Ach ten voodoo wibrator :)

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

bitronx
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 05, 2003 8:32 pm

Ach ten voodoo wibrator :)

Postautor: bitronx » sob gru 06, 2003 12:17 am

Witam

Ten sam dowcip jest wart polowe tego co kurs NLS.Tak rozpala kobiety ze nie daja mi pozniej spokoju.Na razie przetestowalem na dwoch i wydzwaniaja do mnie zeby sie jak najszybiecj spotkac :)

P.S
TO tylko takie moje skromne doswiadczenia

Czy znacie jeszcze jakies podobne dowcipy ?

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob gru 06, 2003 1:29 am

Podobnie...

Ogolnie kiedy widze, ze kobieta robi sie szybko czerwona na cos co powiem to zazwyczaj jest tak, że jak przemysli sprawe (kwestia parunastu minut) to zrobi wszystko, żebym tylko nie odchodził zbyt daleko :) bol polega na tym, ze musi przemyslec.. moze to ta specyficzna grupa wiekowa kobiet.. starsze sie pewnie nie zastnawiaja.. ;)

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob gru 06, 2003 6:13 pm

dobrze też działa kawał o sugestii....
Mąż i żona.
Ostatnio nie układało się między nimi najlepiej, wprawdzie nie było awantur ani nieprzyjemnych sytuacji, ale kochali się tylko raz w tygodniu... Dla kobiety było to stanowczo za mało i nie wiedziała co z tym zrobić, jak sprawić aby jej mąż nabrał ogromnej ochoty na seks z nią.... żeby kochał się tak namiętnie i z radością jak na początku ich znajomości..... próbowała rozmawiać z nim na ten temat, ale mąż zbywał ją tłumacząc, że jest bardzo zapracowany, zmęczony i jak skończy ważny projekt w pracy, to na pewno sytuacja między nimi się poprawi........ I kiedy tak kobieta zastanawia się nad tym, zamyślona wchodzi do domu.... a tu ...... ogromne zaskoczenie.... jej mąż wita ją w drzwiach, na przywitanie całuje namiętnie w usta.... pomaga zdjąć płaszcz...... i z tajemniczym uśmiechem, powoli .......... rozbiera dalej.... rozpina guziki bluzki...... zaczyna ją całować.... rozpina stanik........ i pieści........ tak jak ona lubi...... coraz namiętniej...... dokładnie tak jak trzeba......... po chwili kobieta uświadamia sobie, że zaczyna narastać w niej niepohamowane pożądanie..... te wszystkie doznania w ciele, które mówią że jest bardzo podniecona...... że teraz ma ochotę na seks........ więc spontanicznie oddaje się temu uczuciu..... przenoszą się na kanapę i oddają rozpalonej namiętności..... i kochają tak, jak ona zawsze marzyła........ kobieta czuje, że całe jej ciało płonie.... i domaga spełnienia........ coraz bardziej.............. i bardziej.......... i nagle czuje falę nieprawdopodobnej rozkoszy......... przeżywa ogromny, fantastyczny orgazm........
Mocno zaskoczona tą niespodzianką patrzy na męża, a ten po chwili szybko wstaje idzie do łazienki.....
ALe za moment wraca i znowu zaczyna pieścić swoją żonę...... całuje ją.......... coraz namiętniej......... pieści tak jak trzeba...... tam gdzie trzeba......... jak ona lubi najbardziej........ kobieta znowu uświadamia sobie, że znowu narasta w niej ogromne pożądanie..... więc oddaje się temu uczuciu i...................... znowu kocha się z ogromną pasją..... i namiętnością......... zachwycona tak wspaniałymi doznaniami....... ponownie czuje że jej ciało płonie..... i zbliża się następny, jeszcze bardziej intensywny....... cudowny orgazm...... tak wielki...... że aż zaczyna krzyczeć z rozkoszy.............
Kiedy już trochę ochłonęła to patrzy na swojego męża a ten szybko wstaje i leci do łazienki...... Ale za chwilę wraca i kolejny raz dobiera się do niej....................... znowu zaczyna ją pieścić..... coraz bardziej...... i bardziej..... ona nie wie co się stało z mężem, ale ponownie czuje te wszystkie doznania w jej ciele, które jej mówią że jest bardzo podniecona....... że kolejny raz ma ogromną ochotę na seks........ więc natychmiast zaczyna się kochać z mężem jeszcze namiętniej....... jeszcze piękniej......... i kolejny raz przeżywa nieprawdopodobnie intensywny orgazm.........
Kiedy tak wyczerpana i zaspokojona leży i patrzy na swojego męża, ten bez słowa wstaje i szybko leci do łazienki....... Mocno już zaciekawiona kobieta skrada się na palcach..... zagląda przez szparę od drzwi do łazienki........ patrzy..........
a mąż stoi przed lustrem i powtarza do siebie: to nie moja żona.... to nie moja żona.... to nie moja żona.....

lasvegas
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 14, 2003 10:44 pm

Postautor: lasvegas » sob sty 03, 2004 7:51 pm


mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw mar 18, 2004 5:33 pm

ruchmistrz pisze:dobrze też działa kawał o sugestii....
Mąż i żona.
[...]
Kiedy tak wyczerpana i zaspokojona leży i patrzy na swojego męża, ten bez słowa wstaje i szybko leci do łazienki....... Mocno już zaciekawiona kobieta skrada się na palcach..... zagląda przez szparę od drzwi do łazienki........ patrzy..........
a mąż stoi przed lustrem i powtarza do siebie: to nie moja żona.... to nie moja żona.... to nie moja żona.....


kawał fajny, ale weź go i opowiedz lasce lub co gorsza żonie :D:D:D:D:D:D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Faust
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 20, 2004 1:27 pm

Postautor: Faust » wt lut 22, 2005 1:37 am

Siema

Dzisiaj opowiadając pewnej lasce kawał voodo w momęcie gdy mówiłem

"-Wibrator woodo? Pokaż
No to ten zdjoł i otworzył pudełko. A tam w środku na wykładanym czerwonym atłasem wnętrzu leży coś co wygląda jak zwykły plastikowy biały wibrator

wykonałem gest jakbym brał pudełko zza mojego lewego ramienia i położył je na swopich kolanach, po czym obrazowo podniosłem pokrywe i w momęcie wypowiadania "leży coś co wygląda jak zwykły plastikowy biały wibrator" wskazałem dłońmi wnętrze pudełka (swoje jajka) po czym ona przez jakiś czas siedziała i gapiła się na nie.

Zabawa była przednia gdy widziałem jak laska wpatruje się w moje krocze, chociaż jak moc voodo zaczynała działać to przestała się tam gapić, no i ciężko mi było w takiej chwili skupić się nad odpowiednią tonacją i tekstem kawału.

Macie pomysły jak to udoskonalić aby laska nadal patrzyła się w to miejsce podczas gdy zaczyna się robić niespokojna?

Jakie są korzyści z tego że laska wpatruje się w mój rozporek? Yebi opisał podobną akcje w blogu, ale nie opisał jaki to ma cel .

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lut 23, 2005 4:34 pm

Cel??
No cóż... laska będzie pożądać całym ciałem to co masz między nogami bo to sie będzie jej kojarzyło z ekstra doznaniami, które rozbudzisz w niej poprzez kawał...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości