KOPUŁA!!!!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

LEPSZY MODEL
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 13, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: PUŁAWY
Kontaktowanie:

KOPUŁA!!!!!

Postautor: LEPSZY MODEL » pn sie 02, 2004 11:20 pm

HEJ Bracia w grzechu nie rozumie jednej rzeczy .
Jak by ktoś był w stanie jeszcze raz wytłumaczyć (najlepiej GÓRU)
Jak się robi tą KOPUŁĘ bo z tego co mi tłumaczył SOWA_SENSEI
w Sopocie to trzeba się wyluzować, wyprostowac w kręgosłupie,
wyobraźić sobie kopułę pomiedzy mną a panienką, w której jest
złotawy jakby pył(coś takiego) i wymyśleć sobie co ona ma robić...

Wychodzi mi to częściowo np. jadę autobusem miejskim i robię kopułę
"teraz podrap się po nosie" i panienka rzeczywiście po kilku sekundach drapie się po nosie jak po czymś innym to TEŻ wychodzi !!!!! może nie ze 100% dokładnością ale mniej więcej.... Natomiast takie rzeczy jak Bracia
wcześniej na forum opisywali, że robią kopułę i zaczynają się koło nich kręcić panienki, czy dosiadac do stolika to niestety tego nie umiem zrobić...
Więc powiedzcie co ja w tym robię źle??? POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt sie 03, 2004 12:54 am

Źle robisz że nie podchodzisz do lasek i sam ich po tym nosie nie drapiesz :) Zostaw kopułki w spokoju... Co chcesz jeszcze wiedzieć?
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości