Tajemny kanał

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Tajemny kanał

Postautor: Hugo » śr wrz 08, 2004 3:46 pm

W traktatach tantrycznych górna warga kobiety jest uznawana za najbardziej erogenną część ciała. Uważa się, że pomiędzy łechtaczką, podniebieniem a górną wargą przebiega kanał energii seksualnej. Jeśli twój partner będzie długo i namiętnie całował to miejsce, może doprowadzić do powstania jedynego w swoim rodzaju obiegu erotycznej energii. Podczas pieszczot mężczyzny wyobrażaj sobie kanał jako pustą wewnątrz, wibrującą rurkę, u dołu w kształcie muszli, u góry otwartą. "Jeśli uda ci się zwizualizować i poczuć ten kanał w sobie, muskanie, przygryzanie i całowanie twoich ust może nawet pobudzić cię do orgazmu" - pisze autor kolejnego poradnika.

Wyobrazić sobie... nie wiem czy masz na tyle odważną wyobraźnię...

Hehe... jeszcze dziś wypróbuję...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Tajemny kanał

Postautor: andy » pt wrz 10, 2004 1:17 pm

Hugo pisze: Podczas pieszczot mężczyzny wyobrażaj sobie kanał

He he niezły sposób na wizualizację tylko nie wprowadź jej bracie za bardzo w ten kanał bo cię wpuści w kanał :-) i zamknie muszelkę :-)
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt wrz 10, 2004 2:10 pm

Ale jaaazda z tym kanałem...
Na początku oczywiście był cytat... później propozycja wypróbowania... a przy akcji... wow... łał...

Tylko po co te smsy od rana?? Zdaję sobie sprawę, że nie jestem takim najzwyklejszym psf-em, no ale bez przesady...

Pozdrawiam
Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt wrz 10, 2004 2:54 pm

Wygląda to całkiem smakowicie, narobiłeś mi apetytu bracie :-)....
P.S.
Wypróbuje to jeszcze dzisiaj ;-)

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt wrz 10, 2004 7:53 pm

Total
tak sobie myslę, że nie wszystkie kobitki mają na tyle plastyczna wyobraźnię żeby sobie to zwizualizować... no chyba że im pomożesz baaardzo sugestywnym opisem... ja miałem do czynienia z mającą-super -plastyczną-wyobraźnię niewiastą, więc nie było problemów...


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Aszyn

Kanał......

Postautor: Aszyn » czw lis 25, 2004 9:07 pm

Można to wzmocnić i z potęgować…
Zrobić kopułę zamknąć siebie i laskę w kopule
W swoim ciele mentalnym wizualizować czakramy przez swoje czakramy przepuścić wiązkę energii coś w stylu płynącego strumienia. I wprowadzić tą energię bezpośrednio w łechtaczkę podniebienie i wargę. Przepuścić przez te punkty i znów do swoich czakramów i zamknąć obieg energii. W kółko Macieju.Podczas wizualizacji czakramów wyobrażać sobie obracające się kulki które coraz bardziej nabierają prędkości i szybkości gdy ten strumień je łączy i przepływa. Podczas gdy ten strumień wychodzi z czakramów i wchodzi w łechtaczkę podniebienie i wargę i zamyka obieg kolor strumienia jest zielony …
Jest to kolor energii seksualnej. Ale można poeksperymentować z kolorami. Gdy to będzie wizualizowane wprowadzić się w stan podniecenia seksualnego i wypuścić z czakramów przez ten strumień swój stan podniecenia i przekazać ofierze to uczucie w jej punkty poprzez zamknięty obieg energii z czakramów. Dobrze jest poczuć tą energię w swoim ciele i jej obieg.
( Np. ciepło , mrowienie ).
Można jeszcze dodać do tego potencjometr i to podkręcić że to się rozgrzewa nabiera prędkości i zaczyna coraz bardziej promieniować przepływającą energią pomiędzy tymi punktami i czuć tą energie coraz bardziej.
Jak to się dobrze wykona to efekt będzie taki że laska będzie ostro podniecona bez dotykania jej ciała. Nie będzie wiedziała co się z nią dzieje ale będzie wiedziała że podniecona jest tobą. Mogą pojawić się wyraźne sygnały nie werbalne tego stanu.
Ja eksperymentowałem z czymś na ten wzór w autobusach, w miejscach gdzie było troszkę czasu na tą wizualizację. Nie za każdym razem wychodziło ale dość często.
Czasami wychodziło tak że laska po pewnym czasie zaczynała się patrzeć na mnie maślanym wzrokiem podgryzała wargę i wyraźnie splątywała nogi a oczy jak 5 złotych. Nie za każdym razem ale często…

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt lis 26, 2004 4:02 pm

Aszyn
Ty mówisz o złotym promieniu (który poddany modyfikacjom wygląda u Ciebie jak napisałeś). Przyznam że efektu często mnie powalają... Jednak zawsze mój strumień przepływa przez wszystkie czakry kobiety aż do czubka głowy...
Jednak w tu jest mowa o zachęceniu partnerki do wizualizacji i oddaniu w jej umysł niesamowitego narzędzia samopodkrętki:))

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Aszyn

Strumyczek....

Postautor: Aszyn » pt lis 26, 2004 5:58 pm

Witaj Hugo.
Złota myśl… działa … działa…
Hugo ja nie poznałem jeszcze tego złotego promienia ale mam nadzieje że na warsztacie na który się wybieram w styczniu to dowiem się ciekawych rzeczy na ten temat. To co napisałem to mój pomysł wymyślone narzędzie łączenia energii i przesyłania stanów wewnętrznych emocji droga nie werbalną.
Mam parę takich narzędzi wymyślonych.
Które działają dobrze…… i dużo dzięki nim zyskałem.
Tak ogólnie to ….. pracą z energiami i takimi dziwnymi rzeczami zajmuje się już sporo czasu.
Można również łączyć i przesyłać takie stany za pomocą oczu. Kiedyś w poście napisałem. A jak ktoś potrafi wprowadzić się w trans na zawołanie i to dość głęboko np. THETA i zrobi takie narzędzie na lasce to dopiero potrafi działać …… Ho Ho.
Dzisiaj w jadąc w busie zastosowałem tą technikę jakieś 5 minut.
Na początku nic specjalnego się nie działo. Po około 3 minutach laska zaczęła się patrzeć na mnie tak jakoś maślanie i rozmycie. I tylko tyle. Odpuściłem na moment. Na przystanku wsiadła druga sztuka --- przerzuciłem to na nią ale tą energie już jej przez oczy puściłem i spojrzałem jej głęboko w oczy.
A ona mi jeszcze głębiej i się uśmiechnęła naturalnie słodziutko przez chwilę i stanęła za mną. Ja siedziałem. No to ja znów na tą pierwszą to przerzuciłem. Chwila nic a później znów maślany wzrok. Gdy wysiadałem patrzyłem się jej głęboko w oczy i oczami przerzuciłem ten stan. Patrzyła się na mnie maślano nogi miała założone na siebie i tak patrzyła jakby coś mi chciała powiedzieć. Oczy jak talary.
Nie ograniczam się tylko do narzędzi. Chodzę często po mieście i trenuję. Cały wekend mam zaplanowany na ćwiczonka i doszkalanie. W sobotę idziemy we dwóch na miasto KRÓLIK I JA.

POZDRO.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości