Nowy adept...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

jihad
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 08, 2004 7:20 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Nowy adept...

Postautor: jihad » pn wrz 13, 2004 10:54 pm

Witam,

Po miesiacach niedowiarkowania udalo mi sie znalezc troche zbednej (do niedawna) kasy i zakupic plytki. Jako ze ciekawosc wygrala w konfrontacji z podejrzliwoscia i w cuda niewiara, stalem sie uczestnikiem tego to tajnego zgromadzenia, tudzież forum.
Jestem aktualnie w trakcie przesluchiwania materialu oraz wnikliwego studiowania tajnych materialow archiwum... i musze przyznac ze budzi to u mnie coraz wiekszy entuzjazm.

Odrazu napisze o kilku sprawach.

Pierwsza to pytanie od czego zaczac?
Chodzi o wyrobienie sobie ofensywnej postawy, z taka mam bowiem duzy problem. Idealnie wrecz oddal to w czasie sesji bodajze Andrzej B. mowiac: ze znanymi sobie kobietami kiedys nie mialem problemu natomiast trudnosci sprawialo poznawanie nowych.
Tak wiec co radzicie cwiczyc na poczatek (na CD nie do konca potrafie to sobie po kolei ustawic, bede jeszcze probowac 3 raz je odsluchac z olowkiem w reku aczkolwiek licze na troszke pomocy)
Ah i tu przydalby sie jakis skrypt - czy takie cudo jest wogole osiagalne dla klientow 'plytkowych' ?

Poza tym nie wiem jak inni moze napisze o celu samym w sobie mojego zainteresowania tematem: bynajmniej nie chodzi mi tu o multisexualne safari do konca zycia a o znalezienie wartosciowej kobiety (wiem ze nie od razu ;) a o takowa trzeba sie bedzie wiadomo postarac. Wiec techniki sie przydadza. Poza tym troszke wiecej zabawy i wzrost samooceny na pewno dobrze wplynie na zycie.

Na koniec chce dodac, ze bede bardzo czynnie uczestniczyc w kreowaniu tutejszej wiedzy, gdyz jak sie za cos zabieram to staram sie to doprowadzac do perfekcji na miare swych mozliwosci. Tak wiec pomoc ktora mi tutaj na poczatku zaoferujecie zostanie przeze mnie zwrocona z nadwyzka - to moge obiecac.

(don juan de marco - to przez 1 scene kupilem te plytki - trzeba sie nauczyc tego 'niby' niesmialego ale bardzo mocnego gestu przy podchodzeniu do kobiet)

tymczasem bywajcie
jiHad

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt wrz 14, 2004 12:12 am

Witaj, jihad, w naszym gronie.

Na poczatek słuchaj płytek zawsze i wszedzie, by nasiaknąć tą wiedzą. Nie musisz za każdym razem słuchac uważnie, wystarczy, ze jadąc w samochodzie, wykonujac ćwiczenia, sprzatajac w domu itp. masz te teksty w tle.
Dalej- ćwicz rozmawianie z kobietami. Niekoniecznie uwodzenie, po prostu rozmawiaj z nimi na rózne tematy. Na seminarium u Rossa David Riker powiedział cos, co bardzo utkwiło mi w głowie- "Nie masz co się zabierac za uwodzenie, jesli nie potrafisz swobodnie porozmawiać przez minutę z dopiero co poznana kobietą." Rozmawiaj z nimi wszedzie- w sklepach, w autobusach. Jak zaczynać? Komentuj to co sie dzieje z nia, lub co sie dzieje w otoczeniu. jeśli zdarzy ci sie powiedzieć cos zabawnego- tym lepiej. Rób to codziennie- BEZ OCZEKIWANIA ŻE KTÓRĄŚ UWIEDZIESZ- przez najblizsze dwa tygodnie, albo tak długo, jak nie poczujesz się w pełni swobodnie.
Cwicz tez patterny, tak jak to opisuję na CD. I w rozmowach ze znanymi kobietami, zacznij przechodzic do takich tematów jak np. "jak to jest gdy mężczyźni i kobiety czuja do siebie pociąg" cytujac np. artykuł, ktory ostatno przeczytałeś...
Na poczatek starczy :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » wt wrz 14, 2004 12:34 pm

Witaj,

Po pewnym czasie mozesz miec wrazenie, ze to one probuja cie podrywac... i bardzo dobrze, pomagaj im w tym ;-)
i odpowiednio kieruj... tematami, a paterny beda wychodzic same z ciebie wystarczy ze do kilku zdan wklecisz umiejetnie kilka polecen.

Prosta zasada:
1) Co ma sie z nia dziac (Cokolwiek chcesz)
2) W jakich sytulacjach czlowiek to czuje
3) Opisz jak to sie objawia w ciele i w umysle

Dobra rada obojetnie w jakim bylbys stanie ( na poczatku mozecz czuc lekkie podenerwowanie) mow spokojnie z pauzami, wtedy mozesz miec pewnosc ze bedziesz sie bawil dobrze zaczepiajac dowolna kobiete, w dowolnym miejscu.

Pamietaj zaden inny facet tak do nich nie mowil, sprawiasz jej niesamowita przyjemnosc.
(Sobie tylko dodatkowa robotę :-)

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » wt wrz 14, 2004 6:08 pm

Ciesze sie widzac kolejnego pilnego brata. Tez pracuje :D :) caly czas nad soba. I powiem jedno jesli sie przylozysz to opanujesz te rzeczy dosc szybko . Ja jeszcze dodam ze lubie dodawac presupozycje do paternow i ogolnie w rozmowach z kobietami(na jakies angielskiej stronce przeczytalem ze to wzmacnia przekaz czyniac go bardziej sugestywnym)
Cuz NLS to zabawa probuj wszystkiego co przyjdzie ci do glowy i licze ze wpadniesz do W-wy przynajmniej na jeden dzien

pozdro :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » wt paź 05, 2004 4:38 pm

I jak Ci idzie jiHad :?:

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » ndz paź 10, 2004 2:08 pm

Witaj !!!

Tak czytam Twoj post i tez chce do Ciebie pare słów skierować.
Tak ja bylem na kursie wiosna tego roku i wiesz na poczatku myslalem ze to takie sztuczne i

takie bawienie sie czyimis uczuciami.
Teraz wiem ze tak naprawde jesli duzo pracy w siebie wlozysz to możesz dac Tej jedynej

kobiecie to czego Ona naprawde potrzebuje i o ile na to zasluzy bo to nie kazda, jak slucham

czasem jak rozmawiaja moi koledzy z zonami czy swoimi dziewczynami to szkoda gadac.
Po za tym ja bylem kiedys dośc nie smialy jesli o kobiety chodzi brakowalo mi odwagi jak

widzialem jakas fajna laske nawet jak Ona tez na mnie zwrocila uwage aby podejsc i ja poznac

i tez tak jak Ty chce te wszytko umiejetnosci wykorzystac w rozmowie z ta jedyna na razie Hm

.. mam pare kandydatek i mysle raczej nie o seksualnych jazdach a o kims na stale do stalego

zwiasku I mysle ze zajmownie sie NLS daja taka mozliwosc aby umiec nauczyc sie lepij

rozumiec kobiety. Od pory kursu nie raz slyszalem ze jestem inny raz ze przystojny hihihi

kiedys bym o sobie tak wogole nie pomyslal a jak juz cos wychodzilo to zazwyczaj za szybko

dalem po sobie znac ze mi bardzo zalezy i wtedy bach koniec zainteresowania mna za strony

dziewczyny albo koncentrowalem sie na jednej lasce i potem jak sie nie udlao to cala wine

bralem na siebie argumentujac to w glupi sposob a potem flustracja i byc moze sam wiesz jak

to jest ??


A po NLS pamietem pierwsze proby na chat i GG test paternow do lasek wiele mnie to nauczylo

i wiem ze nie raz kaleczylem to az hej!!! I wiem tez jak wazne jest np słuchanie plytek non

stop do obledu bo mimowolnie uczysz sie tych tekstow a i to nie tylko potem zaczniesz sam

tworzyć a do tego polecam paterny Rossa film Don Juan de Marco i wszystko to co przenosi

kobiete w jej swiat i daje do zrozumienie że Ty jestes inny a to dla kobiety bardzo wazne

aby Ona mogła w pelni dobrze czuc sie a facetem a zaraz czula wyzwanie ze to Ona potrafi

sprawic iż Nia zaczynasz sie interesowac jak czuje swoje sprastwo w tym a nie jak petent od

razu daje z siebie wszystko bo wtedy stajesz sie malo atrakcyjny dla Niej.




Pozdrawiam Damian
PS kurcze postaraj sie z adminem o jakis bardziej czytelny Nick bo trudno go odczytac chyba

podczas rejestracji na forum stuknoles od tak w klawiature tylko :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości