Długiego Weekendu - Relacje z ...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr maja 05, 2004 12:30 pm

mcjackal pisze:ja bym aligatorowi nie dał stawiać sobie piwa :P

nawet jak bys mial na nie ochote? dla mnie piwo po calym dniu 'konserwacji' pokladu pozwala ugasic pragnienie i milo sie rozluznic przy fajeczku i gadaniu o duperelach. i nawet gdyby przyszedl strach na wroble i zaproponowal, ze mi piwo postawi to nie zawachalbym sie ani chwili. :P znaczy sie do pewnego momentu :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr maja 05, 2004 1:53 pm

ee sorry, ale na piwo dla siebie to mnie jeszcze stać, a za to z byle kim do stolika nie siadam, ani z aligatorami ani ze strachami, ot kwestia podejścia i kryteriów doboru

mam tylko nadzieję że te Twoje zapędy nie przeniosą sie na pogorszenie kryteriów względem dupeczek :D :D:D:D:D:D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr maja 05, 2004 11:48 pm

byle kim to ona nie byla - placila setkami ;) a tak na serio, to ogolnie nie przeszkadza mi to z kim siedze, no poza paroma przypadkami :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 06, 2004 12:25 am

taopai pisze:byle kim to ona nie byla - placila setkami ;) a tak na serio, to ogolnie nie przeszkadza mi to z kim siedze, no poza paroma przypadkami :)


hmm ... mówiąc byle kim, na myśli była osoba płci żeńskiej nie stanowiąca mojego zainteresowania :D

a siadam lub przysiadam się do takich osób płci żeńskiej które conajmniej są tak wzbudzajace zainteresowanie jak na rzut oka piękne :D :D :P :D
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2004 12:45 am przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » czw maja 06, 2004 12:37 am

Ja bym ta dyskusję przeniósł poziom wyżej: mianowicie każdy kto taopajowi piwo stawia godnym jest. Przede wszystkim miłego potraktowania. Aaaaaamen :D
ppzdrawiam
S.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 06, 2004 12:48 am

Sowa_sensei pisze:Ja bym ta dyskusję przeniósł poziom wyżej: mianowicie każdy kto taopajowi piwo stawia godnym jest. Przede wszystkim miłego potraktowania. Aaaaaamen :D
ppzdrawiam
S.


dobra kaarwa już sie nie czepiam :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw maja 06, 2004 8:10 am

Sowa_sensei pisze:Ja bym ta dyskusję przeniósł poziom wyżej: mianowicie każdy kto taopajowi piwo stawia godnym jest. Przede wszystkim miłego potraktowania. Aaaaaamen :D
ppzdrawiam
S.

lepiej bym tego nie ujal 8)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 06, 2004 10:28 am

taopai pisze:
Sowa_sensei pisze:Ja bym ta dyskusję przeniósł poziom wyżej: mianowicie każdy kto taopajowi piwo stawia godnym jest. Przede wszystkim miłego potraktowania. Aaaaaamen :D
ppzdrawiam
S.

lepiej bym tego nie ujal 8)


aaaa ... masz może jej zdjęcie ?? :P:P:P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw maja 06, 2004 9:56 pm

lubie japonskie animacje, ale pokemonow nie zbieram... :D


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości