Niszczyciel decyzji Bandlera i nowy komplement.

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Grzes
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 07, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Niszczyciel decyzji Bandlera i nowy komplement.

Postautor: Grzes » pn maja 03, 2004 10:26 pm

Cześć.
Andrzej miał rację, że do komplementów wszystko się przyda, tylko trzeba obserwować
Ostatnio byłem w aptece po tabletki na kaca i stał tam koleś, który kupował ciśnieniomierz. Gość miał kilka do wyboru i miał wybitnie zewnęczny metaprogram. Dziewczyna za ladą, nieświadomie, wiedziała jak do niego mówić, i sprzedała mu najdroższy model. Więc jak była moja kolej, to podszedłem i zrobiłem jej komplement nt. tego, jak dobrym jest sprzedawcą i przeszedłem do tego, że łatwo nawiązuje kontakty, jest niezwykle inteligentna itp.
Natomiast ciekawy jestem, czy ktoś z was używał już niszczyciela decyzji w kontekście NLS'u - bandlera.
I czy trenerzy pokazują tę procedurę na black bacie?
Pozdro 664.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn maja 03, 2004 11:11 pm

kurde, Grzes - narobiles smaku na tego niszczyciela decyzji... musze szybciej kombinowac kase na bb :) chyba ze to chodzi o ten patent z reka :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości