hmm .. blog ... jakiś takiś .. ??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

hmm .. blog ... jakiś takiś .. ??

Postautor: mcjackal » pt lip 16, 2004 1:22 pm

ciekawi mnie co sądzieci o tej ... no ... autorce :P

http://historyjka.blox.pl/html/1310721, ... 97.tomcat1
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » ndz lip 18, 2004 10:25 pm

Witam!

Jest tam taki wątek, że gość ją nie zerżnął, gdy ta miała ochotę. Miałem też taką sytuację, że chciałem laskę podkręcić na maxa, ale przegiąłem i... do niczego nie doszło :-) Potem ona się tak zacięła, że już do niczego potem nie doszło. Więc to jest ważna nauka: nie można przegiąć ze stopniowaniem napięcia :-)

Pozdrawiam

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 19, 2004 10:27 am

iad1 pisze:Witam!

Jest tam taki wątek, że gość ją nie zerżnął, gdy ta miała ochotę. Miałem też taką sytuację, że chciałem laskę podkręcić na maxa, ale przegiąłem i... do niczego nie doszło :-) Potem ona się tak zacięła, że już do niczego potem nie doszło. Więc to jest ważna nauka: nie można przegiąć ze stopniowaniem napięcia :-)

Pozdrawiam


a czy przypadkiem nie zapomniałeś o frakcjonowaniu ??
nie samo stopniowanie ma power, a własnie frakcjonowanie :D :D :D
no i wyczucie kiedy i w którą strone sie wystawić żeby sie z dziką rozkoszą na Ciebie nadziała i zejść nie chciała :D

miłych ... frakcj ...

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn lip 19, 2004 11:07 pm

Tak - ewidentnie zapomniałem o właściwym frakcjonowaniu! Szło pełną parą do przodu i za słabo robiłem ten krok w tył :-) Teraz sobie o tym myślę, że może nie tyle źle frakcjkonowałem, co za słabo roznieciłem ten jej ostatni ogień... :-)

Pozdrawiam!

harry_angel
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2004 8:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: harry_angel » czw lip 22, 2004 10:41 am

Czy ktoś może przypomnieć, co to jest frakcjonowanie? byłem na ostatnim NLS i na pewno ktoś ze "św.trójcy" wyjaśniał, o co chodzi, ale nie przypominam sobie, żeby padła sama nazwa...

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » czw lip 22, 2004 11:30 am

O ile pamięć mnie nie myli było to dopiero na BB wspomniane. To zmiana tematu na neutralny, albo wrecz nudny - jednym słowem zabranie cukierka. W istocie proces niebezpieczny przy glębszych stanach. Nie dalej jak wczoraj zostałem "siłą" zaciągnięty do domu pewnej brunetki w celu dokonczenia tematu (4 poziom), ktory przerwalem tymże sposobem.

Pozdrowiania ze słonecznej krainy jezior leśnych i suk napalonych przesyła odpoczywający do soboty Seedman 8)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw lip 22, 2004 12:17 pm

harry_angel pisze:Czy ktoś może przypomnieć, co to jest frakcjonowanie? byłem na ostatnim NLS i na pewno ktoś ze "św.trójcy" wyjaśniał, o co chodzi, ale nie przypominam sobie, żeby padła sama nazwa...


padła i to nie raz .. już wiesz o tczym to świadczy :D :D :D:D

frakcjonowanie to nic innego jak chwilowe przerywanie transu [np. pytasz ją jak się czuje w skali od 1 do 10 ?? - i co ona musi zrobić ?? wybić sie ze stanu i sprawdzić go] w którym jest twój cel :D a w jakim celu to robimy ?? ano w celu pogłębienia stanu transu :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 45 gości