jak klku z was zapewne wie...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

jak klku z was zapewne wie...

Postautor: taopai » ndz kwie 25, 2004 11:37 pm

... dzis mialem zamiar sie przeszufladkowac. otoz nie do konca mi sie to udalo, ale ustalilem termin poprawkowy wstepnie na 8 maja :)

zajebiscie pozdrawiam 8)

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pn kwie 26, 2004 7:29 pm

Moje gratulacje: ja także swój pierwszy sukces z NLS przypieczętowałem przeszufladkowaniem i stałem się niewymownie ku..a zadowolonym z siebie człowiekiemDodaje to skrzydeł!!

Jakimi technikami się posłużyłeś, jeśli można spytać?
po.
A
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt kwie 27, 2004 1:41 am

Anothermind pisze:Jakimi technikami się posłużyłeś, jeśli można spytać?

hmmm... w kolejnosci to ci nie podam, ale zaczelo sie to mniej-wiecej od tego ze bylem na fascynujacym kursie o tym, jak dziala ludzki umysl. no i pacing. patternow na poczatku bylo malo, natomiast kotwiczylem przyjemne rzeczy na siebie, jej chlopaka na kufel z piwem (pelny tych wszystkich cech, ktorych naprawde poszukuje u mezczyzny). byly tez 3 palce, ale nie zauwazylem jakichs zmian - pewnie zrobilem cos zle. kawal o niechetnym mezu nie zadzialal - chyba troche za szybko go opowiadalem i nie dalem jej czasu zeby sobie to wyobrazala... :) wyslalem ja jeszcze na plaze i tu sie troche wystraszylem - chyba tego, ze ludzie sie gapili - i powiedzialem, zeby sie za bardzo nie rozmazyla. a moglem to naprawde fajnie poprowadzic. robilem pewnie cos jeszcze, ale nie pamietam. aha. duzo jej dotykalem. sama mi powiedziala, ze sie zmienilem - dluzej patrze w oczy, jestem spokojniejszy - czy jakos tak (bardziej bylem skupiony na tym co mam jej powiedziec, niz na tym co ona mowi do mnie). i kiedy czekalismy na przystanku na autobus, zaproponowala mi spotkanie 8 maja. a! i sprawdzilem chwyt za kark. ale nie po to zeby ja calowac, tylko zeby powochac jej wlosy - to wynikalo z sytuacji, wiec sobie nic nie myslcie.

wszechogarniajace pozdrowienia :)

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn maja 10, 2004 11:00 pm

termin poprawkowy znow na troje. no moze plusa bym dostawil, bo bylo troche wiecej inicjatywy 'dotykowej' :) z jej strony. z mojej strony byly glownie patterny - oszczednie, kotwiczenie niedobrych rzeczy na jej chlopaka (mowila, ze sa w separacji, jednak nie do konca jestem pewien, czy przez moje dzialania), dobre rzeczy kotwiczylem na siebie. pod koniec bylo troche wieloznacznosci. chyba chciala sie calowac, wiec chyba zabralem cukierka. :) no i jeszcze powiedziala, zebym na nastepne spotkania ja ja zaprosil, bo jej 'kobieca duma...' bleeeeee. no ale coz. namawiam kumpla, zeby zrobil nasiadowe na ktorej sie spotkamy. :) bede ja maglowal, az osiagne 'zadowalajace' rezultaty. 8) wiec oczekujcie nastepnych relacji :)
pozdrawiam,
taopai


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości