Pattern pt. "Przegiąłeś..."

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

harry_angel
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2004 8:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Pattern pt. "Przegiąłeś..."

Postautor: harry_angel » czw lip 22, 2004 10:50 am

Siemanko, witam wszystkich braci w grzechu po ostatnim szkoleniu!!!

Jeżeli jeszcze mnie nie kojarzycie... miałem mieć nick heeja, ale ostatnio to słowo (heyah) w naszych kręgach brzmi obraźliwie :wink:

Ale na pewno kojarzycie kolesia z kitką z dreadów.

OK, do rzeczy.

Dzisiaj mam spotkać się z pewną laską i wiem, że jak na tapecie będzie ostatnia nasza rozmowa (a jeżeli nie, to sam wprowadzę temat), to powie:

Ona (a propos mojego wcześniejszego zachowania): Przesadziłeś.

Co sądzicie o takiej odpowiedzi:

Ja: Zgadza się. Taki już jestem. Kiedy zaczynam coś robić, to z pełną mocą... wchodzę w to głęboko... ile się da, chyba że... ktoś mi powie, że już wystarczy, że jest ... w sam raz. Bo potrafię być delikatny. I wiem, że gdy ... wprowadzam w życie .... coś nowego .... to muszę na to spojrzeć ... pod odpowiednim kątem. ... I kiedy uda mi się zrobić tak, aby .... było dobrze ... to mogę to ... robić dobrze .... wiele razy. A wtedy - wiesz jak to jest ... dochodzisz raz za razem .... do wniosku, że jesteś w stanie ... znowu wejść w to głęboko, a jednocześnie .. robić to doskonale ... Ze mną .... teraz ... tak jest, że gdy widzę twoje oczy (uśmiech, wściekłość, rumieńce itp.), to wiem, że .... nie możesz się powstrzymać ... aby skorzystać z okazji .... i powiedzieć mi, ile to jest .... w sam raz.

Da się coś ulepszyć?

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw lip 22, 2004 11:15 am

A jaką dostałeś informację zwrotną? :)

Jedno jest pewne rozbijesz jej konwencje takim tekstem, aczkolwiek takie kumulowanie wieloznaczności może wywołać u niej reakcję obronną.Twoje słowa będą wydawały się poprostu dziwne....Bądź co bądż, albo ją jeszcze rozognisz :twisted: , albo poprawisz humor :)

powodzenia
txbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw lip 22, 2004 2:20 pm

fajny texcik :wink:
powodzenia w "akcji"

pozdro
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Pattern pt. "Przegiąłeś..."

Postautor: tupak » czw lip 22, 2004 2:38 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:20 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » czw lip 22, 2004 2:56 pm

Jak na mój gust, paniena parsknie śmiechem po usłyszeniu czegoś takiego, lub też powie "przestan już" "dlaczego o tym mówisz". O wiele lepsze miast patternu będzie tu zwykły reframe, a jeśli wolisz zmieniać kontekst w ten sposób, to wpierw usuń z niego wszystkie wątki seksualne, bo nadają mu sztuczności (na te tematy wchodzi się dopiero po przejściu kilku kolejnych jak ciekawość, zaufanie, fascynacja - kolejność jest WAŻNA)....

To co napisałem jest poparte doświadczeniem, nie zaś teoretyzowaniem, toteż zrobisz co uważasz za słuszne, jednakowoż nie bądź zdziwiony kiedy idąc szablonową dorgą ku celu, osiągniesz mierny efekt, a wtedy w głowie swojej usłyszysz mój głos mówiący: "a nie mówiłem?"...

harry_angel
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2004 8:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: harry_angel » czw lip 22, 2004 4:11 pm

Altar pisze:O wiele lepsze miast patternu będzie tu zwykły reframe, a jeśli wolisz zmieniać kontekst w ten sposób, to wpierw usuń z niego wszystkie wątki seksualne, bo nadają mu sztuczności (na te tematy wchodzi się dopiero po przejściu kilku kolejnych jak ciekawość, zaufanie, fascynacja - kolejność jest WAŻNA)....


Nie chcę zmieniać kontekstu, bo jej "przesadziłeś" będzie dotyczyć moich wypowiedzi i intonacji, których nie chcę wycofać z jej umysłu. Myslałem tylko o stanach. Chcę jej uwagę wykorzystać jako odskocznię do tego patternu.

Jeśli chodzi o kolejność stanów - nie ukrywam, że masz rację, i powiedzmy, że wiem o tym. Zresztą te stany przerobiłem już z nią (niekoniecznie za pomocą patternów), chociaż nie zakotwiczyłem. Wygląda na to, że tym razem będę musiał powtórzyć robotę, a potem wprowadzić powyższy pattern, czy tym razem twoje doświadczenie zgadza się z moim teoretyzowaniem? :roll: Oczywiście nie jest konieczne, abyś odpowiadał, najlepiej jak sam sprawdzę. :wink:

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » czw lip 22, 2004 5:39 pm

harry_ange pisze: Oczywiście nie jest konieczne, abyś odpowiadał, najlepiej jak sam sprawdzę. :wink:


Otóż to...

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pn lip 26, 2004 8:41 pm

cze i Cie pozdrawiam
niezle harry angel ,dobry tekst widze ze robisz niezle postepy po kursie.
Tylko najgorsze jest ze laska jak jest podkrecona to mozna przerwac w dobrym momenie.
To mi sie czesto zdarza,i wtedy sam niewiem jak dalej ja prowadzic zeby to mialo rece i nogi.
Ale mysle ze tego sie tez naucze. :twisted:
siema :wink:
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » pn lip 26, 2004 8:49 pm

No i nie wiem czym wy się tak podniecacie... Ten tekst jest dobry z punktu widzenia poprawności teoretycznej, spróbuj jednakże przetestować go na powiedzmy trzydziestu panienach i będziesz miał statystyczny efekt który przewiduje dość marnie.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pn lip 26, 2004 11:00 pm

Panowie Altar ma racje, jak dlugo testujecie takie zlozone patterny? bo wniosek sie nasowa ze nie za dlugo skoro sie tak podniecacie, ten tekst panience wyda sie conajmniej dziwny i pomyslki sobie, ze z toba cos nie tak. Albo pomysli ze jestes jakims filozofem co zreszta kiedys przy uzywaniu takich dlugich form tez czesto mi sie zdazalo i w dalszym ciagu jesli sie zapedze i zaczynam tak twozyc to jestem odbierany jak psycholog, panowie nie mozna przesadzic! to co nam sie wydaje niezle to nie znaczy ze bedzie dobre dla panny, to musi byc przedewszystkim naturalne.., skuteczne w odbiorze a to oznacza ze jkonstrukcja nie moze byc przesadnie naciagana.

aristo

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn lip 26, 2004 11:28 pm

a ja patternow to prawie wogole nie uzywam. no chyba ze na gg, ale zadna to rewelacja. po prostu na dobry pattern musze sie dlugo namyslec :/
zreszta patterny to maly power. wystarcza glos i dobry rapport. niewazne co sie mowi, tylko jak to sie mowi. i nawet jak jej powiesz "bedziemy sie pieprzyc, pierdolic, rznac az beda leciec wiory" to ci tylko odpowie zebys tak nie mowil a potem sie nie odezwie, no chyba ze powie cos w stylu "przestan, bo ludzie patrza".
no i jeszcze kotwiczenie...

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt lip 27, 2004 1:07 am

A ty skąd wiesz, skoro sam sie przyznajesz, że nie praktykujesz? Pierwej na 100 przetestuj i sprawdź czy w twoim przypadku działa...

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt lip 27, 2004 9:24 am

Altar pisze:A ty skąd wiesz, skoro sam sie przyznajesz, że nie praktykujesz? Pierwej na 100 przetestuj i sprawdź czy w twoim przypadku działa...

napisalem, ze prawie wogole nie uzywam, bo nie potrafie tak z miejsca dobrego patternu ulozyc. dlatego uzywam innych narzedzi

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » wt lip 27, 2004 10:10 am

A ja wam powiem ze z tego co dotychczas robilem doszedlem do wniosku ze podstawa to dzialanie niewerbalne tym mozesz tak zakrecic panne ze potem wystarczy glopie: nie moglem sie oprzec i musialem pani/ty powiedziec ze ma pani/ty...(zaleznie od jej wygladu). :D :D Pozniej oczywiscie jescze jakis texcik w stylu:
ona: wiesz jesli masz ochote to mozesz mnie zaprosic do kawiarni :)
ja:cuz nie mam hajsu , ale staraj sie nie myslec kiedy znowu spotkasz na swojej drodze kogos , kto potrafi dostrzec jak barwne i bogate masz wnetrze (bla bla )to ja juz bede spadal
ona: poczekaj , to moze ja cie zaprosze :) :)
ja : choc mam malo czasu to mysle ze moge usiasc na 10 min(bla bla)
ja: (w zaleznosci od typu panny : czy "grzeczna" czy nie) wiesz jak to jest gdy(tutaj jakis patternik o doglebnym poznaniu czegos : np matma lub temat imrez w przypadku niegrzecznej)
(bla bla)
Ja : (po 7 - 10min) musze leciec szkoda ze nie bedziemy mieli okazji juz wiecej porozmawiac o rzeczach ktore sa dla ciebie naprawde interesujace
ona:dlaczego nie moze zadzwonisz do mnie dzis wieczorkiem(tel :) sama mi dala to biore :) )

takim oto systamem cwiczylem przez ostatnie dwa tygodnie i wyniki mialem rzec musze przynajmniej bardzo dobre

pozdro
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt lip 27, 2004 12:09 pm

Wiecie, ja tam nie mowie ze patterny nie dzialaja, bo bym zaprzeczyl sam sobie, stosuje patterny, ale zazwyczaj wymyslam je na poczekaniu tak by brzmialy naturalnie i wiem ze w wielu przypadkach dzialaja, oczywiscie w zaleznosci od kobiety. to juz na samym poczatku mozesz wyczuc, np. spotkalem kobiete ktora nie reagowala prawie wogole na patterny a nawet mni zazucila po glebszym poznaniu,ze zbyt wiele opisuje uczucia i doznania o ona oczekuje by tak sie dzialo. Zreszta bylo takich wiecej :lol: Dala mi oczywiscie gotowy klucz :twisted: . Sa kobiety ktore nie chca sluchac tylko przezywac:) i wydaje mi sie ze taki material jest najlepszy:), po co sie gimnastykowac i tworzyc jakies historie, skoro mozna to zrobic poprzez "kino"(f.s.). Jednym slowem trzeba probowac roznych metod, a w rekawie dobrze miec takie narzedzie jak patterny


aristo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości