Watch out baby, wolf`s callin

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Watch out baby, wolf`s callin

Postautor: WOlF » czw kwie 29, 2004 3:26 pm

Temat nls - telekomunikacja, wraca........
Ostatnio dodzwoniłem sie przez przypadek do jakies laski, tzn. nie do tej co chciałem, a do nieznajomej. BLABlabla...........i słysze "wiesz co masz bardzo fajny głos" , "Hmmmm.........wiesz co - odpowiadam - to naprawde dziwne ale głos ma bardzo wazne znaczenie czaasami nawet decydujące , ostatnio czytałem książke, nie pamietam tylko jej tytułu.WIesz, młoda dziewczyna zakochuje sie w facecie słysząc jedynie jego głos przez telefon. 8O Wiesz jak to jest gdy rozmwiając z facetem, słyszysz ten głos, który zaczyna wnikac w ciebie głebiej i głebiej. Wszystko w koło ciebie zanika i im bardziej zaczynasz wsłuchiwać sie w głos który włąsnie słyszysz zaczynasz z nie znanych powodów uswiadamiac sobie ze facet zktórym własnie rozmawiasz jest naprawde kims wyjatkowym, kims kto moze spełnic twoje najskrytsze marzenia. kims na kogo czekałas całe życie. itpitd(czyli nlsowe blablabla). "
"wiesz co , czytasz naprawde ciekawe ksiazki.......kiedy spotkamy sie przy kawie?" :lol: :lol: :twisted:
Troche mimmo wszytsko spierdoliłem bo mówiłem za szybko, no cóż zawsze ten pierwszy raz , ale mysle ze zrozumiała motto owej ksiązki.......hehehe
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw kwie 29, 2004 6:36 pm

Bo to jest jak z wierszem wyuczonym na pamięć i recytowanie go na języku Polskim :lol: :lol: :lol: czyli śpieszysz się aby skończyć już mówić i żeby tylko nie daj Boże się pomylić.

Ja też bym chciał mówić takim tempem jakim mówi nasz mistrzu Lechu (Pozdrawiam Cię mistrzu).

Ale jak już nie jednokrotnie na Forum było mówione bez treningu nie ma "Ruchmistrza" . :P :P :P
Bez komentarza :D :D

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » czw kwie 29, 2004 7:16 pm

Masz racje to tak jak z wyuczonym wierszem, za pierwszym razem mówisz jak najszybciej by to juz bylo za soba, za kazdym nastepnym razem coraz bardziej przykładamy sie do formy a nie do tresci...........
pozdro
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob maja 01, 2004 8:28 pm

Patterny są prostsze niż nauka wiersza... gdyz gdy mówisz patterny... mozesz robic... przerwy.... zastanawiając się.... i dajac jej wtedy czas... by przetworzyła i poczuła to o czym mówisz....


Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » wt maja 04, 2004 7:50 am

Niom nie inaczej Mistrzu Lechu nie inaczej.

Tylko wiesz jak to jest jak ktoś dopiero zaczyna WIELKĄ PRZYGODE Z NLS
to na początku "wszystko może się zdarzyć"(kurde skąd ja znam ten tekst .... :?: :idea: ) nawet i to że człek zapomina języka w gębie :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
Bez komentarza :D :D

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » wt maja 04, 2004 7:55 am

A tak na marginesie WOIF znam jednego z braci który ćwiczył patterny w każdej wolnej chwili.
Ćwiczył je na głos.
Pomijam fakt że przy okazji uczył się tworzyć patterny,lecz chodzi o to że nawet jadąc samochodem do pracy mówił je na głos .

Myśle że to dobry sposób na :

1. Naukę tworzenia patternów
2. Wyzbycie się zacięć
3. Można ćwiczyć wyobraźnie
4. ......... itp. itd.

Pzdr.
Bez komentarza :D :D

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » czw maja 06, 2004 9:52 am

hej panowie,

ja tez mam dla was swoje piec groszy, nie dajcei sie zdominowac przez patterny, nie mozna ciagle myslec o tym co sie powie i ciaglecwiczyc, w takim przypadku zdominujecie swe zycie przez te patterny i wpadniecie jeszcze w wieksza treme kiedy bedziecie to mowic, uwazam ze najlepszy jest do tego"dystans", kiedy mowisz pattern nie powtarzaj dokladnie tak jak sobie go wymysliles, zmieniaj -a to sprawi ze bedziesz robil przerwy, a z czasem wejdzie to do twej nieswiadomej kompetencji.

p.s.
tak na marginesie mam pytanie do ciebie LECHU, ostatnio rozmawialem z kolezanka o zmienie przekonan i zastosowania w tym nlp, ona twierdzila ze czasami by zmienic jakies mocne przekonanie trzeba conajmniej 20 lat, Lechu co ona gada? ja sie z tym oczywiscie nie zgadzalem, ale jak to jest naprawde, czy mozna tyle czasu zmieniac przekonanie?

aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 06, 2004 10:28 am

aristo pisze:hej panowie,

ja tez mam dla was swoje piec groszy, nie dajcei sie zdominowac przez patterny, nie mozna ciagle myslec o tym co sie powie i ciaglecwiczyc, w takim przypadku zdominujecie swe zycie przez te patterny i wpadniecie jeszcze w wieksza treme kiedy bedziecie to mowic, uwazam ze najlepszy jest do tego"dystans", kiedy mowisz pattern nie powtarzaj dokladnie tak jak sobie go wymysliles, zmieniaj -a to sprawi ze bedziesz robil przerwy, a z czasem wejdzie to do twej nieswiadomej kompetencji.

p.s.
tak na marginesie mam pytanie do ciebie LECHU, ostatnio rozmawialem z kolezanka o zmienie przekonan i zastosowania w tym nlp, ona twierdzila ze czasami by zmienic jakies mocne przekonanie trzeba conajmniej 20 lat, Lechu co ona gada? ja sie z tym oczywiscie nie zgadzalem, ale jak to jest naprawde, czy mozna tyle czasu zmieniac przekonanie?

aristo


hmm .... nowe przekonanie ??

hmm ... 20.... sekund ??

:P:P:P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » czw maja 06, 2004 10:38 am

czy jednak dla wszystkich jest 20 sekund, hehehe, by zmienic u co niektorych mocno zatwardziala psychike, cos mi sie nie wydaje:) hehhe, ale nie wydaje mis ie tez ze 20 lat hheeh, moim zdaniem by cos przszlo do nieswiadomej kompetencji(wtedy jest to naturalne zachowanie) potrzeba ok miesiaca

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » czw maja 06, 2004 1:21 pm

Patterny, rapport, głos, kopułka itp. to są NARZĘDZIA mające odpowiednie zastosowania i tak je warto traktować. Im częściej ich używasz, tym stajesz się lepszy w ich stosowaniu.
A jeśli chodzi o przekonania- to czas ich zmiany może być od kilku sekund do kilkudziesięciu lat. Był taki czas, gdy moja znajoma uważała że seks oralny jest paskudny- i zmiana tego przekonania nastapiła bardzo szybko :)
Oczywiscie uzywając technologii NLP mozna dokonać zmiany przekonania w ciągu paru minut, gdyż pracujemy na stukturze przekonania, nie na jego tresci.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pt maja 07, 2004 9:29 pm

Aristo, zmiana przekonań trwa troche krucej niz 20 lat :)).

Do tego służą dodatkowe techniki w NLP bazujące na metaprogramach (coś jak 4 brama tyle ze bardziej rozbudowane).

Jeśli znasz metaprogramy "przeciwnika" to wiesz na czym bazują jego przekonania. A jak już wiesz ktoredy droga to możesz mu zapodać nowe :))

Reszte tajemniej wiedzy udzieli CIpewnie Lechu za odrobine mamony :)))


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości