Ulubiony Pattern Rossa Jeffriesa;) "BLOMMO"

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Ulubiony Pattern Rossa Jeffriesa;) "BLOMMO"

Postautor: Gibo » wt sie 03, 2004 2:37 pm

Ulubiony Pattern Rossa Jeffriesa :) ;)

BLAMMO PATTERN
temat:" działanie umysłu "

TY: bo widisz .... umysł ma swoją strukture ... na przykład : pomysl przez kilka sekund o kims kogo naprawde lubisz ok? masz to? pokaz punkt w którym widzisz ten oraz.

ONA: (pozwól jej pokazać)

TY: Właśnie tu? ok. teraz pomysl o kimś kogo nie lubisz za bardzo ok? Pokaż gdzie widzisz ten obraz. (jesli ona jest z tych dziewczyn które nikogo nie lubią to niech pomysli o kimś kto jest dla niej obojętny)

TY: teraz uważaj... weź ten obraz osoby której nie lubisz (lub obojętnej) i spróbuj tak mocno jak tylko potrafisz przenieśc w miejsce gdzie jest obraz osoby która bardzo lubisz.

ONA: ( ona odkryje że nie potrafi tego zrobić)

TY: widzisz to? obraz nei chce sie przeniesc prawda? Ponieważ Ty potrzebujesz sposobu dzieki któremu oddzielasz ludzi których naprawde lubisz (wskazujesz siebie .. po co tracic okazje;) od tych których nie lubisz. Czy mozesz zauważyć że to własnie ten sposób?

ONA: tak .. wow... cool.. niesamowite ( czy tam inny głupi żenski gest)

TY: a patrz teraz ... w Twoim umysle jest także inna róznica w sposobie produkowania obrazów w Twoim umyśle... na przykład.... czy byłaś kiedyś na roller coster (wiecie o co chodzi .. taka atrakcja w parku rozrywki) ?

ONA: no pewnie ( jesli nie .. wymyslcie jakieś coś innego co dostarcza niezłych wrażeń)

TY: ok... to patrz.... chcialbym abyś przypomniała sobie tą chwile kiedy wsiadłaś do tego roller coster'a i jezdziłaś w góre i w dół ... masz włąsnie teraz troche czasu na przypomnienie sobie tego ...

(pozwól jej teraz to robic przez chwilke)

TY: ok ... teraz zrobimy to jeszcze raz ... ale tym razem .. nie bedziesz obserwowała siebie jak to robisz .. tylko .. patrz na to co własnie widziałaś .. w tym czasie . .swoimi własnymi oczami .. podczas jazdy ... na tym roller costerze ...

(pozwól jej to zrobić)

TY: teraz ... z tych dwóch ... który czułaś że był bardziej realny , który własciwie ... dał Ci te uczucia bycia tam ?

ONA: ten drugi !!!!!!!

TY : oczywiscie .... ponieważ mozesz zobaczyć siebie w pamieci .. lub zobaczyć co własciwie widzisz robiąc to ...i Kiedy widzisz to co własciwie widzialas robiac to .. to naprawde pomaga Ci doznać tych uczuć które własciwie czułaś! (troszke zamotane ale.. )

ONA : wow ... to jest naprawde fajne ...

Ty: Prawda? :) .. teraz spójrz... jest jeszcze jedna część tego ... i to sie nazywa "kotwiczeniem" ...wiec .. tutaj .. teraz .. pokaże Ci jak to sie robi ... zamknij oczy ... pamietasz moment kiedy czułaś coś sie niezwylke przyjemnego w sowim ciele ... ??

ONA: mmmm o tak .. ( jak nie to jakaś dziwna tj. wymysl inny stan :D )

TY: ok .. chcialbym abyś .. zobaczyła to co wtedy widzialaś ... usłyszała to co wtedy słyszałaś... poczuła to co wtedy czułaś... i kiedy to uczucie niesamowitej przyjemnosci naprawde osiągnie swoją wartosc szcztową .... podaj mi swój mały palec(albo cos innego zeby to zasygnalizować)

(uważaj .. aby zobaczyć czy ona naprawde jest w tym stanie ... jej twarz bedzie sie zmieniała.. oddech przyspieszał .. itp.. wiecie jak to sie rozpoznaje :P .i Kiedy poda Ci swój mały palec dosięgnij go .. dotknij jej nadgarstka... i wtedy powiedz : )

TY: Wspaniaaaaale , (z ang. Purrrrfect ) i jeszcze niech to trwa minutke .. jak dobrze jest jak te uczucia sprawiają .. że mozna poczuć sie wspaniale...(pusc jej nadgarstek gdy ona tego doswiadcza)

TY: ok ... otworz oczy .... zamknij je jeszcze raz ... i przejdz przez to jeszcze raz ... zobacz to co wtedy widziałaś ... usłysz to co słyszałaś ... poczuj tak jak to wtedy czułaś .. i kiedy to uczucie niesamowitej przyjemnosci naprawde osiągnie swoją wartosc szcztową .... znów podaj mi swój mały palec ( powtórz proces kotwiczenia)

TY: ok.. jeszcze jeden raz... (przejdz przez ten proces jeszcze raz)

TY: okej .. otwórz oczy ... teraz teoria kotwiczenia mówi że .. kiedy ktoś jest w jakimś stanie , a Ty łaczysz ten stan z dotykiem lud dzwiekiem , to kiedy powtórzysz ten dotyk to ten ktoś powróci do tego stanu ...Wiec kiedy ja mówiłem do Ciebie .. wiesz .. to stwierdzilem że ... kiedy spedzam z kims czas i naprawde zaczynam czuć ten rodzaj niezwyklego polaczenia ..może wtedy ... ty możesz własnie czuć sie wspaniale... ( odpalasz kotwice chwytając za nadgarstek:P ) i wtedy czujesz sie swiednie ... nieprawdaż?

ONA: ooo tak ... :D

TY: czy to nei jest interesujące ? Prawda że nasz umysł jest niezwykły ? Teraz zauważ coś innego : czy kiedykolwiek byłas na zabój w kimś zakochana ( pokaż na siebie ... po co tracic okazje :) ?

ONA: o tak ..

TY: ok.. kiedy przypominasz sobie ten czas .. pokaż w którym miejscu widzisz ten obraz.

(pozwól jej pokazać) :D

TY: ok... i Ty własnie teraz czujesz sie naprawde wspaniale, prawda? (odpal kotwice) :D

ONA: o tak ... (normalka nie ;) ! )

TY: wiec popatrz.. .. (wskaż miejsce gdzie ona jest zakochana) jak TY myslisz o tym miejscu kied ja do Ciebie mówie ... jak Ty pozwalasz mojemu głosowi aby pochodził stamtąd .. z tego miejsca .. to możesz zauwazyć ..ze to jest tak jakbyś Ty chaiala ... stworzyć otwór dla mojego głosu ... i otwór moze być głeboki ... bogaty w ciepło mojego głosu ...aby penetrować Twoje myśli ... i to cieplo rozprzestrzenia sie po całym Twoim ciele ... to pewnie świetne uczucie .. prawda?

ONA: oh boze .. tak ..

TY: w rzeczywistości ... jak ciepło tego głosu przemienia sie w żywy ogień ... rozprzestrzeniajac sie po twojej klatce piersioweg i niżej .. płynie przez Twoje Ciało .. jak Twoje serce bije coraz mocniej .. i twój oddech przyspiesza ... i Ty naprawde czujesz sie totalnie wspaniale ( odpal kotwice :D :) .. ja chce Ci powiedzieć że spedzam naprawde mile czas z Tobą tej nocy... to z pewnoscia jest lepsze dla Ciebie niż bycie z tymi wszystkimi frajerami na zewnatrz gdzies tam .. . bo wiem że niektórzy faceci potrafią być tacy zupełnie bez oglady... :D .. tak jak kiedys którejs nocy gdy . byłem w barze/ i ten facet podszedł własnie do dziewczyny i powiedział:" potrafisz sobie wyobrazić jak świetnie mogłabyś sie czuć gdy ja bede w Ciebei wchodził tak jak lubisz .. cała długą noc .. i bedzie Ci tak gorąco .. i mokro .. że bedziesz błagać mnie o jeszcze .? " nie moge pojąc jak niekulturalni sa niektórzy faceci ;) :D:D:D lol


THE END.

to jest ulubiony pattern Rossa podobno .. przetłumaczyłem go z angielskiego i mam zamiar niedługo wykorzystać...

i teraz mam pytanie do trenerów.... czy powinno zadziałać ?;) i ew. prosze o jakies opinie co do tego patternu :) thx.

Pozdrawiam.;)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Ulubiony Pattern Rossa Jeffriesa;) "BLOMMO"

Postautor: tupak » wt sie 03, 2004 3:35 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:20 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt sie 03, 2004 9:38 pm

ten pattern mozna znalezc w speed seduction, jesli dobrze pamietam. od tego zaczynalem zabawe w nls :) robilem to tylko do zakotwiczenia przyjemnego uczucia, bo trenowalem na siostrze :) i dzialalo zajebiscie - przez jakis miesiac nie dawala mi sie zlapac pozniej za nadgarstek :)

i dzieki za przypomnienie, bo to naprawde zajebisty pattern. polecam jeszcze opcje z (jej) tworcza wyobraznia i plaza, tylko nie pamietam, gdzie to bylo...

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » wt sie 03, 2004 10:37 pm

Hm jak zdecydujesz się na wykorzystanie tego paternu w praktyce to mam nadzieje ze tu opiszesz jak zadzialal Fakt troche dlugi :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości