2 x hardcore :D

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

2 x hardcore :D

Postautor: mcjackal » pt maja 21, 2004 12:53 am

sorrka :D
Ostatnio zmieniony ndz maja 23, 2004 4:12 am przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » sob maja 22, 2004 5:18 pm

NIc wiem tylko co to ma do NLS - u. A tak po za tym, to nie wiem po penis przesyłas takie ścierwo, chyba pomyliłes strony. Dla mnie jest to wrecz obrzydliwe...........kto to w ogóle do kurwy nedzy wpuscił. I to cholera jeszcze na scisle tajnym forum...........???????????????????
Chyba mialo to byc forum dot. tylko NLSu a nie zdjecia które rajcuja chlopcow z piaskownicy............... :!: :!: :!: :!:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » sob maja 22, 2004 8:28 pm

masz racje wolf, tez sie zastanowilem po co u diabla zamieszczas takie linki na tym forum, dla mnie to obrzydlistwo i uwazam ze nie powinno to przejsc przez moderatora, chyba ze i moderator taki sam jak te zdjecia hehhe

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » sob maja 22, 2004 8:52 pm

I nie przeszło przez moderatora. Rzeczywiście nie ma to nic wspólnego z NLS.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości