sie porobilo...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

sie porobilo...

Postautor: taopai » pt cze 25, 2004 9:55 am

hej. mam problem. ostatnio kolezanki sie do mnie kleja. i robia sobie nadzieje (tak, wiem, ze to wyglada jakbym sie chwalil, a nie skarzyl :) ). wy tez pewnie tak macie... :) jak im dajecie do zrozumienia, ze staraja sie na marne, ze nic z tego nie bedzie i zeby przestaly? zaznaczam, ze nie chce mowic im tego wprost, bo nie lubie, kiedy ktos przeze mnie placze.

pozdro,
taopai

ps. dobrze by bylo, gdyby na kursie poswiecic troche czasu na ten temat...
pps. wczoraj po raz pierwszy w zyciu przyprawilem komus rogi :/ z jednej strony czuje sie glupio, a z drugiej...

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: sie porobilo...

Postautor: tupak » pt cze 25, 2004 10:19 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:17 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt cze 25, 2004 10:36 am

A jak to robią kobiety? "Zostańmy przyjaciółmi". ;)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt cze 25, 2004 10:40 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:18 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt lip 02, 2004 2:51 pm

no tak tak


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości