Po ostatnim czarnym pasie...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Po ostatnim czarnym pasie...

Postautor: seedman » pt lip 09, 2004 4:04 pm

...po prostu wkurw*** sie na trenerów, że dotychczas pozwalali na to abym tracił tyle czasu na mówienie laską patternów :) Te wszystkie stany od ciekawości do pożądania... prziecież jak sobie przypomne czasy przed NLS BB zajmowało mi to zazwyczaj 2-3 spotkania wliczając zamknięcie - może ze wzgledu na grupe docelową - a fe! Natomiast od wczorajszego poranka testuje 4 poziom umysłu kobiety przez internet i musze powiedzieć, że dzieją się rzeczy nienormalne, które w realnym świecie wywołały by efekt niepożądany w postaci przerażliwego śmiechu (zupełnie jak na początku stosowania patternów z NLS).

I tu ukłon w strone trenerów o otwarcie nowego forum poświęconego wyłącznie BB tudzież udostepnienie strefy 51. Nie chcę być oskażony o manipulowanie innych i nakłanianie do skorzystania z możliwości jakie niesie NLS BB dlatego chce wypowiadac na ten temat w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym, gdzie mają dostęp osoby po tej profesji :) W przypadku niezastosowania się do moich wskazówek uroczyście oświadczam iż nie ponosze odpowiedzialności, za bark miejsc na kolejnym BB jeszcze przed datą ogłoszenia zapisów.
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pt lip 09, 2004 4:33 pm

Bracie masz rację.... dzieją się rzeczy niesamowite... 4 poziom jest co tu mówić magiczny sam w sobie, a do tego jak szybko bez patternów robimy to samo o wiele krócej.... Jestem za przeniesiem naszych opisów do strefy 51. Jeszcze się ktoś pomyli i opisze to co się nauczyliśmy na ogólnym... a to jest tylko dla wyjątkowcyh braci... NLS BB to turbodoładowanie do NLS-u, ale nie myślcie o tym i nie pytajcie, bo i tak Wam nic nie powiemy........ :lol:

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » pt lip 09, 2004 11:35 pm

Seedman, zadrżałem. Absolutnie nie możemy pozwolić żeby na najbliższym grudniowym (sic!) BB zabrakło miejsc. Tym bardziej, ze już teraz pół roku wcześniej(!) mamy trzy zgłoszenia!!!

Z prawdziwym bólem i rozdzierając swe góralskie serce oddam kawałek niemalże nieuprawianego pola na strefie 51 zaraz po konsultacji z adminem.

Pozdrawiam
P.

waćpan
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 21, 2004 2:50 am
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:

Postautor: waćpan » sob lip 10, 2004 4:08 pm

Hym w takim razie uważacie, że patterny są niepotrzebne? I tak wiedziałem:P Ale w sumie dobrze rozwijają język, można w towarzystwie sobie na wiele pozwolić...

Seedman: Testowałeś dopiero na internecie i już jesteś pewny? A jakie były objawy?
Czy są bracia po BB którzy już testowali na żywym organiźmie czwarty poziom i czy też uważacie, że patterny są zupełnie niepotrzebne?

Pozdro!
"Ależ skąd! Nie lubię poznawać nowych, interesujących osób. Proszę nawet o tym nie myśleć!"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob lip 10, 2004 4:18 pm

hmm pytanie wydaje się retorycznym :P ale i tak odpowiem,


wiesz co Waćpan ... ?? nie ma takich braci ... i nie myśl o tym bo przeciez NLS nie działa :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob lip 10, 2004 8:42 pm

waćpanie! muszę z przyjemnością oznajmić, że już zdążyłem przetestować to w świecie rzeczywistym, a zarazem źle że nie zdążyłem ochłąnąć od tych technik. Zaraz po otwarciu bramy do 4 poziomu umysłu kobiety nie potrafiłem się powstrzymać w zastosowaniu techniki przywiązującej laske na stałe :roll: Na razie nie komentuje. Zobaczymy jak dalej będzie się zachowywała.
Seedman | http://nls.republika.pl



"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn lip 12, 2004 2:30 pm

Bracie Seedman powaliło Cie konkretnie - wiesz co mówił Lechu Sensei - ani się cholera waż top secretować laski na prawo i lewo!!!!!!!!!!!!!!

Ja na razie perfekcjonuję niewerbalne techniki - szczególnie erotyczny masaż złotą ręką po prostu rozwala laski!!!!!!!!!!!!!!!!

I love it :!: :!: :!:

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 2:37 pm

hmm mam chyba ostatnio amnezję, o czym móiwsz drogi bracie .. jaka złota ręka ??

moze żeby tutaj nie ujawniać to czego się nie powinno przypomnij zdziadziałemu umysłowi na Privie o co chodzi :D :D :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn lip 12, 2004 3:38 pm

Przy instalowaniu władczej osobowości - masz kulkę w ręce i wtedy ta ręka (juz złota) wydłoża się zeby dosknąć laskę.

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 8:25 pm

ach tak, ręka, moja nie była złota, moja była naładowana energią .. była czarna, a na niej pierścień .. jedyny ...

ash nazg durbatuluk
ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk
agh burzum-ishi krimpatul

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn lip 12, 2004 8:33 pm

Ja
a Aicha siedzi i słucha kto to tak pięknie śpiewa.

Hugo 8)
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn lip 19, 2004 11:13 pm

Kochani bracia,
Błagam wy.......cie te teksty z naszej zakotwiczonej piosenki o pięknej Aichy, którz przechodzi obok nas :-)
Po BB wysłałem nawet sms-a do Lecha z podziękowaniem za kotwicę na tą piosenkę, bo męczyła mnie przez tydzień i jak łaziłem po górach ostatni tydzień, to ani razu mi do głowy nie przylazła... a tu wchodzę na forum i widzę, że Wy również macie głeboko zakotwiczone teksty :-) 8O
Kotwica działa i zastanawiam się jak ją wyplenić nam wszystkim? Może zamieńmy na jakąś inną piosenkę :?:
Może "Serduszka Małe Dwa" ze sobą są juz tyle lat :?: :lol: :lol: :lol:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt lip 20, 2004 10:34 am

andy pisze:Kochani bracia,
Błagam wy.......cie te teksty z naszej zakotwiczonej piosenki o pięknej Aichy, którz przechodzi obok nas :-)
Po BB wysłałem nawet sms-a do Lecha z podziękowaniem za kotwicę na tą piosenkę, bo męczyła mnie przez tydzień i jak łaziłem po górach ostatni tydzień, to ani razu mi do głowy nie przylazła... a tu wchodzę na forum i widzę, że Wy również macie głeboko zakotwiczone teksty :-) 8O
Kotwica działa i zastanawiam się jak ją wyplenić nam wszystkim? Może zamieńmy na jakąś inną piosenkę :?:
Może "Serduszka Małe Dwa" ze sobą są juz tyle lat :?: :lol: :lol: :lol:


mój wierszyk to nie piosenka, to jedno z potężniejszych magicznych zaklęć w Śródziemiu Tolkiena, a że Hugo ciągle mówi o ... tej ... jakiejś tam, to znaczy zapewne ze zakochał się bez pamięci :D :D:D:D:D:D:D

ha ha ha
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

denyboy
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2004 8:49 pm
Lokalizacja: Anglia

Postautor: denyboy » pn lip 26, 2004 9:33 pm

Chyle czola
mysle ze jak strefa 51 bedzie otwarta to starsi bracia nie zapomna o wpisach na ogolnym a to teraz dlamnie jak i dla innych mlodych braci duza kopalnia wiedzy :idea: :?
,,Pierwszy raz w zyciu spotkalam kogos kto mnie w 2 min. rozszyfrowal..."

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt lip 30, 2004 11:05 am

Witajcie bracia "czarnopasowcy"

Czy mozna wejsc w szufladke przyjaciel, a po czarnym pasie wejsc gdzie sie chce ? :arrow:

I jeszcze jedno czy latwo przeprogramowac u kobiety niektore kulturowo zaprogramowane programy?


Pozdrawiam.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości