Klub Trójmiejski

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Klub Trójmiejski

Postautor: Don Michael » ndz lip 11, 2004 5:41 pm

Witajcie Bracia,

Większość z Was z lipcowych warsztatów w Sopocie wie, iż powstał tam nieoficjalny Klub Trójmiejskich NLSerów. Mamy nawet naszego duchowego przywódce znanego wszystkim oraz wywodzącego się z tamtych stron Lecha Dębskiego...(pozdrawiam Cię Lechu serdecznie). Nasz krąg braci stopniowo się poszerza.... a żeby poszerzyć go jeszcze bardziej chciałem zaproponować, aby bracia z Trójmiasta i okolic wpisali się tutaj podając np swoje numery gg tudzież inne namiary... Oczywiście lista człownków jest otwarta i zapraszam w imieniu naszego klubu wszystkich braci do wstąpienia w nasze skromne kręgi, a uczestnicy lipcowych warsztatów zapewne mogą potwierdzić że miło jest nas odwiedzić.... :D mój numer gg to 1364774

Trzymajcie się Zboczeńcy...

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » wt wrz 21, 2004 9:51 pm

Bracie masz rację Trójmiasto jest pełne pięknych kobiet i to oczywiście załuga Lecha :-) bo wszystkie chcą być blisko fachowej kadry braci NLS.
pozdrawiam
P.S. Mój numer już znasz a innych zapraszamy do wspólnych spotakń
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości