Zakazane owoce...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Zakazane owoce...

Postautor: Total » wt maja 04, 2004 2:31 pm

Witajcie
Jak widzę komplementów i wejść jest wiele.
A kolejną interesującą rzeczą jest to, jak przejść ciekawie do "konkretów"
Gdy skończą się dowcipy i Don Juan już odwalił swoją robotę.

Czy macie jakieś swoje sposoby na podkręcanie?
Np.

- Pokazanie jak mnie ostatnio kopnął prąd...
(płynąc przez rękę pieszcząc inne części ciała ;-)

- Tajemnice
... jak to jest gdy ogarnia cię całą olbrzymia ciekawość tego co nastanie i chcesz wejść głębiej w pewne tajemnice (pk) dotąd niezbadane zjawiska i poczuć jak to smakuje* Wiesz jak to jest, gdy ogarnia cię fala adrenaliny, w twoich żyłach żywiej płynie krew i zaczynasz być pobudzona. Masz ochotę wyładować tą energie (ps)

-Czy może wzmacniacze smaku

*... a najbardziej smakują owoce zakazane, rzeczy których nie powinniśmy robić. To jest podobne do delektowania się tropikalnym owocem. Wiesz jak to jest, gdy masz ochotę poznać nowy smak. Penetrować językiem (p usta) każdą molekułę smaku.

P.S.
Uważaj żeby cię nie pogryzła!

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn maja 10, 2004 2:52 pm

A więc przetestowałem to co powiedziałem i moge sie podzielic spostrzerzeniami

Zakotwiczyłem na głos -pierwszy pocałunek- i na następnym spotkaniu 3 krotnie kotwice odpaliłem (to samo spojrzenie ton głosu) przy tym nie robiąc absolutnie nic.

Zauważyłem ze za kazdym razem rozpalala się coraz bardziej, więc tylko to wzmacniałem poczym zmieniałem temat. W końcu znudziło mi się to i pozwoliłem sie pocałować
Efekt: prawie rzuciła sie na mnie (z jakiś tajemniczych powodów)

Potem spytala o cos czego kiedyś nie nawiedziłem u kobiet Co czujesz gdy mnie widzisz ?
No coż pierwsze pytanie jakie mi przyszlo do glowy jak ja to moge wykorzystać by pracowało dla mnie...

Widzisz podobne to jest do smakowania egzotycznego owocu... Gdy językiem delektujesz sie kazdą molekulą smaku - i znowu cmok... A zeby powietrza troche zlapac
Tylko nie kojarz moich ust z tropikalnym, soczystym egzotycznym owocem (Nie dała mi skończyć mowic)

Potem mozna bylo z tym robic rozne rzeczy:
Do jakiego owocu bys mnie porownał?
- Przypomnij mi jak smakuje
- Bym musial poznać w pelni jego smak...

P.S.
Kazda przyjemność smakuje inaczej.

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn maja 10, 2004 3:44 pm

Dzieki , sprawdze to jeszcze dzis wieczór...........brzmi na prawde apetycznie............hehe
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn maja 10, 2004 10:43 pm

To daje dopiero efekt z tygrysem
(post Dzikość serca - Pytanie do guru)

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt maja 14, 2004 10:51 am

Total pisze:Potem spytala o cos czego kiedyś nie nawiedziłem u kobiet Co czujesz gdy mnie widzisz ?
No coż pierwsze pytanie jakie mi przyszlo do glowy jak ja to moge wykorzystać by pracowało dla mnie...


Macie jakieś pomysły co można zrobić gdy będzie chciała usłyszeć :

Kocham cie...

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt maja 14, 2004 10:52 am

Ewentualnie coś powiedzieć ;-)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt maja 14, 2004 10:56 am

wsadź jej pattern na porównanie zauroczenia i zakochania :D, .. a potem jej ........ wsadź ... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt maja 14, 2004 1:35 pm

To zrobiłem na samym początku znajomości (30 min po komplemencie)
Bo nie chciało mi sie za duzo textu wrzucac a widzialem ze mam z nia swietny raport.
(Zresztą po co czekac wiesz co jestes niesamowity; no jestem w szoku)
Ale to tak szybko tylko dlatego ze odwaliłem niezły pacing.
Mowiła b. ogolnie a ja kotwicząc na siebie rozbudowywałem i poglebialem jej stan.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt maja 14, 2004 5:49 pm

Total pisze:To zrobiłem na samym początku znajomości (30 min po komplemencie)
Bo nie chciało mi sie za duzo textu wrzucac a widzialem ze mam z nia swietny raport.
(Zresztą po co czekac wiesz co jestes niesamowity; no jestem w szoku)
Ale to tak szybko tylko dlatego ze odwaliłem niezły pacing.
Mowiła b. ogolnie a ja kotwicząc na siebie rozbudowywałem i poglebialem jej stan.


hmm to bardzo ciekawe .. kontynuuj proszę :D bom ciekaw przeokrutnie jaki to stan i w jaki sposób jej go rozbudowywałeś i pogłębałeś.
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn maja 17, 2004 10:54 pm

Heh, chciałbyś co
No dobra...

Specjalnie nie musiałem się wysilać, gdyż metaprogramy systemy prowadzące i inne pierdoły. To mamy takie same i jak do tej pory nie widze żadnych różnic w jakichkolwiek aspektach zycia... Co mi się podoba i przeraza jednoczesnie. A właściwie to chyba bardziej jetem ciekaw kiedy mi się to znudzi ;-) Także cokolwiek powiedziałem to byla w szoku, ale w ramach rozrywki gdy zaczęła opowiadac o sobie to jej przerywałem dokończałem za nią i na koncu sie pytalem czy ona ma tak samo heh. Az mi sie smiac chcialo gdy rzuciła textem czy wstaje czasami w środku nocy i pisze wiersze... No cóż w końcu tacy podobni az mi jbyło głupio zaprzeczać
A teraz konkrety:
Co było mówione

- Lubi sporty ekstremalne

Ty: "Wiesz, widziałem bardzo interesujący program na Discovery wczoraj wieczorem. Przeprowadzali wywiad z ludzi, którzy zarabiają na życie projektowaniem atrakcji w parkach rozrywki takich jak Disneyland. Czy to nie byłby fajny sposób na zarabianie na życie?"

Ty: "Dobrze, tak czy owak, mówili oni o elementach, które tworzą idealną atrakcję. Powiedzieli, że są trzy rzeczy niezbędne do idealnej zabawy. Pierwsza to, kiedy DOŚWIADCZASZ idealną atrakcję, CZUJESZ STAN WYSOKIEGO POBUDZENIA. Idealna zabawa sprawia, że twoje serce bije szybciej a twoje oddech staje się płytszy i szybszy, i tylko CZUJESZ TO ZDUMIEWAJĄCE PODNIECENIE wszędzie wokół."

Ty: "A później powiedzieli, że inną częścią idealnej zabawy jest - to jest fascynujące. Po prostu CZUJESZ się TAK OCZAROWANA, że chcesz PRZEŻYĆ TĘ JAZDĘ (wskazujesz na swojego ptaszka) wielokrotnie, i skoro tylko WYCHODZISZ to chcesz WEJŚĆ znowu."

Ty: "A końcu powiedzieli, że najważniejszym elementem, jest poczucie całkowitego bezpieczeństwa. Że, chociaż dana atrakcja może wyglądać troszkę niebezpiecznie, to ty jesteś CAŁKOWICIE BEZPIECZNA... CZUJESZ się BEZPIECZNA, ponieważ wiesz, że nic złego nie może tak naprawdę się zdarzyć, więc to pozwala ci, CZUĆ się CAŁKOWICIE WOLNĄ, aby POZWOLIĆ SOBIE IŚĆ I CIESZYĆ się TYM WIELKIM ROZBUDZENIEM raz za razem i znów. Czujesz to (ściskasz jej rękę).. to całkiem przyjemne, czyż nie?"

Reszte póżniej :-P

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr maja 19, 2004 1:09 am

eee myślałem ze sam coś wymyśliłeś :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości