CIP

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

CIP

Postautor: Jup » śr wrz 29, 2004 5:32 pm

Uwaga! Zabawa nowa w "szprotki" pozwala rwac laski nawet w zatloczonej windzie!




Nie znudzilo Ci sie jeszcze myslec wylacznie o dupach? Spowaznialbys i pomyslal o budowaniu trwalego i znaczacego zwiazku emocjonalnego z odpowiedzalna kobieta.

Co? Olewasz to? Nie chcesz? No to witaj w klubie!!!!

Techniki NLS, jak twierdzi powazny psychologo zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychologicznym, moga najwyzej sluzyc "nidojrzalym emocjonalnie mezczyzna do tego zeby zapeweniac sobie seks bez zobowiazan. Na pewno nie nadaja sie do tworzenia partnerskiego zwiazku."

Jak dla mnie bomba! Kupuje! NLS nie jest dla kazdego, ale jest dla mnie i dla Ciebie!

"Mlodym jest sie tylko raz, niedojrzalym mozna byc przez cale zycie"!
jak mawia moj guru.

A oco chodzi z tymi szprotkami w windzie? Nie, nie mam na mysli zapachu windy pelnej kobiet, ktore maj okres :-)

W przerwie obiadowej, pierwszego dnia w czasie szkolenia SS u Rossa w Londynie, jechalem winda do swojego pokoju. Razem ze mna wsiadl koles z ekipy Rossa. W windzie jechal jakis facet, dwie starsze panie i cztery mlode i fajne laski. Widna ruszyla a gosc od Rossa szeroko sie usmiechnal i zapytal "Kto chce zagrac w szprotki" Facet, i panie oraz 3 dziewczyny zachowaly kamienne twarze a jedna laska z zainteresowaniem zapytala go "A jak sie gra w szprotki?"

Na co on ja zapytal "....

Nie, nie, nie nie ma mowy. Nie zdradze Ci co powiedzial. Nie tutaj inie teraz. Zdradze Ci dlaczego to zrobil, ale przedtem musze przedstawic pewne fakty:

- nie wiem jak sie gra w szprotki, on sam nie wiedzial.
- nie mial zamiaru grac z nia w szprotki.

Wiec po wala pytal? W ten sposob szybko (zanim dojechalismy do 2 pietra) dokonal selekcji i znalazl taka, ktora byla:
a) ciekawa (co za przyjemnosc rwac znudzona dupe, ktorejnic nie interesuje?)
b) otwarta na nowe sytuacje i mozliwosci (chcialbys rwac taka, ktora jest sztywna i przywiazana do rytualu "3 randki a potem dopiero do wyra"
lu b "z nieznajomymi nie gadam"?)
c) Na luzie i w dobrym nastroju (znacznie latwiej rwie sie taka niz spieta i wkurwiona lub w depresji)

Oraz doprowadzil do tego, ze sama, aktywnie zarzadala informacji. Gdy juz mial tak przygotowany front to zadal jej tajemnicze pytanie.

Gdy mu odpowiedziala, wystarczylo z jego strony jedno zdanie i laska umowila sie z nim za godzine w barze w lobby hotelu! Zanim dojechalismy do 5 pietra. To sie nazywa "elevator pitch"!

Chcesz wiedziec jak brzmi to magiczne zdanie? I tak ci nic to nie da, bo odpowiedz sobie szczerze na pytanie:
Czy mialbys jaja zeby je zadac w takiej sytuacji?

Pewnie nie. Jak wiekszosc facetow pewnie, dopiero po wyjsciu z windy zaczalbys wymyslac rozne scenariusze rozmowy.

Wiem bo ja tez tak mialem, ale dalem sobie wyciac na NLSie.

Chcesz wyrobic w sobie taka szybka orientacje, reakcje, jasnosc umysly i stala gotowosc do zabawiania sie takimi sytuacjami?

A gdybys mial sobie wyobrazic siebie, za pare tygodni jak podchodzisz do grupy slicznych dziewczyn i zamiast zastanawiac sie, ktora Ci sie podoba, rzucasz zdanie, wybierasz to ktora jest wystarczajaco szybka, zeby skorzystac z szansy, mowisz do nie tajemnicze zdanie, ona odpowiada i wychodzisz z nia. I wdodatku traktujesz to na luzie, bo robiles to juz wiele razy przedtem, dobrze sie bawiac i na luzie. No, moze z pierwszym razem przezywales troche podekscytowania, pamietajac jednak to czego nauczyles sie na NLS, co pomoglo Ci blyskawicznie sie wyluzowac. I gdy po raz kolejny przygladasz sie z bliska tej slicznej twarzy, na ktorej maluje sie wyraz pozadania i zachwytu, przypominasz sobie te 3 dni na NLS, po ktorych stalo sie to mozliwe. Byc moze z wdziecznoscia wspominasz moment, w ktorym zdecydowales sie, ze jedziesz i zaczales wypelniac zgloszenie na NLS...

STOP! Najprawdopodobniej jedyne co Ci pozostanie to wyobrazanie sobie, bo juz za kilka dni zamykamy liste uczestnikow na najblizszy NLS, chyba, ze od razu wypelnisz i wyslesz formularz zgloszenia, ze strony http://www.nls.pl jest na samym dole strony.

Pozdrawiam
Yebi




Na co on ja zapytal "....

Nie, nie, nie nie ma mowy. Nie zdradze Ci co powiedzial. Nie tutaj inie teraz


no ale tutaj chyba mozesz ,prawda?:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Re: CIP

Postautor: Hugo » czw wrz 30, 2004 7:32 am

Jup pisze:[b]Uwaga! Zabawa nowa w "szprotki" pozwala rwac laski nawet w zatloczonej windzie!

no ale tutaj chyba mozesz ,prawda?:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Jupie... hmmm... młodyś... :D


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości