Sieć vs. real - dlaczego ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sieć vs. real - dlaczego ?

Postautor: iad1 » pt lip 02, 2004 1:03 pm

Witajcie!

Często rozmawiam z kobietami poprzez różne komunikatory. Zauważyłem, że wtedy bardzo szybko potrafię skierować ich myślenie na kontekst erotyczny. To powoduje, że potem same mnie zaczepiają, proponują różne rzeczy itp. :-) Natomiast w realu idzie mi to dużo gorzej. Jakbym się obawiał ich rakcji na to... Ostatnio zauważyłem, że mam myślenie typu: "Mam niecne intencje w stosunku do niej, co będzie, jak ona się zorientuje?" To jest chore! Co z tym zrobić???

Pozdrawiam!

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt lip 02, 2004 2:46 pm

A powiedz jej że chcesz sie z nią podupczyć.Kobiety lubią szczerych facetów,co wiedzą czego chcą.Nie czaj sie :wink:

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » sob lip 03, 2004 10:38 pm

iad, jak dobrze ci idzie z tymi stanami erotycznumi w wirtualu to w rozmowie zaluz kotwice.
W realu skoncetruj sie na uzyskaniu u ofiary poczucia bezpieczenstwa i luzu a potem odpal kotwice z wirtuala :twisted:

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » ndz lip 11, 2004 9:41 pm

ja mam nayomiast odwrotnie tzn nie potrafie na tyle szybko pisac na kompie aby rozmawiajac z panna przez gg i walic patterny
pozdrawiam bracie :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 2:33 pm

BUHAJ pisze:ja mam nayomiast odwrotnie tzn nie potrafie na tyle szybko pisac na kompie aby rozmawiajac z panna przez gg i walic patterny
pozdrawiam bracie :wink:


mała porada, to kopiuj je z pliku :D :D :D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości