Petenctwo kobiety;)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

ruchmistrz

Petenctwo kobiety;)

Postautor: ruchmistrz » ndz paź 03, 2004 8:44 pm

Kto pamięta jak Lechu opowiadał na kursie jak to petent pyta kobietę czy może jej postawić drinka? Kiedy słyszałem to pierwszy raz, zastanawiałem się jak można odwrócić role... Robiliście coś takiego? Polecam, daje zajebistą frajdę:)
Na ruchweekend przyjechało do mnie dziewczę. Poszliśmy do centrum handlowego na zakupy, a ona w pewnym momencie mówi że ma ogromną prośbę. I bardzo prosi, żebym pozwolił jej zapłacić za zakupy i zrobić mi pyyyszny obiadek. Tak prosiła, że końcu się zgodziłem, no co 8)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz paź 03, 2004 9:20 pm

ale ty to jesteś mientki :P

a gdzie łamanie wzorców ... czemu wysunąleś dopasowanie wyżej {zrobiłes to czego się spodziewała /oczekiwała :D} :D przecież od dawna prowadziłeś :D

]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn paź 04, 2004 2:27 am

Szaqś,
a po ch... miałem jej łamać wzorce? Je mi z ręczki, robi obiadki, pieprzy się jak rasowa ździra i gra muzyka:) Nic się nie zmieniło, ja prowadzę:)

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn paź 04, 2004 11:54 am

mcjackal pisze:ale ty to jesteś mientki :P

a gdzie łamanie wzorców ... czemu wysunąleś dopasowanie wyżej {zrobiłes to czego się spodziewała /oczekiwała :D} :D przecież od dawna prowadziłeś :D

]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->

mcjackal miał na myśli drogi ruchmistrzu, abyś twojej koleżance przełamał wzorce obiadkowo-zakupowe i aby w tygodniu wpadała robić obiadki do Warszawy lub do Gdyni :D
Aha i niech zabierze ze sobą gotówkę lub swoją kartę kredytową :lol:
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn paź 04, 2004 12:02 pm

... ze szczególnym uzwględnieniem Gdyni, nieprawdaż drogi Andy? ;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości