Mowia na mnie Cygan, choc tak sie nie nazywam..

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Mowia na mnie Cygan, choc tak sie nie nazywam..

Postautor: cwanyzenek » wt wrz 14, 2004 1:53 pm

Mam dla braci umoralniajaca historyjke: Dawno temu, kiedy byłem ze znajomymi w knajpie w Krakowie, koleżanka opowiadała zajebistą historię. Otóż jako prawnik na praktyce uczestniczyła w przesłuchaniu przez pania prokurator pewnego Cygana ktory byl swiadkiem w sprawie o kradziez. Cygan - lat 40, brzydki jak penis, nieogolony no i wogole... cygan. Natomiast pani prokurator zaczela sie dziwnie zachowywac - jakby sie bronila przed jakims niewidzialnym przeciwnikiem. Potem dopiero okazalo sie, o co chodzilo- laska byla tak mokra, ze gdyby cygan jej kazal to by mu sie oddala jak stala - tak na nia kolo dzialal. Cool historia nie? Postanowilem sie nia podzielic z bracmi, bo wlasnie sobie czytalem artykul o polkach ktore maja zlamane zycie bo wyszly za cyganow - no i tam jest historia takiej laski, ktora cyganskie kolezanki wytykaly ja palcami ze byla leniwa - bo to przeciez oczywiste ze to kobieta utrzymuje faceta i pracuje na niego. No to mnie olsnilo - kurde, teraz wiem skad oni to maja, szczesliwe skurwysyny... Postawa i tyle. Chociaz nie wiem czy bym chcial zeby mi ktos wszczepil postawe Jamesa Roma :)))

Zen.
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

and the winner is...

Postautor: Sowa_sensei » śr wrz 15, 2004 10:37 pm

Drogi Zenonie,

Po Twoim po

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

and the winner is...

Postautor: Sowa_sensei » śr wrz 15, 2004 10:45 pm

Drogi Zenonie,

Po Twoim poscie dochodzilem do siebie pare dni. I zbieralem kawalki z okolicznych budynkow, poniewaz pierdolnalem ze smiechu bardzo! Ale to bardzo!!!

No nic, nie bede komentowal tylko przyznam Ci pulitzera, czyli pol litra jakiegos piwa, ktore konczy sie na ....era:) przy najblizszym spotkaniu w sz.

pozdrawiam
P.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: and the winner is...

Postautor: cwanyzenek » czw wrz 16, 2004 9:46 am

Sowa_sensei pisze:Drogi Zenonie,

Po Twoim poscie dochodzilem do siebie pare dni. I zbieralem kawalki z okolicznych budynkow, poniewaz pierdolnalem ze smiechu bardzo! Ale to bardzo!!!

No nic, nie bede komentowal tylko przyznam Ci pulitzera, czyli pol litra jakiegos piwa, ktore konczy sie na ....era:) przy najblizszym spotkaniu w sz.

pozdrawiam
P.


Sensei: Jestem zaszczycony.
W samej rzeczy jestem zaszczycony bardzo, bo wlasnie odpisuje na twoj dwusetny post - niech nam zyje Sensei Sowa !!!

Zenon
PS - co te jest sz. ? sztolica? :)
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » ndz wrz 26, 2004 8:36 pm

Moze byc sztolica. Moze tez byc jakies inne miejsce na sz. - na przyklad utopia, wymarzone miejsce dla NLS-erow:)))

Moze z okazji trwania jubileuszowego NLS skrecimy w sobote jakis maly meeting w sz? Czyli 19ta w s. w sz.:)))

Pozdrawiam
Pawel
PS A powaznie sz. to szparka, fajna knajpka gdzie juz odbylo sie pare tajnych NLSowych kompletow.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » ndz wrz 26, 2004 11:02 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:25 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » śr wrz 29, 2004 5:03 pm

Shit - moge tylko w piatek i niedziele wieczorkiem, bo po drodze musze odwiedzic k. (kurewsko stoleczne miasto krakow) Jak cos to sie polecam. Tak czy inaczej milego pobytu w szparce :)
Zen.

Sowa_sensei pisze:Moze byc sztolica. Moze tez byc jakies inne miejsce na sz. - na przyklad utopia, wymarzone miejsce dla NLS-erow:)))

Moze z okazji trwania jubileuszowego NLS skrecimy w sobote jakis maly meeting w sz? Czyli 19ta w s. w sz.:)))

Pozdrawiam
Pawel
PS A powaznie sz. to szparka, fajna knajpka gdzie juz odbylo sie pare tajnych NLSowych kompletow.
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » śr wrz 29, 2004 9:55 pm

Sowa_sensei pisze:Moze byc sztolica. Moze tez byc jakies inne miejsce na sz. - na przyklad utopia, wymarzone miejsce dla NLS-erow:)))

Moze z okazji trwania jubileuszowego NLS skrecimy w sobote jakis maly meeting w sz? Czyli 19ta w s. w sz.:)))

Pozdrawiam
Pawel
PS A powaznie sz. to szparka, fajna knajpka gdzie juz odbylo sie pare tajnych NLSowych kompletow.

Pawle oczywiście przyjmuję twoje zaproszenie z okazji jubileuszu gdziekolwiek pójdziemy, bo jak zawsze będzie o czym wspominać i wymieniać doświadczenia klubowe.
Do zobaczenia w stolicy
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości