Po tym patternie laska błaga Cię o spotkanie...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » pt lip 30, 2004 12:24 pm

ruchmistrz pisze:Świetny błąd, usda... hie hie muszę to przetestować:) Pozdro dla kreatywnych Braci:)


Wplyw postow rydza na moja proze jest brzemienny w sutki..
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt lip 30, 2004 2:29 pm

A wiesz jak to jest, kiedy sie sutka jednym palcem po klawiaturze....;)

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: Po tym patternie laska błaga Cię o spotkanie...

Postautor: cwanyzenek » pn wrz 06, 2004 7:42 pm

andy pisze:P.S. Jak już zauważysz jak wielkie możliwości kryją się za tym patternem i skorzystasz z niego, aby zaprosić piękne kobiety na kawę to po powrocie szybko odpal kompa i napisz jakie błyskotliwe efekty uzyskałeś.


Wlasnie dostalem mesa
"no to nie moge sie doczekac na spotkanie. a tak przy okazji czytajac twojego maila szczeka mi opadla do ziemi. piorunujace wrazenie ... pozdr. sexy ..." (dane personalne i wymiary do wiadomosci redakcji)

minusy: stosuje wersje "literacka" - przerobiona przeze mnie, i juz 2 zdziry przylapalem na tym, ze nie chcialo im sie przeczytac do konca (bo jest troche dluga). Inna sprawa ze powiedzialem im, ze to napisal moj kumpel... z drugiej strony zawsze mozesz napisac, ze jesli laska chce wygrac nagrode musi ci przyslac sesemesem haslo ukryte w tekscie na numer ... (i ze musi miec ukonczone 18 lat). Do wygrania oczywiscie kawa we wlasciwym towarzystwie :)

Zenon
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Po tym patternie laska błaga Cię o spotkanie...

Postautor: andy » pt wrz 10, 2004 1:34 pm

cwanyzenek pisze:
andy pisze:minusy: stosuje wersje "literacka" - przerobiona przeze mnie, i juz 2 zdziry przylapalem na tym, ze nie chcialo im sie przeczytac do konca (bo jest troche dluga).

Jak mawiają niektórzy im krócej tym lepiej, ale to zależy od kobiety na jaką trafisz. Czy te niecierpliwe to nie przypadkiem małolaty ? Musicie przy dobieraniu patternów myśleć i zwracać uwagę na wiek kobiet.
Z moich doświadczeń i obserwacji i z tego co mnie uczono na kursach młode kobiety (18-26) są jeszcze nie rozwinięte emocjonalnie, w odróżnieniu od starszych ( 26-) i należy o tym pamiętać. Oczywiście można trafić na małolatę, która odleci w magiczny wymiar na dźwięki twoich słów czy podczas czytania tekstu, ale będzie to wyjątek, przynajmniej ja mam takie doświadczenia i oczywiście nie musicie się z nimi zgadzać.
A to na deser, dzisiejszy tekst od mojej nowej wielbicielki (mężatka):
Wsztystko co napisałes jest piękne i zaskakująco pasuje, do tego, co ja sobie wyobrażam. Rzeczywiscie internet ma w sobie czar, tajemnicę, powoduje zresztą, że ludzie rozmawiaja ze sobą bardziej otwarcie i bez skrępowania. Jak tez nie potrafię wytłumaczyć tego, dlaczego tak niespodziewanie sie pojawiłes i od pierwszej rozmowy cię polubiłam. Wiesz co jest najbardziej intrygujące? To, co z znami będzie dalej, jak to wszystko się potoczy. Czy zgubimy siebie w zabieganej codziennnosci, czy tez zostaniemy ze sobą na dłużej, coraz bardziej blisko. Życie robi nam takie niespodzianki, w które czasem trudno uwierzyć, dlatego, mimo wszytko warto żyć...
Jak widzicie moc naszych patternów jest niewyobrażalna i dlatego warto je stosować na każdym kroku... jakim spotkacie.. kogoś kto zasługuje na waszą uwagę.. możesz wtedy skupić i sprawić jej przyjemność.
Pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

shopo
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontaktowanie:

Postautor: shopo » sob wrz 18, 2004 11:22 pm

Chłopaki patern jest zajebisty!
Ale kto mi wymyśli jakiś patern na temat tajemnicy. Bo nie mam od jakiegoś czasu natchnienia. Nakręcam dziwczyne jakiś czas i kojarzę siebie z tajemnicą. Od kilku dni ona uparcie chce wiedzieć co ja takiego wiem na jej temat, a nie chcę jej tego powiedzieć. Doradzcie mi coś najlepiej jak by to był patern z wyzwaniem lub coś podobnego...
Pozdrawiam braci w grzech!

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn wrz 20, 2004 2:26 pm

Co wiesz na jej temat? Na przykład wiesz, ze istnieje pewna część jej osoby, w której przechowuje swoje najdziksze fantazje, o których wstydziłaby sie opowiedzieć swojej najlepszej przyjaciółce itd. Albo, że są takie rzeczy, które miałaby ochote zrobic, a do tej pory sie nie odwazyła. I gdyby mogła przez tydzień wyjechac w takie miejsce, gdzie mogłaby robic absolutnie wszystko, wiedząc, że nikt by sie o tym nie dowiedział, to co by tam robiła?

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw paź 28, 2004 12:41 pm

A propos Feedbacku po paternie z kawą...
Tytulem wprowadzenia rzeczsie dzieje po kilku dniach smsów rozmaitych...

Odpowiedz pewniej pani:

niesamowite jest wszystko to o czym piszesz nigdy się nie zastanawiałam że wypicie kawy może dostarczyć tylu wrażeń i emocji i zgadzam się z Tobą po przeczytaniu tego wszystkiego...
nie wiem w sumie co mam napisacbo nie wiem czy mam teraz ochotę na tak wspaniałą kawę...
wróciłam niedawno z pracy i jestem niesamowicie zmęczona,marzę o gorącej kąpieli i wspaniałym śnie...
może kiedyś taka kawa z pianką i posypana czekoladą byłaby wskazana ale na to wszystko musi być czas i odpowiednia pora...
pozdrawiam naprawdę porwałeś mą duszę... Twoja Eve
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości