pick up lines

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

pick up lines

Postautor: Jup » śr lip 28, 2004 3:30 pm

"Grzesiaczek no to juz sie uda na pewno : to jest dobre i skuteczne

podchodzisz z totalna powaga zesztywniały(czyli jak pewnie Ty) i mowisz tuz po tym jak zrobisz pacing na jej rzeczywistosc ...

"czy gdybym był malutkim, kudłatym jak kuleczka szczeniaczkiem ze slicznymi ślepkami i czarnym noskiem <pauza> to pozwolila by pani pobiec mi za panią do domu ?"

(z zesztywnialego tonu i sposobu bycia przechodzisz na luzaczka tak jak zadajesz to pytanie - -- - wycwicz w domu = pomaga)

no i dalej po tym jak sie panienka zasmieje:

bardzo sie ciesze sie że sie pani smieje, bo to oznacza ..... dalej wiadomo"


Macie jakies ciekawe sprawdzone pomysly na rozpoczynanie rozmowy w podobny zartobliwy sposob. :?: :?: :?:

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lip 30, 2004 12:27 am

Gdy rozpoczynam rozmowe z kobietą w sposób zabawny, to jest to humor sytuacyjny, wynikajacy z tego, co sie aktualnie dzieje. Nawet mi trudno potem zapamietac co mówilem, zresztą wyjete z kontekstu nie byłoby to smieszne .

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Re: pick up lines

Postautor: Total » pt lip 30, 2004 11:14 am

Jup pisze:"
"czy gdybym był malutkim, kudłatym jak kuleczka szczeniaczkiem ze slicznymi ślepkami i czarnym noskiem <pauza> to pozwolila by pani pobiec mi za panią do domu ?"
"


Erotyzmem to niepowiewa, niewiem czy miala by ochote z "pieskiem" - pieska sie traktuje bardziej jak przyjaciela.

Dla mnie nie jest to postawa NLSera.
Czaby to dopracowac, ale pomysl orginalny 8O


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości