Komplementy won!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Komplementy won!

Postautor: WOlF » pt kwie 30, 2004 9:31 am

Był temat o komplemtach, jednak mnie bardziej interesuje rozpoczęcie rozmowy z totalnym jajem........czyli co w stylu dobrze znanego:
"czesc musze ci powiedziec ze umyłem nogi i juz mi nie smierdzą......." Czy znacie jakies inne tego typu pogadanki otwierajace rozmowe, jak tak to sie pochwalcie. Ja na przykład wrcacajac zaczepiłem dwi lalki i mówie:
"Wiesz ja cie juz gdzies widziałem..." "Gdzie??" :?: 8O "Tak, juz sobie przypominam widziałem cie na polsacie, i kreciłaś tym kołem fortuny. A program ten prowadził chyba pan z wąsem......." HEHEHEHE......... :D :D :D :D :D
PODZIELCIE SIE POMYSŁAMI.............
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

mayar
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:35 pm

Postautor: mayar » pt kwie 30, 2004 12:53 pm

ciekawym sposobem jest komplement + "zgaszenie".
Np.
"Czesc... Wykonuje pewne cwiczenie majace wyeliminowac strach przed podchodzeniem do niezwykle atrakcyjnych kobiet (komplement). I dlatego chce, zebys mi pomogla: czy nie widzialas gdzis w poblizu jakichs naprawde seksownych/atrakcyjnych kobiet ??" ("zgaszenie")

hehe, troche sie usmialem piszac to

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pt kwie 30, 2004 1:00 pm

Mayar.
Ten twój tekst proponuje trochę zmienić ponieważ na koncu jest pytanie na ktore może odpowiedziec "nie" Z dwóch powodów a) jest głupia b) za pierwszym razem może nie zalapać dowcipu.
Dlatego proponuje zamienić to na: W jaki sposób bys mi mogła pomóc znaleść takie fajne kobiety :))

mayar
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:35 pm

Postautor: mayar » pt kwie 30, 2004 1:49 pm

Kuba, faktycznie, sluszna uwaga

Inne propozycje komplement+"zgaszenie":
- masz dobrze dobrane buty + musialy byc ladne, kiedy byly nowe
- bardzo odwazna fryzura + musiala ci ja zrobic mama
- do twarzy ci w tych okularach + moja 12-letnia kuzynka ma takie

w trakcie rozmowy jest duzo opcji - mozna gapic sie przez moment na jakis element ubioru/ciala + komentarz
np. gapisz sie na jej sukienke, ona: "czemu sie tak przygladasz? podoba ci sie?" ty: "jak do tej pory to spadochrony widzielem tylko na filmach..."

takich kombinacji jest wiele

wazne:
- utrzymywac spokoj, nie smiac sie z wlasnych dowcipow (to jest dopiero smieszne)
- kontakt wzrokowy, budowanie napiecia
- wlasciwie zachowac powage, ale efekt poprawi miejscami ironiczna tonacja + lekki szyderczy usmiech
- miec z tego zajebista przyjemnosc

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pt kwie 30, 2004 2:02 pm

Ostatnio byłem z laską w parku i powiedziala mi ze lubi nieprzewidywalnych mezczyzn.

2 tygodnie pozniej... (nieodzywalem sie)

Po opowiedzeniu dowcipu zaczela wibrowac nogami jak helikopter i zaproponowala spacer. Zaczelem robic rozne gupie rzeczy...
min.: Pogo do 60 latka... i przy niej zaczepianie innych dup ;-)
Nawet zlapala mnie na tym ze to samo powiedzialem do niej :-)

Efekt:
zaczela sie ocierać, trzec pod pretekstem Grzegorz nie rob tego...

mayar
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:35 pm

Postautor: mayar » pt kwie 30, 2004 7:09 pm

takie rozpoczecie:

jestes przy barze, twoja ofiara stoi obok ciebie
odwracasz sie w jej strone
TY: Chwycilas mnie za tylek ?! (podejrzliwy wzrok)
ONA: Nie, skadze.
TY (jakby do siebie): Cholera...

:)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob maja 01, 2004 8:16 pm

Sekwencja komplement+ zgaszenie działa najlepiej przy superekstra seksownych babkach, które mają świadomość swojej urody.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

mayar
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:35 pm

Postautor: mayar » sob maja 01, 2004 9:41 pm

... a tylko takie nas interesuja :D

pozdrawiam

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » ndz maja 02, 2004 11:23 am

Niedokładnie chodziło mi o gaszenie laski tylko o zrobienie z siebie idioty............. :cry:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pn maja 03, 2004 1:10 pm

Wolf, idź do centrum handlowego, wejdź do jakiegoś butiku i zacznij oglądać coś z zainteresowaniem. Kiedy podejdzie do Ciebie laska i spyta "w czym mogę pomóc?" powiedz: hmm, nie wiem czy będzie pani chciała, bo właśnie się zastanawiam jakby tu zapierdolić te perfumy... (wersja light - jakby tu ukraść te prefumy...) Reakcja laski będzie
a z resztą
sam sprawdź;)
Pozdrawiam:)

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » wt maja 04, 2004 9:07 am

No..............własnie o cos takiego mi własnie chodziło, sprawdze przy najbliższej okazji.................SENKJU
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt maja 04, 2004 2:24 pm

Hehe
Ruchmistrzu - zajebisty tekst :twisted: :twisted: :twisted:
Ja w piatek wyrwałem najlepsza dupę w knajpie, na widok której kumple się ślinili jak psy Pawłowa...
Oczywiście "nie przesadzałem" z alkoholem... hehe...
Ona była z koleżanką i w pewnym momencie jak wyszła to ja walę tekst do kumpla (oczywiście koleżanka słyszała wszystko):
"czy one zasługują na to żeby siedzieć z nami?? Przecież wiesz, że byle kogo tu nie wpuszczamy..." Podobno po wszystkim koleżanka była wpieprzona na maxa na mnie (ale rumuński penis mnie to obchodzi, bo damskie w kibel). Ale w sobote grzcznie przymaszerowały do innej knajpy, choć prawie nie wspominałem gdzie będę... :twisted: :twisted:
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » wt maja 04, 2004 9:39 pm

Kto jeszcze sprawdził ten pierdolnięty tekst? :) Miałem fajną zabawę, kiedy jedna sprzedawczyni (perfum) uśmiechnęła się szeroko i natychmiast dopasowała bo powiedziała że musiałbym zajść od drugiej strony, tzn. od schodów. A inna zrobiła taką minę, jakbym faktycznie chciał coś jej zapierdolić, hehehehe:)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » czw maja 06, 2004 12:49 am

Qrwa, ale text!!! To właściwie załatwia wszystkie ekspedientki w exluzywnych sklepach. Ruchmistrz, ruchmistrz alleluja:)

Pozdrawiam
S.

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pn maja 17, 2004 2:27 pm

Ja ostatnio eksperymentuje z tekstem w dyskotece:
"przepraszam ale musisz opuscic ten lokal"
"dlaczego"
" bo przy tobie wszystkie pozostałe gwiazdy bledna.!"
8) działa
pozdro
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości