dzieci

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

dzieci

Postautor: pakuszka » pn cze 14, 2004 12:32 am

a gdybym miał syna i jemu od poczatku wszczepiał idee NLS i wychowywałbym go w tym duchu czy miałby branie od poczatku? czyli czy wiedziałby że jest cennym egzemplarzem dla kobiet od momentu kiedy cała zabawa zaczyna się na komendę Natury " start" czyli ja wiem...załóżmy od 10 roku zycia?

byłby dowartościowany w tym tak ważnym aspekcie jakim jest "samczość"; czułby się zapewne nie tak jak ja z 20 lat temu...

pozdrawiam
pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: dzieci

Postautor: tupak » pn cze 14, 2004 10:25 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:16 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: dzieci

Postautor: mcjackal » pn cze 14, 2004 2:58 pm

tupak pisze:
pakuszka pisze:a gdybym miał syna i jemu od poczatku wszczepiał idee NLS i wychowywałbym go w tym duchu czy miałby branie od poczatku? czyli czy wiedziałby że jest cennym egzemplarzem dla kobiet od momentu kiedy cała zabawa zaczyna się na komendę Natury " start" czyli ja wiem...załóżmy od 10 roku zycia?


Ja mam wlasnie taki chytry plan. Bede swojego synalka uczyl podstaw NLP juz od malenkosci. Co do wiedzy NLS, to bedzie mu ona zapodawana wraz ze wzrastajacym zainteresowaniem panienkami.

Ciekaw jestem opinii naszych guru - jaki wplyw mialaby taka wiedza na mlode, nieuksztaltowane jeszcze umysly?



tshi,a a potem bedą pisali o nim w gazetach, kidyś tak było że 11 czy 12 letni chlopak uwiódł większość swoich nauczycielek i kilka koleżanek, gdzie zrobił przy tym pare dzieci :D, opisane było że pani od matmy przyszła do niego do domu na korepetycje a on ją posuwał w swoim pokoju, a przez ścianę była kuchnia w której jego matka gotowała obiad :D
potem w wywiadzie dla gazety matka sie wypowiadała :
- to niemożliwe, diabeł w niego wstapił !!
a jego stary :
- cóż, zawsze był wczesniej rozwinięty, w wieku 8 lat już miał początki zarostu :D :d

hy hy hy
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: pakuszka » wt cze 15, 2004 8:26 am

MrJackal - hahahah

tak i domysły dyrektora szkoły - czemu Pani z mamy wyłazi spod stołu iksińskiego ilekroć przychodzę na wizytację...


PS ja mam kilku uczniów - ucze matemy bo lubie uczyć i sugeruje im strategie skutecznego nauczania i opanowywania wiedzy - tyle razy na różne sposoby tłumaczę by wreszcie zobaczyć wymalowany na jego czole napis "kapuje" - wtedy to nauczyciel owego ucznia jest bardzo rad


pozdrawiam
pakuszka

Ekologia: czy taka jednostka która będzie się wybijała np. już w wieku 6lat w przedszkolu nie będzie za bardzo odstawała od grupy za swoją inność - ciekawe jak by się toczyły owej losy - grupa zauważa ponadprzeciętnych i powstaje "wirtualny mur" (a może powstaje w mojej głowie tylko?)

w każdym razie temat warty refleksji

pozdr
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...

Budda

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt cze 15, 2004 10:03 am

pakuszka pisze:MrJackal - hahahah

tak i domysły dyrektora szkoły - czemu Pani z mamy wyłazi spod stołu iksińskiego ilekroć przychodzę na wizytację...


PS ja mam kilku uczniów - ucze matemy bo lubie uczyć i sugeruje im strategie skutecznego nauczania i opanowywania wiedzy - tyle razy na różne sposoby tłumaczę by wreszcie zobaczyć wymalowany na jego czole napis "kapuje" - wtedy to nauczyciel owego ucznia jest bardzo rad


pozdrawiam
pakuszka

Ekologia: czy taka jednostka która będzie się wybijała np. już w wieku 6lat w przedszkolu nie będzie za bardzo odstawała od grupy za swoją inność - ciekawe jak by się toczyły owej losy - grupa zauważa ponadprzeciętnych i powstaje "wirtualny mur" (a może powstaje w mojej głowie tylko?)

w każdym razie temat warty refleksji

pozdr


moze to tak jak z serwerami DNS, jak master nadaje to mniejsze to przejmują i rozgłaszaja dalej :D .. dzieciaki w nauczycielu czy "przywódcy klasowym" mają autorytet, jeśli nauczyciel stawia barierę między sobą a uczniem, oni zrobią to samo [tak tak Kowalski wiem ze ty wiesz, usiądź - odpowiada nauczyciel na ciągle zgłaszajacego sie ucznia - tym samym lekceważąc jego zaangażowanie i zmniejszając wartość jego poświęcenia dla nauki w oczach kolegów - po co oni mają robić to co on ?? żeby być tak samo lekceważonym ?? - i tutaj wyjdzie szydło z worka, jak uczeń będzie twardy to oleje te upokorzenia i bedzie sie uczył dalej, a jak jest mniej twardy, to przestanie sie uczyć tego przedmiotu i zajmie sie innym, lub całkiem oleje szkołę :( - niestety mało w szkole jest osób wśród ciała nauczycielskiego, które NAPRAWDĘ lubią i chcą uczyć dzieciaki - przykre to, ale prawdziwe :D]
wydaje mi sie że nauczyciele powinni jako pierwsza grupa zawodowa uczyć sie podstaw NLP - bo to oni potem kształtują całe następne pokolenia

po,
mj

p.s. ja napewno bede swoje dzieci uczył tak samo jak robi to już kilka osób z forum nlp.pl i nie tylko stamtąd zapewne :D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » sob cze 19, 2004 1:20 am

Panowie opowiem wam wzruszającą rodzinną gadkę. Otóż mój syn wychowuje się w innym domu niż mój, a ma 9lat i ostatnio podczas męskiej rozmowy mówię mu: wiesz Kuba, jak będziesz potrzebował to nauczę Cię jak tak zrobic żeby dzieczyna się w Tobie zakochała.

On spojrzał na mnie z dziecięco szczerym zdumieniem i zapytał: ale tato, taka dziewczyna co się nie chce we mnie zakochać od razu?

A ja na to: no tak.

I on na to: Eee... wiesz, to takich dziewczyn to w klasie jest co najmniej 5... i one są strasznie głupie!

Geny czy co????

Po
P.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości