Feministki

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Feministki

Postautor: Kuba » sob cze 26, 2004 11:03 pm

Cześć Łobuzy.
Maciej jakies doswiadczenia na tym polu ???

Ja wlasnie wrocilem ze spotkania z taką.
Trzba powiedziec ze bardzo inteligetna i oczytana no ale niestety nie w moim typie (rantka w ciemno z sympataia.pl)
W kazdym razie duzo pagadalismy a poniewaz w oko mi nie wpadla pejechalaem na calkowitym luzie i zaczolem opowiadac jak to ostatnio prowadze badania naukowe na temat pełni szczecia kobiet.
Gadu gadu no i wyskoczyla z feministyczna teoria szczecia kobiety zyjacej samotnie :). Ja oczywiscie spokoj grabaza.
Potem rzucilem jeszcze tradycyjne tescik na jej kryteria odnosnie facetow.
W zasadzie nic szczegolnego -pogadali -popili -pojechali.
Wracam sobie sachoodem a tu zaczynaja przychodzic smsmy jeden za drugim.
Jeden mogezacytowac
"Zdecydowanie jestes ok, szkoda ze niczego nie szukasz" - taki mam komentarz na sympatii

No cóż - plusik w niebie.

:)))))

Generalnie polecem bo ciekawy punkt widzenia przedstawila a przyda sie przy koejnych mission impossible ;)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Feministki

Postautor: tupak » ndz cze 27, 2004 1:17 pm

xxx
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości