postawa olbrzyma

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pandemonium

postawa olbrzyma

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 6:58 pm

Postawa Olbrzyma

REHEARSAL

1. Zamknij oczy, zobacz potężnego - wysokiego na 40 stóp, leaning back 20 to 30 degrees oddalonego od Ciebie o 20-30 cm Siebie.
Zauważ, ze posiada on już odpowiednie nastawienie, przekonania wcześniej wspomniane.
Jest pewny siebie, męski, błyskotliwy, inteligentny, z poczuciem humoru, wpływowy.
Promieniuje zaufaniem, opanowaniem i urokiem, nieodparcie przyciągając kobiety jak magnes.
Potrafi z łatwością uzyskać przewagę w kontaktach z kobietami, ze one się o Mnie starają, umie korzystać z nadarzających się okazji
Szybko nawiązuje niesamowity kontakt, wzajemne porozumienie. Zdobywa potrzebne informacje i umiejętnie, z mocą i finezja ich używa.
Promieniuje naturalna energia, swoboda, luzem jakąś dziwna energia przyciągając kobiety.

2. Teraz gdy sobie już wyobraziłeś sobie TĄ postać obróć GO dookoła w taki sposób ze widzisz go od tylu.
Podnieś GO w górę, tuż nad swoją głowę i upuść go w dół tak aby był w Tobie.

3. Spójrz Jego oczami i zauważ jak Wielki się czujesz i usłysz jak brzmi Twój glos - pewny siebie, tuż ze splotu słonecznego.

4. Zobacz przez te 40 foot tall oczy cudowna, piękną dziewczynę którą chciałbyś mieć.

5. Przez jedno jej ramie zobacz ta 40 foot tall Siebie, przez drugie zobacz film przedstawiający to co będziesz z nią robił gdy już się poznacie.

6. Gdy TO widzisz, usłysz w swojej głowie ten 40 foot tall glos mówiący : "Aaahhh, popatrz na to. Zamierzam się tak zabawić. Dajmy jej szanse żeby Mnie poznała".

7. Przybliż i powiększ tą część jej ciała która najbardziej Ci się podoba i usłysz tamten glos w swojej głowie mówiący :
"Idź po To"

8. Zauważ jak całkowicie mocny, silny, upoważniony i umotywowany się czujesz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 7:00 pm

BUILD A FILM STRIP

Obrazy maja byc nieruchome.
Zamknij oczy i wykonaj ponizesze punkty :

1. Wybierz lokacje/miejsce w ktorym chcialbys zdobywac kobiety skutecznie i efektywnie majac z tego mnóstwo zabawy.

2. Na pierwszym slajdzie zobacz Siebie w pierwszym logicznym kroku ukazujacym
mozliwosc poznania i uwodzenia kobiet w tym wlasnie miejscu. Zobacz tego pewnego Siebie z 2 cwiczenia. Np. Jeśli to jest supermarket to może to być obraz przedstawiajacy to jak wlasnie przechodzisz przez drzwi i widzisz ta laske która pragniesz.

3. 3,4,5,6. Kontynuuj budoweanie slajdow w logicznej kolejnosci przedstawiajacej podryw w tej lokacji. 2 ostatnie slajdy stworz tak aby widziec po swojej twarzy i laski
która rwiesz ze oboje jestescie zadowoleni. (Stworz tak aby dawalo jak najwiecej przyjemnosci-może to być np. sex).

7. Gdy juz stworzysz wszystkie slajdy, wez do reki pierwszy slajd I przesun go tak ze widzisz go obok ostatniego - tworzysz okrag.

8. Teraz obrac wszystkie slajdy tak ze widzisz tylko ich krawedzie tego okregu, ktory zaczyna sie obracac. Podnies go tuz nad swoja glowe.

9. Obroc z powrotem slajdy na wlasciwa strone i tylko przez sekunde zobacz obrazy i wrzuc je w swoja gloweJ.

10. Wyjmij slajdy z glowy. Popatrz na 1-szy slajd i wejdz w niego, tak ze możesz widziec/doswiadczac tego wszystkiego co czulbys bedac tam. Uslysz to co bys slyszal i poczuj się tak dobrze jak chcialbys się czuc bedac tam. Teraz wyjdz z 1-szego slajdu i podobnie zrob -czyli wejdz w slajdy nr. 3 i do ostaniego.

11. Znowu wejdz w 1-szy slajd I gdy patrzysz przez jedno ramie zobacz ten obraz przedstawiajacy Ciebie z cwiczenia 2. Natomiast gdy patrzysz przez jej drugie ramie widzisz ostatni slajd. Zauwaz jak calkowicie przygotowany

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 7:01 pm

Umysłowa GIMNASTYKA --

POSTAWA i Przekonania

-- Jeśli chcę osiagnac odpowiednia postawe, muszę cwiczyc.
Jeśli pragnę pragne osiagnac rezultat, muszę cwiczyc.
Ponizsz punkty 1-6 napisz na kartce papieru.

1. Bycie ze Mna to najlepszy wybor jakiego moze dokonac kazda kobieta.(Pokonuje kobieca niepwewnosc bedac calkowicie pewny siebie). Jesli nie skorzysta z okazji - jej strata. Jest wiele innych kobiet ktore docenia dar ktorym jestem.

2. Nigdy nie wiem jaki typ mezczyzny podoba sie kobiecie wiec zawsze ide do niej z moca - Jestem jej wymarzonym kochankiem
wystarczy ze pomoge jej to sobie uswiadomic.

3. Nigdy nie zostaje odrzucony, tylko odkrywam czy kobieta ma dobry gust.(Wszystko czemu opieram sie utrzymuje sie, to co akceptuje daje Mi moc do wykorzystania-paradox).

4. Nigdy nie przykladam duzego znaczenia do zaakceptowania lub odrzucenia przez kobiete.(Moja uwaga skupiona is in being consistent. Kiedy widze piekna kobiete mysle "Wow, fajna laska ....ide ja poznac i albo dostane to czego chce albo nie, ale napewno bede dobrze sie bawic.I'm either going to get what I want from this particular person, at this particular moment, with this particular approach, at this particular point in time, or I won't. This very same approach may work on the same person tomorrow".)

5. Nie musze zawsze wygrywac. I will be wrong tiny and right TREMENDOUS. Masz racje w rzeczach waznych.

6. Jesli kobieta pragnie chociaz odrobine, bedzie Mnie chciec jeszcze bardziej jesli musi na Mnie zapracowac.
Jestem dla niej nagroda i demonstruje gotowosc do odejscia.

Afirmacje

Wykobujac zadania uzywaj odpowiedniej tonacji.
Powtorz 3 razy to zdanie w glowie, nie otwierajac ust : Te przekonania przeorganizuja trwale moj umysl w krótkim okresie czasu. Mój umysł zatrzyma trwale te polecenia w mojej pamieci i zawsze kiedy zaistnieje potrzeba zrobi wszystko aby ich uzyc.
Ponizesz przekonania mow na glos uzywajac odpowiedniej tonacji. Trzeba uwazac na domownikow J

1. Nigdy nie wiem jaki typ mezczyzny podoba sie kobiecie wiec zawsze ide do niej z moca - Jestem jej wymarzonym kochankiem
wystarczy ze pomoge jej to sobie uswiadomic.

2. W relacjach z kobietami jestem pewny siebie, bezposredni, potezny, meski, tajemniczy, wplywowy. Promieniuje zaufaniem, opanowaniem i urokiem, nieodparcie przyciagajac kobiety jak magnes.

3. Natychmiast zyskuje przewage w kontaktach z kobietami i umiem korzystac z nadarzajacych sie okazji. Szybko nawiazuje niesmowity kontakt, wzajemne porozumienie. Zdobym potrzebne informacje i umiejetnie, zmoca i finezja ich uzywam.

4. Promieniuje naturalna energia, swoboda niesamowicie przyciagajaca kobiety.

5. Chronie Moje morale i poczuciem wlasnej wartosci. Szybko oceniam kobiecy potencial i eliminuje te ktore marnuja moj czas.

6. Calkowicie panuje nad Moja postawa, reakcjami, zachowaniem, intuicja i wyczuciem czasu, co przynosi Mi nieodparta moc, skutecznosc w zdobywaniu kazdej kobiety ktorej pragne.

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 7:08 pm

wyobrażasz sobie że podchodzisz do najlepszej dupy ,tej z kategorii które Cie najbardziej kręcą... i sprawdzasz gdzie w twoim ciele pojawia sie negatywne uczucie.... nadajesz temu uczuciu kolor np.czarny! teraz wyobrażasz sobie jakby to było gdysbyś zachował sie z tą laską tak jakbyś chciał sie czuć pewny siebie wyluzowany i odprężony i nadajesz temu uczuciu kolor który go opisuje np. złoty!! teraz gdy wyobrażasz sobie te negatywne uczucia wyjmujesz je z tego miejsca w którym sa intensywne tak aby fizycznie poczuć je w dloniach . teraz to uczucie jest jak piłka którą trzymasz w rękach, w kolorze który wybrałeś wcześniej. odbijasz tą piłke chwilke przed sobą i rzucasz do wyimaginowego kosza przed sobą na wysokosci ok 2-3 m. w koszu piłka dostaje bzzz kilkakrotnie orgazmu bzzzzz i jej kolor zmienia sie w ten z pozytywnym uczuciem np."złoty".. łapiesz piłke i wsadzasz ją w siebie fizycznie (ręce pracują tak jakbyś rzeczywiście "to" w siebei wsadzał) w to miejsce z którego ją wyjąłeś i gotowe .. sprawdz teraz swoje uczucie które sie pojawi gdy pomyslisz o tym lub rzeczywiscie podejdziesz do superdupy ... i opowiedz o tym na forum poniżej

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 7:10 pm

Oto instrukcja do podwojnej dysocjacji:

1. Wyobraź sobie, że jesteś w kinie. Siedzisz w pierwszym rzędzie i patrzysz na ekran, na którym oglądasz czarno- biały film. W filmie tym widziesz siebie na chwilę przed zetknięciem się z bodźcem wywołującym reakcję fobiczną ( w tym wypadku uczucie niesmialosci lub strachu)

2.Zatrzymaj film (tak jak używasz "pauzy" w magnetowidzie) na pół minuty przed wystąpieniem pierwszych objawów.

3.Teraz wyobraz sobie, z boku, inny ekran, na którym stworzysz ciag dalszy tego filmu z takim zakończeniem jakie Ci najbardziej pasuje. Np. widzisz siebie jak stykasz się z tym bodźcem i reagujesz w zupełnie nowy sposób. Spkojnie i na luzie albo z radością. Ty jestes reżyserem. Ten nowy film jest w kolorze.

4. Majac gotowy nowy film, wstań z fotela w pierwszym rzędzie (możesz "wyjść z siebie" jak na filmach o duchach) i udaj się na tył sali do kabiny projekcyjnej. Teraz patrzysz przez szybę w dół na siebie. Widzisz jak ogladasz siebie na ekranie. (Ty nr 1 jest na ekranie, Ty nr 2 siedzi w pierwszym rzędzie, Ty nr 3 stoi w kabinie projekcyjnej i patrzy przez szybę)

5. Puść nowy film do konca i zatrzymaj na koncu gdy na ekranie juz jestes po (np. odchodzis zod laski i skrcasz za rog.) Patrzysz na siebie i po wyrazie swojej twarzy widzisz, ze tym razem bylo zupelnie inaczej, super.

PAUSA - stop.

6. Schodzisz z kabiny projekcyjne na sale, idziesz do pierwszego rzedu i "wstepujesz w siebie" nr 2 (tego na fotelu) i patrzysz na zatrzymany kadr na ekranie. Wstajesz z fotela i "wstepujesz w siebie nr 1" (tego na ekranie).

7. Naciskasz PLAY i sprawdzasz jak sie czujesz w tej nowej wersji.
Przewijasz caly film szybko do poczatku (ze soba zasocjowanym w roli glownej.

8 est: Pomysl o tym co przedtem budzilo Twoj lek i niesmialosc i sprawdz co sie zmienilo.

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw sie 05, 2004 7:10 pm

Nie musicie mi dziękować :lol:

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » czw sie 05, 2004 9:34 pm

PODZIEKUJEMY JAK KTOS TO PRZENIESIE NA ZAMKNIĘTE FORUM.
W3 H7V3 3XPL051V35!

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » czw sie 05, 2004 11:37 pm

przeniesione, czekam na podziękowania :D :D :D

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt sie 06, 2004 6:42 am

Dlaczego przeniesliscie to na zamknięte forum.
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2004 2:48 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt sie 06, 2004 6:44 am

A zresztą jak powiedział święty Łukasz ręką chuja nie oszukasz.
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2004 2:49 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » pt sie 06, 2004 11:03 am

pandemonium pisze:Dlaczego przeniesliscie to na zamknięte forum to miało być dla wszystkich biednych,sfrustrowanych psfów


- dobra kurde robota, Pandemonium!
- kurde, ale swinia jestem - za 1 razem przeczytalo mi sie "biednych sfrustrowanych psów" i zastanawialem sie o co ci chodzi? :)
- nie podales autora afirmacji a z niektorych wyzieraja male, rozbiegane oczka Rossa :)
- being consistent - bycie spojnym, konsystentnym

pandemonium pisze:1. Zamknij oczy, zobacz potężnego - wysokiego na 40 stóp, leaning back 20 to 30 degrees oddalonego od Ciebie o 20-30 cm Siebie.


- a dlaczego ten olbrzym ma byc odchylony do tylu?
- chce sie tylko upewnic- mam sobie wyobrazic siebie, majacego 40 stop tj. 12,19 metra :) oddalonego o 20-30 cm od jakiego mnie? normalnej wielkosci? Laska rozumiem ma byc normalnej wielkosci?
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » pt sie 06, 2004 11:26 am

składam podziękowania - dobra robota, jeszcze jakby kawały spadły to już całkiem byłoby w porzo :)

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt sie 06, 2004 1:28 pm

aloooooooooooooo
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2004 2:50 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » sob sie 07, 2004 7:18 am

Wiedziałem...
Czegos chcesz...


Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob sie 07, 2004 2:47 pm

Nic nie chce.
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2004 3:08 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości