F e r o m o n y

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

F e r o m o n y

Postautor: kbd » wt lip 06, 2004 5:34 pm

...zwiedziony mysla o ostanim NLsie i montowaniu tamze generatora feromonow znalazlem kilka ciekawych informacji co moglby w pojeciu ogolnym i ponownej instalce pomoc .

http://www.mocneferomony.pl/
http://www.agnieszka.com.pl/ (i tamtejsze forum hehe) :twisted:
http://znik.wbc.lublin.pl/ChemFan/Publi ... omony.html


Tak wogole to jak wam feromonki dzilaja ..choc jest to w zasadzie nic innego jak magnes w innym wydaniu ... a moze jednak zauwazylisice jakies roznice ?
:twisted:

pzdr
____
KBD

blaxxun
Posty: 6
Rejestracja: sob maja 08, 2004 3:55 pm

Postautor: blaxxun » wt lip 06, 2004 10:43 pm

jakos jeszcze nie zauwazylem u siebie dzialania...
co prawda ostatnio stan mi sie troche zmienil podczas odpalania, ale nie widze zeby sie laski na mnie rzucaly :)
blaxxun

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » śr lip 07, 2004 9:36 am

A czy zauważyliście, że działanie feromonów/magnesu/pierścienia zależy od stanu, w jakim się znajdujesz? Pozdro Bracia:)

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » śr lip 07, 2004 5:03 pm

Bracie ruchmistrzu jak zawsze masz rację.... jak ostatnio podczas naszych wspólnych manewrów odpaliły mi się feromony to z jakichś nieoczekiwanych powodów... jakaś mi nie znana piękna kobietka przykleiła się do mnie i ocierając się wokół mnie z przodu dziwnie się zachowywała.... a moze mi się wydawało :-) i to tylko mój sen...
pozdrawiam bracia
Ostatnio zmieniony pt lip 09, 2004 3:56 pm przez andy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt lip 09, 2004 10:46 am

O to to
Si Si Bracie czemu one tak patrzą??? Już mnie to wkurwia, zaraz im przyjebię chyba :D :wink: :D .

Pięknie że aż ... twardnieje:))))

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob lip 10, 2004 5:03 pm

Bracie Andy, może się jej chciało... siku? :lol:

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » ndz lip 11, 2004 1:42 am

Bracie Ruchmistrzu może i tak, ale czemu na mnie lub koło mnie ? Zboczona musiała być pewnie. :lol:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » ndz lip 11, 2004 9:18 pm

co do stanu emocjonalnego podczas stosowania feromonow to probowalem juz jak bylem wqrwiony , smutny czy pelen euforii i istotnie najbardziej widoczne efekty sa kiedy jestem w pozytywnym nastroju
choc jeszcze dokonca nie jestem pewien czy to sa feromony czy magnes

pozdro dla cwiczacych wytrwale :)
ps tyle rzeczy ktore chce stosowac a taki krotki dzien :)
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 2:32 pm

BUHAJ pisze:co do stanu emocjonalnego podczas stosowania feromonow to probowalem juz jak bylem wqrwiony , smutny czy pelen euforii i istotnie najbardziej widoczne efekty sa kiedy jestem w pozytywnym nastroju
choc jeszcze dokonca nie jestem pewien czy to sa feromony czy magnes

pozdro dla cwiczacych wytrwale :)
ps tyle rzeczy ktore chce stosowac a taki krotki dzien :)


eee buhai, a instalowałeś sobie sam magnes ?? bo o ile sobie przypominam to na kursie nie było magnesu instalowanego, feromony tak :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » pn lip 12, 2004 5:42 pm

jak to nie bylo mi sie wydaje ze byl (to kojazenie czegos oczywistego np ze trawa jest zielona z powodzeniem u kobiet lub sekssem )

moge sie mylic :wink:

nie mysl juz o tym :)
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 8:45 pm

BUHAJ pisze:jak to nie bylo mi sie wydaje ze byl (to kojazenie czegos oczywistego np ze trawa jest zielona z powodzeniem u kobiet lub sekssem )

moge sie mylic :wink:

nie mysl juz o tym :)


powiedzmy że to była taka mała .. odrobinka .. takie napomknienie na temat magnesu, bo samej całkowitej techniki a potem instalacji w transie sobie nie przypominam :D

ja nie myślę o niczym, więc się nie przejmuj :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr lip 28, 2004 3:24 pm

Mozna sie czegos wiecej dowiedziec o tym generatorze feromonow?
Szczegolowy opisik mile widzany.... :D :D :D



ps. mcjackal tak wiem co chcesz powiedziec...... :evil:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr lip 28, 2004 5:57 pm

Jup pisze:Mozna sie czegos wiecej dowiedziec o tym generatorze feromonow?
Szczegolowy opisik mile widzany.... :D :D :D



ps. mcjackal tak wiem co chcesz powiedziec...... :evil:


ciesze się Jup'ie że jesteś taki przewidujący, ale musze cię rozczarować, kompletnie nic nie miałem zamiaru tutaj mówić, a ze zostałem wywołany do tablicy, powiedziałem to .. co powiedziałem :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Aszyn

Postautor: Aszyn » czw mar 03, 2005 1:55 am

Świat należy do odpalającego magnes i temu pokrewne czarodziejskie rzeczy – stan idealnej psychiki, zajebistego nastroju i wszystko jest możliwe !

Proponuje uderzyć pierścieniem i odpalić magnes
Efekty rozwalają :D

MAGNES Przekonanie. Czym jest. Każde przekonanie jest samospełniające się. Wszystko w naszym życiu dzieje się zgodnie z naszymi przekonaniami. Teraz jak stworzyć w sobie nowe przekonanie. Pomyśl o czymkolwiek - zobacz gdzie to jest o czym myślisz. Jest to pewien obraz. Każda myśl jest pewnym obrazem, który wpływa na nasz stan samopoczucia. Znajdź w sobie cechę, której jesteś pewien, że masz. Teraz znajdź 5 przykładów z których to wynika, czyli skąd wiesz, że posiadasz tą cechę – podaj 5 przykładów. Każdy przykład jest to też pewien obraz. Określ gdzie dany obraz się znajduje, jego kształt, wielkość, kolor, jasność w jakim kierunku od Ciebie i w jakiej odległości się znajduje. Określ to dla każdego z 5 przykładów.
Teraz określ cechę jaką chcesz zainstalować w sobie na przykład : CHCĘ PRZYCIĄGAĆ DO SIEBIE PIĘKNE DZIEWCZYNY JAK MAGNES. Znajdź 5 przykładów ze swojego życia gdzie przyciągałeś dziewczynę do siebie jak magnes lub stwórz je w wyobraźni czyli jakby to było gdybyś przyciągał do siebie z nieodpartą siłą zajebiście piękną dziewczynę. Każdy przykład jest to też pewien obraz. Określ gdzie dany obraz się znajduje, jego kształt, wielkość, kolor, jasność w jakim kierunku od Ciebie i w jakiej odległości się znajduje. Określ to dla każdego z 5 przykładów. Znajdź też jeden lub 2 kontrprzykłady czyli jak odpychałeś od siebie dziewczynę. Teraz wyjmij treść z poprzednich obrazów określających cechę, której jesteś pewien tak by zostały same ramki lub puste tła i w to miejsce włóż wszystkie nowe obrazy nadając im wszystkie cechy starych obrazów czyli wielkość, kolor, jasność itd. a kontrprzykład włóż pomiędzy.

Pozdro :wink:


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości