Pewnosc siebie, najwazniejsz?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn maja 10, 2004 1:46 pm

"Przygladajac sie mojemu koledze, który zachowywał sie w ten sam sposób jak ja przed NLS, zrozumiałem ze rozmawiam jak pedał i facet bez jaj, ale coz wole dymac laski niz robic z siebie twardziela na pokaz :wink: :!:[/quote]"

do WOLFa : JAK PEDAŁ , A ON JAK TWARDZIEL..?
PO CO TAKIE GŁUPOTY SOBIE WMAWIASZ ?! JA BYM POWIEDZIAŁ ,ŻE TO ONI (PSFy) ROZMAWIAJĄ JAK DUŻE DZIECI , A MY JAK ABSOLUTNIE PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI ZNAJĄCY PRAWDZIWĄ STRONĘ KOBIETY!
JA SAM GDY SIEDZĘ W BARZE TO TAK JAK NP 2 DNI TEMU WIDZIAŁEM JAK TRZECH KOLESI GADAŁO Z LASKĄ , CO CHWILE SIĘ ŚMIALI , A ONA MINA JAKBY NIE CHCIAŁA A MUSIAŁA ICH SŁUCHAĆ A CO KILKANAŚCIE SEKUND WZROK NA MNIE I KONKRETNIE NAKRĘCONA!

TAK WIĘC SPÓJRZ NA TO TAK JAK NALEŻY (TAK JAK JEST NA PRAWDE :) ) , A ODE MNIE POZDRO


KLOCEK
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn maja 10, 2004 3:22 pm

Dzieki........ale ja sobie nie wmawiam , tylko zartuje bo sobie wyobraziłem sytuacje gdyby role sie zamieniły miedzy mna a nim. ALe tak naprawde to tylko jakis pieprzony wzorzec kulturowy i nic wiecej. dzieki modelowi MIltona , to ja jestem prawdziwym mezczyzna, bo ja znam reguly gry a co wiecej to ja od poczatku tej gry wiem ze juz wygrałem. BIG BIG Playa 8) 8) :twisted:
dzieki............za przypominenie ze powinienem napisac w odwrotny sposób
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn maja 10, 2004 3:26 pm

Aco do NLs............to Nonstop Liże Sutki............
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości