Kurs BB po NLS 8: Kontakt - Mateusz S.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Kurs BB po NLS 8: Kontakt - Mateusz S.

Postautor: Modulo » pn sie 02, 2004 12:24 pm

Hej,

na NLS w Sopocie spotkałem swojego imiennika - Mateusza S., który na I części miał opory większe ode mnie (wtedy wydawało mi się to niewiarygodne, ale teraz już granica się przesuwa :-) ) i po pewnych wahaniach zapisał się z marszu na BB, na którym ja niestety, pójść nie mogłem :-( z powodów czasowych. No więc, Mateuszu, jeśli czytasz, pochwal się jak Ci poszło i jak idzie stosowanie technik BB dawnemu PSF-owi.

Jeśli komuś innego zdarzyło się tak postąpić, to też chętnie przeczytam.

Od razu zaznaczę, że wiem, że MJ też odbył swego czasu dwa kursy pod rząd, ale on, że tak powiem, to inny poziom w porównaniu ze mną...

Pozdrawiam wszystkich,
-Mateusz

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: Kurs BB po NLS 8: Kontakt - Mateusz S.

Postautor: mcjackal » pn sie 02, 2004 5:43 pm

Modulo pisze:Hej,

na NLS w Sopocie spotkałem swojego imiennika - Mateusza S., który na I części miał opory większe ode mnie (wtedy wydawało mi się to niewiarygodne, ale teraz już granica się przesuwa :-) ) i po pewnych wahaniach zapisał się z marszu na BB, na którym ja niestety, pójść nie mogłem :-( z powodów czasowych. No więc, Mateuszu, jeśli czytasz, pochwal się jak Ci poszło i jak idzie stosowanie technik BB dawnemu PSF-owi.

Jeśli komuś innego zdarzyło się tak postąpić, to też chętnie przeczytam.

Od razu zaznaczę, że wiem, że MJ też odbył swego czasu dwa kursy pod rząd, ale on, że tak powiem, to inny poziom w porównaniu ze mną...

Pozdrawiam wszystkich,


powiem tylko tyle, że oczywiście lepiej jest zrobic oba kursy i to jak najszybciej, ale jak juz zrobisz oba nawet z odstepem czasowym, to będziesz miał to samo .. tylko później :D :D :D

a co do poziomów to bedą wzrastały wprost proporcjonalnie do częstotliwości twoich zajęć i im czasu poświęconego. Mówię o nauce już po kursie :D i mam tu na myśli zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne :D

:D:D:D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości