Konkurs na najlepsze zawieszenie umyslu/przepalenie obwodow

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Konkurs na najlepsze zawieszenie umyslu/przepalenie obwodow

Postautor: tupak » wt paź 05, 2004 11:12 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:41 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » ndz paź 10, 2004 12:12 pm

Bardzo ciekawi mnie co powiedziala zakonnica na ten komplement musze przyznac ze to dosc orginalne Prawda ?? moze modli sie teraz za nim hihihihi :) Bo pewnie takiego tekstu jej nikt nie zaserwował :)


Damian
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn paź 11, 2004 2:48 am

Skoro konkurs to co można wygrać i kiedy będę mógł odebrać nagrodę? ;)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn paź 11, 2004 11:30 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:42 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn paź 11, 2004 2:37 pm

Tak bracia uczcie się, bo takie rzeczy się dzieją... oj dzieją..
W niedzielę w przerwie kursu NLS byliśmy z 6 braćmi na obiadku i kiedy zobaczyłem dziewczę nawet urocze to język sam ruszył do boju i kiedy wchodząc do prawie pustej restauracji nastąpił pierwszy atak zwieszający:
- Dzień dobry. Czy znajdą się jakieś wolne miejsca dla nas ?
Kobietka rozbieganymi oczętami i z pojawiającym się uśmiechiem na twarzy utwierdziła swój świadomu umysł, że jest wiele miejsc i nawet pozwoliła złączyć bez problemu stoliki.
Kiedy drugi z braci zamówił obiad skierowała się uwaga na mnie zaatakowałem ponownie:
- Jeszcze poczekam, bo zanim zamówię to muszę z Panią porozmawiać, proszę obsłużyć kolegów.
Ona stałą koło mnie i czułęm jak dziewczę robi się coraz bardziej rozdygotane i czeka na to co jej powiem.
Kiedy w końcu przyszła kolej na mnie zapytałem jej:
- Czy Pani jest... czerwona.... teraz.... czy chodzi Pani na solarium?
W jej głowie powstał istny haos i zaczęła się tłumaczyć, że nie chodzi na solarium ( w tym czasie dotyka policzka ) i zaczyna mówić że ona wychodzi na dwór ( pokazuje stoliki na dworzu przy jednym jacyś ludzie więc ruch żaden) i tu i ..... cisza
Ja na to:
- Acha rozumiem różnica temperatu ?
- Tak tak - potwierdziło dziewczę jednocześnie spłonęła jeszcze bardziej.
Kiedy zamówiłem potrawę z menu nie wiedziała o co chodzi ( pomimo że wcześniej jeden z braci zamówił to samo ) i musiałem jej palcem pokazaś co tak naprawdę chcę zjeść. Tak była rozbita.
Jej dziwne zachowanie zauważył nawet jeden z klientów który siedział i obserwował całe zdarzenie i nie kumał co się z nią działo.
Podsumowując OBWODY MIAŁA SPALONE dokumentnie.
pozdrawiam
Andy
-
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » pn paź 11, 2004 11:32 pm

ja z glosem mam pere doswiadczen jak pytalem na ulicy o np ktoredy do Banku to laski 2 ktrore zaczepilem popatrzaly na mnie i mialy oczy jak 5 zł innym razem zupelnie przypadkiem w sklepie kupuje pepirosy i lska nadzyczaj sie zawstydzila i usmiechala chylac glowe do przodu abym tego nie widzial i slyszalem wiele komplementow na temat mojego glosu ze jest bardzo mily :) To dziwne prawda ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt paź 12, 2004 12:02 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:42 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: pakuszka » ndz lis 07, 2004 6:11 pm

czesc Tupak!

brakuje mi danych kiedy rozważam zajście tej sytuacji podczas której ona "przepala sobie cewke - czy cewki".
Powiedzialeś że trwa to ok 38-40 s. to dlugo ba - bardzo ale czy w tym czasie ona patrzy na ciebie a ty milczysz czy dalej ciągniesz jakiś wątek - bo to zasadnicza sprawa - a ona? tylko się patrzy bo "to jest własnie oznaka procesu przepalania" i ty razem z nią milczysz? czy 1 moilczy 2 mówi albo na odwrót.

ten 2 text musi ją zachwiać bo tak naprawde ciężko znaleźć znaczenie realne tego co to zdanie opisuje - koniec zdania tj. oszustwo jest ogolne - można by zamienić je na np. rozkosz - co jest zarazem ogolne i kieruje na "wlaściwe tory" jej myśli.

pozdro

pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » ndz lis 07, 2004 9:09 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:43 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » pn lis 08, 2004 3:29 pm

"Przepraszam bardzo..... czy prosto to tędy?"(wskazujac kierunek)

Aszyn

Re: Konkurs na najlepsze zawieszenie umyslu/przepalenie obwo

Postautor: Aszyn » pn lis 15, 2004 11:21 pm

tupak pisze:Otoz tak,
Konkurs rozgrywa sie o jedno - najskuteczniejsze lub najdluzsze zawieszenie umyslu panienki. Mozna uzyc tekstow w stylu:

- Czym jest to, o czym probujesz nie myslec teraz...?

albo

- Jak mozna smakiem dotyku dzikiego wiatru zachwycić czułość oszustwa...?

Dla pierwszego testow nie przeprowadzono, drugie pytanie wywolalo zwieche w czasie srednim 38-40 sekund (czas mierzony stoperem) ;).

Ten ktory wywola ogolny zachwyt gawiedzi NLSowej, zyska uznanie i szacunek, jak Adam, ktory w Krakowie skomplementowal zakonnice odnosnie dobierania kolorow ubrania... ;)

Zapraszam do konkursu :D



Twój moment nie jest tym czego pragniesz….

Kiedykolwiek we śnie nie widziałaś swej natury w odbiciu słodyczy…

Przepraszam…..musisz powiedzieć mi ale nie wyobrażaj sobie wszystkiego tak nie do końca początku zakończonego…

Powiedz czy odpowiedni kąt głębokości nie stanowi dla ciebie rozkoszy…

Gdybyś miała głęboko…poczuć odpowiedni kąt bliskości ciepła rozkoszy. Zemną głębokie są kąty dla twojej wyobraźni…

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt lis 16, 2004 2:27 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:43 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Aszyn

Postautor: Aszyn » wt lis 16, 2004 8:13 pm

tupak pisze:
Jup pisze:"Przepraszam bardzo..... czy prosto to tędy?"(wskazujac kierunek)


Hehe, wypas :D


Kotku powiedz…czy pamiętasz kiedy ostatnim razem.. nie starałaś się odkryć.. zauważonych.. przez ciebie wyobrażeń.. dotyku twoich fantazji odkrywanych.. myśli w odbiciu wiatru głębokich pytań twojej wyobraźni

:roll:

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » sob mar 12, 2005 10:39 pm

Czy gdybym powiedział ci, że masz cudowne ciało, użyłabyś tego przeciwko mnie?

Czarujący, swobodny, bezpośredni, a do tego niedookreślony tekst. Sprawia, że ona zaczyna się zastanawiać dlaczego miałaby używać komplementu przeciwko komu? Za co? Zostawia bardzo duże pole do domysłów, a to buduje elektryzującą atmosferę.
PRACTICE MAKES PERFECT!

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: VOLVO » ndz mar 13, 2005 3:07 am

powiem wam, ze czytalem zdania.... i faktycznie jesli powiedziec je wolno, z przerwami pomiedzy wyrazami.. to az sam sie sobie dziwie co za bzdury gadam, ktorych nie rozumiem.. zaczynam zdanie powtarzac jeszcze raz myslac nad sensem, i jeszcze raz, i to jak zamknieta petla samo nakrecajaca sie... bez wyjscia hehehe. Te teksty są absurdalne, ale i genialne zarazem. Powiedzcie, jak wy je wymyslacie, czy duzo czasu wam to zajmuje, czy robicie to na poczekani i w ogole jaki cel ma powiedzenie takiego tekstu zawieszajacego umysl kobiety, to jakas technika zmiekczajaca, albo wprowadzajaca inna technike czy po rpsotu macie frajde z tego, ze panna sie zatyka myslac o tym co jej powiedzieliscie :?: :?: :)
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości