Reakcja na patterny

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Reakcja na patterny

Postautor: iad1 » pn lip 19, 2004 11:10 pm

Witam!

Jak sobie radzicie z sytuacją, kiedy zapodajecie pattern a laska śmiejąc się mówi: "Już nie mów mi wiecej tego!" Idziecie wtedy mocno dalej, czy zmieniacie lekko front na chwilę?

Pozdrawiam

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt lip 20, 2004 12:48 am

Jeżeli to co robisz nie działa, zrób coś innego - proste. Akurat nie uważam by patterny były drogą do sukcesu, owiele skuteczniejsze jest np całkowite złamanie konwencji, a przynajmniej w moim przypadku. However, o to własnie chodzi w nlp, by wyciągac to co działa i odseparować od elementów zbędnych...

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: Reakcja na patterny

Postautor: rydzu » wt lip 20, 2004 1:03 am

iad1 pisze:Jak sobie radzicie z sytuacją, kiedy zapodajecie pattern a laska śmiejąc się mówi: "Już nie mów mi wiecej tego!"

ale sam pattern zaskoczył? :) tylko ona powiedziała żebyś tego nie robił więcej? ;)

jeżeli patteren wchodzi jak nóź w masełko, laseczka robi się cała czerwona i nagle mówi coś w stylu:

1)

# może lepiej zmieńmy temat...
albo
# możemy prozmawiać o czymś innym?

Ja> ok! :) to prozmawiajmy o polityce/trybinkach do kombajnów/czymś co ja maksymalnie nie inetresuje!! :D
wiesz że...

# nie, nieee...:) to już lepiej... wróćmy do poprzedniego tematu :D

nigdy nie naciskaj na laske, niech zawsze ona Ciebie ciągnie... za język ;)


2)

możesz też kontynuować to co robiłeś zmieniając tylko temat (treść dla świadomego umysłu) oraz zrzucając lekko bieg - cofając się kroczek do tyłu - dalej wywoływać ten stan

# Już nie mów mi wiecej tego!

Ja> Ok, pomówmy o czym innym, wiesz że... (i znowu wywołujesz ten stan co ostatnio)


3)

albo jak laska jest ugotowana, idziesz na przebicice..

# przestań! bo nie wytrzymam...

myśle, że nie wiesz jeszcze jak wiele przyjemność jesteś w stanie wytrzymać... bla bla... (przebijasz)... i przechdzisz oczko wyzej :)


miłej zabawy!
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » wt lip 20, 2004 8:51 am

dzieki rydzu bardzo przydatne informacje
tez mialem ostatnio jedno nietypowe zachowanie laski

pozdro :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt lip 20, 2004 11:18 pm

Mmozesz zastosowac rozne metody, bo w tym interesie(uwodzenia)
pomysłow moc, ale ja zazwyczaj stosuje dwa sposoby, kiedy laska mowi bym juz wiecej tak nie mowil to wtedy mozesz sie zapytac jaki jest powod, wowczas odrazu dostaniesz na tacy informacje zwrotna o co chodzi cos w stylu: rozumiem ze to o czym mowie krepuje cie, moze nie jestes zbyt otwarta by rozmawiac na takie tematy...? prowokujesz, ja natomiast ostatnio mialem podobna sytuacje, sypalem patterny a laska mowi bym przestal zapytalem czy o powod, powiedziala, ze sie wtedy rozkleja i dochodza do glosu jej emocje i fantazje, a dawno nie miala faceta i to wszystko co mowie sprawia ze pragnie tego jeszcze bardziej. No ale takie laski trafiaja sie nie czesto :P . Tak czy owak jest jeszcze jeden skuteczny sposob, a mianowicie, poprostu potwierdzasz: masz racje nie powinnismy rozmawiac na takie tematy i w ten sposob do glosu mogly by dojsc twe najdziksze fantazje i wyobrazenia.., a ty chyba nie jestes tego typu dziewczyna ktora moglaby sobie na to pozwolic... Aj co tu duzo gadac bracie, sprobuj a sam sie przekonasz...
pozdrawiam

Aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr lip 21, 2004 12:25 am

aristo pisze:Mmozesz zastosowac rozne metody, bo w tym interesie(uwodzenia)
pomysłow moc, ale ja zazwyczaj stosuje dwa sposoby, kiedy laska mowi bym juz wiecej tak nie mowil to wtedy mozesz sie zapytac jaki jest powod, wowczas odrazu dostaniesz na tacy informacje zwrotna o co chodzi cos w stylu: rozumiem ze to o czym mowie krepuje cie, moze nie jestesad.1 zbyt otwarta by rozmawiac na takie tematy...? prowokujesz, ja natomiast ostatnio mialem podobna sytuacje, sypalem patterny a laska mowi bym przestal zapytalem czy o powod, powiedziala, ze sie wtedy rozkleja i dochodza do glosu jej emocje i fantazje, a dawno nie miala faceta i to wszystko co mowie sprawia ze pragnie tego jeszcze bardziej. No ale takie laski trafiaja sie nie czesto ad.2:P . Tak czy owak jest jeszcze jeden skuteczny sposob, a mianowicie, poprostu potwierdzasz: masz racje nie powinnismy rozmawiac na takie tematy i w ten sposob do glosu mogly by dojsc twe najdziksze fantazje i wyobrazenia.., a ty chyba nie jestes tego typu dziewczyna ktora moglaby sobie na to pozwolic... Aj co tu duzo gadac bracie, sprobuj a sam sie przekonasz...
pozdrawiam

Aristo


ad.1
... może jeszcze nie jesteś ...
ad.2
takie laski trafiaja sie nie czesto - a to co znaczy ?? nie qmak jakiś jestem czy co ?? :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pn lip 26, 2004 6:34 pm

Altar pisze:Jeżeli to co robisz nie działa, zrób coś innego - proste. Akurat nie uważam by patterny były drogą do sukcesu, owiele skuteczniejsze jest np całkowite złamanie konwencji, a przynajmniej w moim przypadku. However, o to własnie chodzi w nlp, by wyciągac to co działa i odseparować od elementów zbędnych...


Cze altar czy uwazasz ze jest cos lepszego od mowienia paternow dla
laski, czy cos moze byc skuteczniejsze??
pozdrawiam
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » pn lip 26, 2004 9:19 pm

Owszem. Przaetestowałem ciągłe mówienie patternów, patternów, patternów i patternów na paruset suczach i choć wiele było mną zafascynowanych, to żadnej nie wydymałem. Jeśli w zamian za to, zrobie cytat kinestetyczny + wjazd w strefę osobistą, to po samych niewerbalnych reakcjach, jestem w stanie rozpoznać na czym stoje i zamiast produkowania sie, mówienia cudownych i śmiesznych zarazem patternów, po prostu od razu przechodze do całowania.

What else? Postawa; być chamem, aroganckim draniem, mieć opinie jebaki i na samym tym można ciągnąć. Otwartość w rozmowach też wiele daje. Jeżeli panna widzi, że sam o tym mówisz - to o ile w seksie się lubuje - sama zaczyna temat rozwijać. I to działa lepiej niż pattern na podniecenie, bo ona sama mówi o tym co ją kręcii, co robiła itd., co daje ci też wskazówke na przyszłość. Ostatnio np opowiadała mówi taka jedna, że palcówka analna podczas dymania = orgazm. Jeszcze tej samej nocy miałem okazje się o tym przekonać...

Przyśpieszone łamanie konwencji:

- Cześć jestem Ania
- Cześć Aniu, golisz sobie cipke?

O ile w tym momencie mnie nie oleje, to od razu jestem w szufladce INNI NIŻ WSZYSCY. A jeśli oleje? To nawet dobrze, bo osoba która nie lubi sobie pośfintuszyć w rozmownie, nie lubi też i w łóżku, a mnie zwykły sex nie bawi (preferuje BDSM; bondage, dyscypline, sadism, masochism). Poza tym panna z nieogoloną norką w ogóle mnie nie interesuje.

Ja się w szablonowe NLS nie bawię. Przetestowałem wszystko na naprawdę wielu pannach i wiem co z tego działa, a co nie (przynajmniej w moim przypadku).

Powiedziałbym że to jest zupełnie tak, jak hipnoterapeuta indukujący trans u pacjenta w 15 minut i hipnotyzer sceniczyny, który wprowadza w trans podczas zaledwie kilku sekund.

Szkoda czasu i atłasu...

Być może jest to kwestia specyficznego towarzystwa w którym uwodzę; gotki, metalówy, satanistki, mroczne sromy i inne głupie suki, acz mam w tym skuteczność 90% i jestem za pieniądze jestem w stanie robić pokaz.

Jak ktoś reflektuje to możemy się ustawić na mieście i powiedzmy w ciągu paru godzin zrobić zakłąd kto ściągnie więcej numerów telefonu (porzy czym zaznaczam, że Ja atakuje panienki z moich klimatów)

I nie jest tak, że dymałem tysiąc panienek. Mam 19 lat i choć zerżnięte panienki dalej mieszczą się w liczbie jedno cyfrowej, to takich z akcji oral naliczam sobie w liczbe już trzycyfrowej. Ważne że od 4 miesięcy nie waliłem konia (dzień bez spuszczenia się, dniem straconym), bo nawet jeśli moja dupa nie jest w stanie do mine przyjechać, to dzwonie do innej (która nie tylko wie o mojej dziewczynie, ale i ją lubi, jak i sama ma faceta), a wszystko to urozmaicone przelotnymi znajomościami (tu już ciezej o sex)...

Powtórze jeszcze raz; szkoda czasu i atłasu...

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn lip 26, 2004 9:33 pm

Brawo Bracie Altarze, dzięki za tę wypowiedź... właśnie sobie uświadomiłem, że odniosłem sukces pedagogiczny :)

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » pn lip 26, 2004 10:02 pm

Rzecz w tym, żeby nie walić smuty, tylko działać (wiem, że własnie robię to samo, wszak łącza stałego wreszcie się dorobiłem i musze sobie odpracować ;) )
Zamiast zakładać wątek "czy próbowaliście zrobić x?" lepiej pójść i spróbować samemu... i nie raz... a 10 razy i wtedy ma to sens...

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pn lip 26, 2004 10:11 pm

Dzieki Altar za wyjasnienie.
Ale co do towarzystwa to trzeba przyznc ze troche odbiega od moich babeczek hihi :

(gotki, metalówy, satanistki, mroczne sromy i inne głupie suki,) :twisted:

ale na te normalne laseczki czasami ostrymi tekstami (ktore w sumie tez mi sie podobaja)mozna je sploszyc.
nara
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » pn lip 26, 2004 10:28 pm

W takich babeczkach jara mnie wygląd i sposób bycia. Poza tym, są łatwe do manipulowania, na siłe chcą być oryginalne, złe i inne śmiechowe zamiarki i w tym aspekcie im odpowiadam. One się podniecają satanizmem bo myślą, że to szczyt zła, więc Ja pokazuje im autentyczny film-dokumentacje sekcji zwłok niemowlaka i wszystkie wysiadają zakochane jaki Ja to mroczny nie jestem, buehehhe...

A poza tym, jakbyście kiedyś mieli z takimi do czynienia (gotki, satanistki i niektóre metalówki), to dam wam rade: zajebiście lubią jak się je w łóżku potnie żyletką (oczywiscie z wyczuciem i w miejscu kóre ona do trego wyznaczy bo w przeciwnym wypadku się przestraszy), a potem zlizuyje się z nich krew... np z cycków... uuuuh, mnie to jara :D

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn lip 26, 2004 10:43 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:20 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn lip 26, 2004 11:07 pm

tupak, to jeszcze nic. a co, gdybys po pijaku poderwal szwedke, pojechal do niej do chaty, dal sie rozebrac i przywiazac do lozka i obserwowal jak wychodzi, by po chwili wrocic calkiem naga z pianka do golenia w jednym reku, brzytwa w drugim i zapytac cie: "jak bardzo mi ufasz?" :)

zaznaczam ze to nie jest moje doswiadczenie, tylko znajomego... dosyc wiarygodna historia, bo koles ma opinie jebaki

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pn lip 26, 2004 11:27 pm

no to teraz Altar rozpieprzyles mnie na maxa hehe
chyba jednak blefujesz ale nie mysl o tym ... :twisted: :twisted:
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości