Feedback po NLS w Sopocie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Feedback po NLS w Sopocie

Postautor: tupak » pt sie 20, 2004 9:52 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:25 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Awatar użytkownika
Arecki
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 05, 2004 6:19 pm
Lokalizacja: Wawa prawie
Kontaktowanie:

Postautor: Arecki » pt sie 20, 2004 1:07 pm

Ja osobiscie omotalem jedna panienke od A do Z NLSem i zamknalem sprzedaz w ciagu 30H od momentu uzyskania od niej numeru telefonu ... na plazy zreszta ten telefon od niej uzyskalem ... Nie wiem czy mozna to uznac za sukces, ale kiedy powiedziala mi po milosnym akcie, ze sex to nie bylo to co najbardziej utkwilo jej w pamieci w zwiazku z moja osoba ... troche jakby zbladlem na poczatku :( ... natomiast co powiedziala dalej: to co napewno pozostanie jej w pamieci ... to wieczor na molo ... ze kiedy mowilem jej do ucha (nie pamietam dokladnie co) to nogi zrobily sie jej z waty, bielizna zrobila sie mokra i gdyby tylko sie ruszyla i jakims przypadkowym omsknieciem przytarla dowolna czesc swojej muszelki ... wybuchla by na miejscu orgazmem (jej slowa). I w tym momencie opadla mi kopara ... pomyslalem o NLS. Nie musze chyba mowic jak mocno to wplynelo na moja postawe :) i przekonanie, ze to naprawde daje efekty.

Co do problemow natomiast ... nadal walcze z jaką taką niesmialoscia ... po NLS inaczej patrze na kobiety ... i jakos zaczynam widziec, ze wszystkie ciekawe obiekty albo sa z facetami, albo z kolezankami, a jak juz jakas samotna niewiasta jest juz sama ... to gdy mija mnie na ulicy na przyklad ... mam za malo czasu zeby sie zastanowic co jej powiedziec ... niestety moja nieswiadoma kompetencja dopiero kielkuje ...

Z drugiej jednak strony tam gdzie NLS stosowalem mialem wlasciwie 100% skutecznosci ... jednak jak wspomnialem mam duze problemy z rozpoczeciem ... pozniej juz luzik.
A co mnie obchodzi co pomysla inni ...

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » pt sie 20, 2004 2:16 pm

Bravo Bracie Arecki

a na nieśmiałość może pomóc tylko POGO z Marsa lub tak jak mawiają nasi trenerzy TRNING TRENING......... i jeszcze raz TRENING :P bo czyż trning nie czyni Ruchmistrza :P :P :P

Pozdrwiam
Bez komentarza :D :D

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw wrz 02, 2004 1:07 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:25 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

ronin3
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 06, 2004 7:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

NLS nie działa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Postautor: ronin3 » sob wrz 11, 2004 3:39 pm

Ja jestem po lipcowym NLS-ie w Sopocie i jednego jestem zajebiście pewien "RYBA TO LUBI"!!! Choć nie było wolno to ja zamykałem sprzedaż po drugim dniu szkolenia i jak się komuś to nie podoba to niech się buja.
Minęło trochę czasu od szkolenia i może nie mam aspiracji na mistrza w jebaniu na czas to jakoś dziwnie się składa, że w tym czasie powiększył mi się album przebiegu. Tu na prawdę chodzi o postawę i o wyczucie słuchaczki a później to jedzą nam z ręki jak Fjordy :)))))
NLS to potężne narzędzie, nie jest ważne jak to działa ważne że daje nam potężne zmiany, które objawiają się w realizowaniu kolejnych zamierzeń.
Na to, że NLS działa mam żelazne dowody bo jeśli przez długi czas nie miałem nic (bo ciężko haruję i miałem wymówkę żeby nie jebać ) a od końca lipca do dziś mam trzy co chcą mnie utrzymywać byle bym im dawał posmakować siebie plus koleżamki którym coś oddałem na migdały.
Panowie jazda na maksa!!!!! Ze spokojnego obywatela stałem się dawcą nasienia i to tylko wybranym nałożnicom.
Jak jeszcze usłyszycie że NLS nie działa to nie tłumaczcie innowiercom że to nie prawda bo szkoda prądu. Kto chce ten bierze a kto nie ten niech nie myśli o tym , że to w ogóle może pomóc w spełnieniu ich marzeń o byciu wielką osobowoscią pośród kobiet. :)))))
ronin3


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości