Nastepny kawal

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Nastepny kawal

Postautor: urukhai » śr sie 18, 2004 11:08 pm

Małżeństwo było na wakacjach w Pakistanie. Zwiedzali właśnie
targ, aby znaleźć kilka pamiątek, które mogli by wręczyć
znajomym. Aż zaszli w dziwną uliczkę, gdzie był tylko jeden mały
sklepik z sandałami. Już, już mieli zawrócić, gdy ze sklepu
dobiegł ich głos:
-Hej wy! Zagraniczni! Chodźcie, chodźcie! Wejdźcie do mojego
sklepiku!
Więc para zgodziła się i weszli do środka. Tam w ukłonach
przywitał ich mały człowieczek i powiedział:
-Mam dla was specjalne sandały, które mogą was zainteresować.
One mają magiczną moc. Sprawiają, że jesteś tak dziki w łóżku
jak spragniony wielbłąd na pustyni!
Żona od razu chciała je kupić, ale maż zrobił się bardzo
sceptyczny. Uważał, że nie potrzebuje takich sandałów, a po za
tym nie wierzył w ich moc. Więc zapytał sklepikarza:
-Jak to możliwe, że sandały mogą mieć aż tak wielka moc?
-Po prostu je przymierz, Saiheeb. Sandały Ci to udowodnią. -
odpowiedział sklepikarz.
Mąż oczywiście nie chciał ich przymierzać, ale po wiel
naleganiach żony zgodził się. Jak tylko wsunął swoje stopy w
sandały od razu poczuł silne podniecenie. W oczach pojawił mu
się błysk pożądania i poczuł coś czego nie czuł od lat - wielką
i brutalną potęgę sexu.
W mgnieniu oka maż złapał sklepikarza, brutalnie zmusił go do
skłonu, oparł o stolik, ściągnął mu spodnie i zaczął sobie na
nim używać. Na co sklepikarz zaczął krzyczeć tak przeraź liwie
jak jeszcze nikt nigdy nie krzyczał:
-STÓJ ! STÓJ ! ... ZAŁOŻYŁEŚ LEWY NA PRAWY!.............

Po drobnych przerobkach ten kawal jest full wypas. Do tego nawet smieszny w przeciwienstwie do tych tlumaczonych z angielskiego.
pozdrawiam
Uruk-Hai

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » sob sie 21, 2004 6:04 pm

Witam, znalazlem w sieci kolejny kawal, za pomocą ktorego można rozbudzić zmysły kobiety...

" eeee tam, co ja tu będę pisał, sami sprawdźcie jakie stany wywołuje opowiedzenie tego kawału...;))
Pozdrawiam
INVER

Subject: kawał o sugestii :))

Mąż i żona. Ostatnio nie układało się między nimi najlepiej, wprawdzie nie było awantur ani nieprzyjemnych sytuacji, ale kochali się tylko raz w tygodniu... Dla kobiety było to stanowczo za mało i nie wiedziała co z tym zrobić, jak sprawić aby jej mąż nabrał ogromnej ochoty na seks z nią.... żeby kochał się tak namiętnie i z radością jak na początku ich znajomości..... próbowała rozmawiać z nim na ten temat, ale mąż zbywał ją tłumacząc, że jest bardzo zapracowany, zmęczony i jak skończy ważny projekt w pracy, to na pewno sytuacja między nimi się poprawi........ I kiedy tak kobieta zastanawia się nad tym, zamyślona wchodzi do domu.... a tu ...... ogromne zaskoczenie.... jej mąż wita ją w drzwiach, na przywitanie całuje namiętnie w usta.... pomaga zdjąć płaszcz...... i z tajemniczym uśmiechem, powoli .......... rozbiera dalej.... rozpina guziki bluzki...... zaczyna ją całować.... rozpina stanik........ i pieści........ tak jak ona lubi...... coraz namiętniej...... dokładnie tak jak trzeba......... po chwili kobieta uświadamia sobie, że zaczyna narastać w niej niepohamowane pożądanie..... te wszystkie doznania w ciele, które mówią że jest bardzo podniecona...... że teraz ma ochotę na seks........ więc spontanicznie oddaje się temu uczuciu..... przenoszą się na kanapę i oddają rozpalonej namiętności..... i kochają tak, jak ona zawsze marzyła........ kobieta czuje, że całe jej ciało płonie.... i domaga spełnienia........ coraz bardziej.............. i bardziej.......... i nagle czuje falę nieprawdopodobnej rozkoszy......... przeżywa ogromny, fantastyczny orgazm........ Mocno zaskoczona tą niespodzianką patrzy na męża, a ten po chwili szybko wstaje idzie do łazienki..... ALe za moment wraca i znowu zaczyna pieścić swoją żonę...... całuje ją.......... coraz namiętniej......... pieści tak jak trzeba...... tam gdzie trzeba......... jak ona lubi najbardziej........ kobieta znowu uświadamia sobie, że znowu narasta w niej ogromne pożądanie..... więc oddaje się temu uczuciu i...................... znowu kocha się z ogromną pasją..... i namiętnością......... zachwycona tak wspaniałymi doznaniami....... ponownie czuje że jej ciało płonie..... i zbliża się następny, jeszcze bardziej intensywny....... cudowny orgazm...... tak wielki...... że aż zaczyna krzyczeć z rozkoszy............. Kiedy już trochę ochłonęła to patrzy na swojego męża a ten szybko wstaje i leci do łazienki...... Ale za chwilę wraca i kolejny raz dobiera się do niej....................... znowu zaczyna ją pieścić..... coraz bardziej...... i bardziej..... ona nie wie co się stało z mężem, ale ponownie czuje te wszystkie doznania w jej ciele, które jej mówią że jest bardzo podniecona....... że kolejny raz ma ogromną ochotę na seks........ więc natychmiast zaczyna się kochać z mężem jeszcze namiętniej....... jeszcze piękniej......... i kolejny raz przeżywa nieprawdopodobnie intensywny orgazm......... Kiedy tak wyczerpana i zaspokojona leży i patrzy na swojego męża, ten bez słowa wstaje i szybko leci do łazienki....... Mocno już zaciekawiona kobieta skrada się na palcach..... zagląda przez szparę od drzwi do łazienki........ patrzy..........a mąż stoi przed lustrem i powtarza do siebie: to nie moja żona.... to nie moja żona.... to nie moja żona....."

Pozdrawaim,
RAFAL

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

pani listonosz

Postautor: taopai » sob sie 21, 2004 8:01 pm

to i ja cos dopisze. tego chyba jeszcze tu nie bylo - nie wiem, nie chcialo mi sie szukac. w oryginale jest o panu listonoszu, ale to nie daje rezultatow, no chyba ze dziewczynom po seksapilu :)

a wiec byla sobie bardzo ladna pani listonosz. a poniewaz znalazla sobie lepsza prace, zlozyla wymowienie. no i ostatniego dnia jej "listonoszowania", kiedy roznosila ostatnie listy, w kazdym domu dostawala jakis upominek. a w pewnym domu otworzyl jej przystojny mezczyzna - dokladnie taki o jakim marzyla, spojrzal na nia w "ten specyficzny, zniewalajacy" sposob i zaczal ja calowac. zaprowadzil do sypialni i tam... (pole popisu dla waszej wyobrazni). kiedy skonczyli zaprowadzil ja do kuchni, zrobil jej wysmienite sniadanie. na koniec odprowadzil ja do drzwi i wreczyl jej 10 zl. w tym momencie ona lekko skolowana pyta go"
-o co ci chodzi?
-bo nie wiedzialem jaki ci dac prezent, wiec poprosilem zone zeby mi doradzila. no i doradzila: "pierdol ja, daj jej 10 zl" a sniadanie to moj pomysl...

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: pani listonosz

Postautor: andy » pt wrz 10, 2004 1:45 pm

taopai pisze: "pierdol ja, daj jej 10 zl" a sniadanie to moj pomysl...

taopai wielkie brawa za ten kawał, po prostu jest rewelwcyjny. a po rozbudowaniu można wywyołać niezłe stany, a puenta jest SUPER i nie mogę się powstrzymać od śmiechu
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

pandemonium

Postautor: pandemonium » śr gru 08, 2004 6:32 pm

Synek Billa Gatesa pyta się ojca:
- Tato, chciałbym w końcu zasmakować seksu, ale nie wiem jak
zaproponowaćto kobiecie...
- Musisz, synu, kupić jej wielki bukiet pięknych róż, zaprosić
ją do wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino,
poźniej zabrać ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąciła się córka:
- Tatusiu, a co z romantycznym spacerem nad brzegiem jeziora, zbieraniem polnych kwiatów w świetle księżyca, szeptaniem czułych słowek?
- To wszystko wymyslili linuksiarze, córeczko, żeby
podupczyć
za darmo...

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr gru 29, 2004 2:10 pm

znalazlem kolejny kawal, w ktory mozna wcisnac troche patternow, a takze calkiem fajnie zakotwiczyc na siebie.

rozprawa o kradziez pieniedzy. sedzia prosi poszkodowana o opis zajscia.
- robilam zakupy i podszedl do mnie mezczyzna [ogolnie opisujesz to, co do tej pory jej zrobiles, jak ja zaczepiles, gdzie poszliscie, ze mowil do niej tak, jak zawsze chciala, zeby facet do niej mowil i takie perdoly] i jak tak siedzielismy sobie i rozmawialismy, polozyl mi reke na kolanie i pocalowal (blablabla) i w koncu wlozyl mi reke pod spodnice i siegnal reka za podwiazke i tam wlasnie mialam pieniadze.
- to dlaczego pani nie krzyczala?
- bo myslalam, ze on w uczciwych zamiarach!

:D

pozdro


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości