statystyka

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

statystyka

Postautor: pakuszka » śr cze 09, 2004 9:51 pm

można by przeprowadzić jaka technika wpływu/uwodzenia działą na kobiety najbardziej. Mając tą wiedzę można zwiększyć prawdopodobieństwo że stosując tą najtrafniejszą statystycznie mam największe szanse w najkrótszym czasie domknąć. Zysk? oszczędność czasu.
Operatywność pomysłu byłaby większa kiedy wnioski wyciągnięte byłyby z jak największej populacji kobiet. Inną ciekawą sprawą byłoby poregregowanie kobiet pod kątem różnych kryteriów np. ładne + pewne siebie panny; ciche płoche gąski; słodkopierdzące nimfy i kobiety typu parlewufranse.


pozdr
pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw cze 10, 2004 11:07 am

po co? nie lepiej poczuc satysfakcje, kiedy po pewnych staraniach ja uwiedziesz? tak, wiem, ze i tak poczujesz... :)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz cze 13, 2004 11:41 pm

Pakuszka, doceniam twój pomysł, nie sądzę jednak by był najlepszy. Zamiast tworzyc statystyki, lepiej doskonalic umiejetność kalibrowania (odczytywania) reakcji dziewczyny i elastycznego reagowania na to co się na bierzaco dzieje.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości