Ciekawostka

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Ciekawostka

Postautor: Taerg » śr sie 25, 2004 10:17 am

Może i znana niektórym,ale przeglądając posty nie zauważyłem,żeby ktokolwiek o tym wspominał.Bodaj w jednym z ostatnich numerów Focusa wyczytałem,że przeprowadzono pewien eksperyment.Faceci szeptali(?) do kobiet.Gadali o różnych sprawach.Także o seksie,erotyce.Po zakończeniu badania okazało się,że kobiety tematów "obojętnych" prawie nie pamiętały.Potrafiły natomiast odtworzyć te "seksulane".I to jeszcze nie jest żaden news.Ciekawe jest to,że najlepiej zapamiętały je kobiety, którym faceci "seksili" do lewego ucha:-).Związane to jest podobno z tym,że lewym uchem "zawiaduje" prawa półkóla mózgowa,która "odpowiada" za emocje itp. Może więc warto zastanowić się, z której strony panny siedzimy zanim zaczniemy ją wyrywać :D Pozdrawiam

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Yonasch » śr wrz 01, 2004 4:07 pm

czesc,
artykułu nie czytałem, ale z tym szeptaniem, to pewnie nikt nie pisał, bo to dość naturalne zjawisko (szeptanie z reguły kojarzy się z sytuacjami intymnymi)

a co do strony, po której ma się laskę, to ja przynajmniej ustawiam sie zawsze tak jak w aucie - czyli mam jej lewe ucho...do dyspozycji... ;)

pozdrawiam

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Postautor: Taerg » śr wrz 01, 2004 7:31 pm

No,ale mam nadzieję, że nie robisz tego (ustawienie jak w aucie),kiedy dziewczyna jest leworęczna,bo jak mnie pamięć nie myli,to wtedy jest trochę inaczej;-).Pozdrawiam
Ps.Oczywiście nie chodziło mi o to czy był to szept, czy słowa wypowiadane "normalnym" tonem, tylko o to, do którego to uszka partner "nadawał":-)

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Yonasch » czw wrz 02, 2004 2:37 pm

Ps.Oczywiście nie chodziło mi o to czy był to szept, czy słowa wypowiadane "normalnym" tonem, tylko o to, do którego to uszka partner "nadawał"

to oczywiscie skumałem - moze po prostu szeptanie do lewego ucha jest bardziej... efektywne?
ale ale - to dyskusja akademicka... trzeba po prostu to przetestować ..
pzdr

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw wrz 02, 2004 9:13 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:24 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt wrz 03, 2004 8:49 am

O cholera, naprawdę tak Ci powiedziała? Niehumanitarne, buuuuuehehehe :lol:

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pt wrz 03, 2004 8:58 pm

Pozdrawiam Tupaci jestem pod wrazniem, tak ja zatkalo ze zaczela piep... trzy po trzy. hehe
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości