dla leniwych

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

dla leniwych

Postautor: pakuszka » pt lip 16, 2004 10:14 am

wpadł mi niedawno taki oto pomysł do głowy

a możeby tak póść na łatwiznę i zrobić ankietę? hehhehehe nie bylejaą oczywiście

wariantA: podchodzę do panny i mówię - przepraszam prowadzę bardzo cenne badania np. marketingowe - odpowiedz mi co o tym sądzisz i tu wale jakiś pattern albo inny zaczepny wierszyk

wariantB: podchodzę do panny i mówię - przepraszam prowadzę bardzo cenne badania " jaka jest rozbieżność, albo czym sie rózni stan kobiety w którym posiada prawie wszystko a stanem który pozwala jej na pełniejszą i nieskrępowana realizację swej kobiecości?

wariant..... itd.

co umieścisz w ankiecie to zależy od twojej kreatywności ale na pewno możesz na rózne sposoby działać. Np widzisz że wariant A nie działa bo masz do czynienia z brodzikiem emocjonalnym to mówisz ups. poczekaj bo teraz mam dla ciebie 2 ankietę wprost dopasowaną do twojego temperamentu... itp itd.

pozdrawiam
pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości