CO 2 głowy to nie jedna

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

CO 2 głowy to nie jedna

Postautor: WOlF » czw kwie 29, 2004 9:54 am

Opracowałem bardzo ciekawy trik. JAk na razie cwiczyłem go tylko w dyskotece ale działa w 100%, jednak potrzbny jest do tego kumaty koleś. JA takiego mam. Na czym to polega? Ad rem:
Siedząc sobie i rozmawiając z laską, podchodzi mój koles i mówi do niej: słuchaj ale musze ci cos waznego powiedziec, wiem ze on ci sie podoba, ALE NAWET NIE MYSL O TYM ZE ON JEST DOBRY W ŁÓŻKU?......
HEHEEHEHE..............nie ma pizdy we wsi,na której by to nie podziałało.
A reakcje sa bardzo przyjemne:
"Sama to sprawdze" :twisted: , albo "Myśle ze jest"........albo po prostu usmiech na twarzy i oczy w góre :roll: ....................
Nastepnie kwituje to w ten sposób "NIE WIEM CO ON CI POWIEDZIAŁ ALE ZAPOMNIJ O TYM, I NIE MYSL"
Z jedną cipcia nawet nie gadałem, co wiecej jej nie znałem.....a koles po prostu z mostu"nawet nie mysl o tym ze on jest dobry w łóżku"........ONA: "musisz mnie z nim poznac i załatwic do niego numer telefonu"
A poza tym taki tekst zajebiscie rozluźnia atmosfere.........hehehhe
CZYTAJAC TO NAWET NIE MYSL ZE TO DZIAŁA :lol: :lol: :lol:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » czw kwie 29, 2004 10:16 am

WOOOOW, Super! Teraz wilki moga polowac parami!

Albo "Ciekawe, patrzac na iego trudno uwierzyc, ale moja siostra opowiadala mi , ze doprowadzil ja do takiego orgazmu, ze jeszcze dzisiaj gdy to wspominia to czuje jak drza jej nogi i robi sie mokro..."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 29, 2004 8:19 pm

... zesrałem .. się :D

WYCZES MAX !!!!
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości