Jak świetnie działa magnes na kobiety

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

tropiciel_kobiet
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:00 pm

Jak świetnie działa magnes na kobiety

Postautor: tropiciel_kobiet » śr gru 03, 2003 2:16 am

Panowie, właśnie wróciłem do domu i zaraz rzuciłem się do kompa, żeby powiedzeć wam, jak zajebiście zadziałał magnes.

Otóż na kursie (a byla to powtórka) nie przerobiłem ćwiczenia z magnesem zbyt dobrze, bo spóźniłem się i później niezbyt byłem skupiony na tym co robić.

Natomiast wczoraj spacerując po mieście stwierdziłem że najwyższy czas już sprawdzić nowe narzędzia, zatem wszedłem do spokojnej kafejki z dużą szklaną szybą i popijając kawkę przerobiłem całą technikę ..... i wiecie co, przechodzące po chodniku laski zaczęły zerkać na mnie - to było niesamowite, mimo że doświadczyłem juz tego wcześniej - kiedy po pierwszym moim nls-ie dużo spacerowałem i komplementowałem też miałem taki efekt.

W każdym razie to było wczoraj, a dzisiaj siedzę sobie na uczelni (wydział gdzie są prawie same laski) w takim moim ulubionym barze (nie studiuję tam, tylko chodze jeść i zaczepiać laseczki :twisted: ) i nagle podchodzi do mnie laska i pyta czy może się przysiąść z koleżanką bo nie ma miejsca (faktycznie wszystkie stoliki były zajęte, ale mój był stosunkowo daleko od wejścia i po drodze minęła kilka innych gdzie mogła usiąść... w każdym razie usiadła, razem z koleżanką, po czym poszła po kawę i jakieś ciastko. Ja w tym czasie czytałem sobie swoją książkę i nagle kiedy ta pierwsza poszła po coś do jedzenia, to druga mimo, że miałem pół herbaty już wypitej zapytała mnie czy mi posłodzić.

Podziękowałem i odmówiłem i wtedy wrociła pierwsza, niosąc dwie szarlotki (czy jakiś inny szajs) i gdy usiadła zapytała mnie czy mam ochotę się poczęstować.

Znów odmówiłem bo nie jadam takich rzeczy, a wtedy ta pierwsza I TO BYŁO CHOLERNIE dziwne zaczęła opowiadac tej drugiej, ale tak żebym słyszał, że ktoś ją zaczepił na ulicy i że zapraszał ją na kawe, robiąc to bardzo nieudolnie itp itd. No to co miałem zrobić? wreszcie zacząłem rozmawiać i nakręciłem obie na siebie na tyle, że odchodząc na zajęcia były niezbyt szczęśliwe...
Pomyślałem, że to chyba nieźle jak na pierwszy raz działania magnesu, ale ponieważ miałem jeszcze trochę czasu, poszedłem do kafejki internetowej (jakieś pół godziny później) i tu mnie zamurowało .... Pani obsługująca poprosiła żebym usiadł na stanowisku 3, gdzie zwykle siadają osoby, które potrzebują podpiąć dodatkowy dysk, ja w każdym razie mogłem siąść byle gdzie, ale przy stanowisku 4 siedziała pewna ładna brunetka szukając czegoś w serwisie randkowym i klikając z kimś przez gg (oczywiście spisałem sobie jej numer i kliknąłem do niej, ale to już inna historia :D

Może to i zbieg okoliczności, może ona po prostu miała i tak na mnie ochotę, faktem jest, że zacząłem już wierzyć w magię i wam też radzę ....

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » śr gru 03, 2003 11:44 am

witam


Więc wytłumacz na czym polega ten magnes na kobiety - najlepiej opisz całe ćwiczenie

Jerry
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 18, 2003 6:59 pm

Postautor: Jerry » śr gru 03, 2003 8:35 pm

Sceptycznie podchodzę so magnesu, ale coś w tym chyba jest. Zauważyłem zmianę kobiet mi znajomych wobec mnie. Szczególnie podczas ćwiczenia techniki z promieniem :) (w to cholera wierzę, nie wiem czy to magia, czy coś, ale mało która babka nie spojrzy na ciebie takim...mm...wzrokiem, wiecie jakim:) )

tropiciel_kobiet
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:00 pm

Postautor: tropiciel_kobiet » czw gru 04, 2003 10:28 am

Proponuję żebyś zapytał któregos z trenerów, bo z pewnością oni opisza lepiej samo ćwiczenie, chodzi ogólnie o to, żeby znależć pięć przykładów jakiejś cechy której jestes całkowicie pewien i wykorzystać jej submodalności wkładając w to miejsce obrazy takiej cechy którą pożądasz (np. laski klejące się do ciebie w kazdej sytuacji).

Dodać do tego dwa obrazy kiedy tak NIE było (żeby uspokoić umysł krytyczny) i poprosić podświadomość żeby resztę pracy wykonała za ciebie ... i to wszystko. Póżniej już tylko trzeba rozkoszować się tym jak zajebiście to działa.

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » czw gru 04, 2003 12:41 pm

Witam, mi taki pseudo magnes udało się zainstalować przypadkowo samemu, po tym jak przeczytałem tekst yebiego

Cyt.(...) Wiecie, sa tacy kolesie, ktorzy niby nic nie robia, malo mowia, wygladaja srednio a jeszcze zanim sie nawet odezwa, to dziewczyny do nich podchodza i zagaduja lub przynajmniej zwracaja uwage na nich. I ci kolesie, specjalnie sie nie starajac, biora je do lozka. (...)

Po tej lektorze całkowicie nieświadomie zacząłem sobie przypominać jak to było, jak byłem mlodszy, o tym, jak laski same do mnie podchodzily, jak leżąc na plaży, abym zwrócił na nie uwagę ściągały biustonosze ( a raz nawet cos więcej:-)), jak po 3 min rozmowy zaczynałem się całować, itp...
Po tym eksperymencie zauważyłem, ze zdecydowanie więcej dziewczyn się do mnie uśmiecha i staje w moim pobliżu (jednak jest pewne niedociągnięcie mojej metody- żadna jeszcze nie podeszła)
Myślę, że teraz jak uzupełnię moją metodę, metodą z NLSu, to może być całkiem oki.
Pozdrawiam,
Rafał

Ps. Dzięki Tropicielu, za zdradzenie tajników metody, jak możesz, to napisz jeszcze jak:
(1) poprosić ten umysł podświadomy o zrobienie czarnej roboty??
(2) gdzie mam włożyć te dwa obrazy, kiedy tak nie było ??
(3) czy w tych obrazach, kiedy tak nie było tez mam zmieniać submodalności ??

tropiciel_kobiet
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:00 pm

Postautor: tropiciel_kobiet » pt gru 05, 2003 9:15 am

1. jeżeli chodzi o mnie to po prostu powiedziałem swojej podświadomości coś takiego:

"prosze teraz mój podświadomy umysł o to aby wykorzystał tą technikę jak najlepiej, dając mi takie rezultaty jakie będą dla mnie najbardziej optymalne i zgodne z moją drogą życiową"

2. Te obrazki z brakiem sukcesu wkładasz gdzieś pomiędzy tamte

3. nie pamiętam jakie submodalności powinny mieć, ja zrobiłem takie jak te gdzie odnosze sukces (pamiętam jak przez mgłę, że była mowa o tym że skoro ich jest mniej niż tych z sukcesem to i tak będzie działało - wiec chyba mogą być te same submodalności)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » sob gru 06, 2003 12:00 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:32 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

waćpan
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 21, 2004 2:50 am
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:

Postautor: waćpan » wt mar 23, 2004 9:48 pm

Na NLSie zwizualizowaliśmy sceny z kobietami które dały nam kosza lub nie były zainteresowane. Z tego co pamiętam to wyobraziliśmy sobie matrycę w którą scenki wklejaliśmy jak zdjęcia. Najpierw sobie te dziewczyny które nie były mna zainteresowane powklejałem do albumu, a w transie dokładnie pamiętałem gdzie się znajdują i których to babek dotyczyło. Później szukałem autentycznych scen w których dziewczyna klaiła się do mnie z tajemniczych powodów i zastępowałem tamte stare negatywne obrazy utwierdzając się w przekonaniu, że moją cechą jest to że dziewczyny lecą na mnie i to strasznie. Po tym ćwiczeniu poczułem się zajebiście.

Co do tego jak działa to miałem może tylko dwa przypadki i to z jedną dziewczyną, więc nie działa jak bym tego chciał.
Za to podziałało na coś innego...
Pod koniec ćwiczenia wyobraziłem sobie duży przycisk który przyciskam i robi się biały od światła i jednocześnie z mojej czakry serca wypływa biała energia bo splocik słoneczny się otwiera.
Po tym wszystkim poczułem ze jestem bardziej otwarty do ludzi! To jednak nie najdziwniejsze...
Jak tylko odczuwałem stres (splocik słoneczny) przy spotkaniu z dziewczyną to wyobrażałem sobie, że ta energia biała chce się wydostać i dlatego mnie tak spina. To czy w takim układzie nie powinienem dać upust tej wspaniałej energi by ona to poczuła i skierowywałem energię na nią i stres automatycznie mijał i czułem się otwarty! Po prostu spuszczam powietrze z brzucha po głębokim oddechu i mija!!
"Ależ skąd! Nie lubię poznawać nowych, interesujących osób. Proszę nawet o tym nie myśleć!"

YaPko

Postautor: YaPko » śr mar 24, 2004 10:52 am

Witka,

Wszystkich zainteresowanych w instalowaniu magnesu, oraz innych ciekawych cech odsyłam do książki Steve'a Andreasa - Przebudowa swojego Ja, wydanego nakładem wydawnictwa Metamorfoza

Pozdro

S.

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 11, 2004 9:58 am

Kup sobie feromone lure w sex shopie 29ml za 100 zł działają zajebiscie.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt cze 11, 2004 11:32 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:33 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt cze 11, 2004 1:23 pm

po co to kupować ??

nie lepiej nauczyć się wyzwalać naturalne feromony ?? czyż to nie o tym mówili Andrzej i Lechu ??

:P:P:P

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pt cze 11, 2004 7:34 pm

Drogi Szakalu, ale jaką metodą to uczynimy? :(

Być może DTI z Jezusem będzie pomocne? :D :D
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz cze 13, 2004 12:00 am

Anothermind pisze:Drogi Szakalu, ale jaką metodą to uczynimy? :(

Być może DTI z Jezusem będzie pomocne? :D :D




Drogi Bracie, nie wiem jak tam DTI z Dżizasem wpłynie na Ciebie i Twoją umiejętność chodzenia po ..... balach :P

za to mam małą nadzieję że trenerzy będą tak mili i pokażą nam to w pierwszych dniach lipca w pięknym mieście Sopot :D

.. jak tam Twoje sprawy, nadzieją płonę iż w jak najlepszym porządq "się" znajdują :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » czw lip 22, 2004 3:01 pm

Coz - przerobilem wlasna wersje magnesu, choc u mnie to dziala w sposob jakby bardziej... metafizyczny. No wiec odzywaja sie do mnie znajome sprzed lat i nagle maja ochote pojsc ze mna na romantyczna kolacje, lub po prostu isc na piwo. I jest ich w moich zyciu coraz wiecej i wiecej. mile w sumie uczucie. Najlepsze ze wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka ktora mnie zlala wiele lat temu twierdzac ze jest oziebla i ... okazalo sie ze jest prawdziwa nimfomanka, ktora bez ceregieli rzuca sie na faceta i przez 2 godziny wydaje mu polecenia jak ja dymac dochodzac w miedzyczasie 3 razy. Zdazylo wam sie kiedys ze panienka skonczywszy was dymac i dochodzac po raz 3 wrzeszczy "cholera! Zycie jest piekne!" ? Rzecz w tym, ze poza codziennym magnesikiem rano i wieczorem nie zrobilem dokladnie nic, a raczej wzorowa zjebalem cala reszte... Lacznie z wydaniem kasy na ta cala kolacje ktora byla calkiem zbedna. Inna sprawa, ze postawe to ja mam od wczoraj bo tera patrze na wszystkie laski pod katem "Naprawde nie sadze zebys byla w 10 procentach tak dobra jak H." Z ta policja tez cos jest na rzeczy, ale do mnie sie dojebali bo sie zataczalem idac do samochodu :)
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości