Zmiana osobowośći??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Zmiana osobowośći??

Postautor: WOlF » sob kwie 24, 2004 12:49 pm

Otatnio coraz czesciej kolesie opowiadaja mi o tekstach jakie rzucam do lasek, a które same wypłwyaja mi z ust sam nie wiem zkad. A najlepsze ze o nich za minute nie pamietam, tylko inni pamietaja o tym przez tydzien. Np. stojimy sobie przed dyskoteką i podchodzi jakas kolezanka mojich zajomych:
:twisted: :twisted:
ona: czemu nie wchodzicie
ja /: byliśmy
ona: dlaczzego wyszliście??
ja: nie wyszlismy tylko nas ochrona wyrzuciła
ona: jak to was wyrzuciła??
ja: widzisz, dzidziuś, jak weszliśmy wszystkie laski miały tak mokro w majtkach ze ochrona musiała zapierdalać ze szmatami po podłodze, dyskoteka to nie basen i nas wyjebali......
jej wyraz twarzy 8O :oops: 8O :?:
niby nic ale to była noramlna rozmowa bez żadnego celu, mam tylko nadzieje ze przy rozmowie z matką bede sie kontrolował. NIe wiem jak to sie dziaje ale to po prostu wypływa mi z głowy. zupelnie NIe myslac o tym.
hehe.............jak o tym nie pamietam ale laski o mnie mówia cały czas.......jakim jestem .............??
czuje wewnetrzny smutek ze z tak grzecznego chlopca zmieniłem sie w bezczela............co wy cholera mi zrobiliscie :twisted: :twisted: :!:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » sob kwie 24, 2004 1:07 pm

Gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee
Ja taki beszczel to nie jestem... Ale jak ktoś obserwuje, jak rozmawiam z jakąs pierdziawką, to poźniej pyta: cholera facet co ty jej mówiłeś??? Wyglądała jak zahipnotyzowana i nie mogła oderwać wzroku od ciebie???


I LOVE IT:))

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » sob kwie 24, 2004 4:48 pm

iezle sie rozkreciles Wolf :twisted: ,ten tekst byl calkiem niezly. Z tym beszczelniactwem i arogancja to trzeba uwazac, najlepiej jest zalapac moim zdaniem srodek, zadna skrajnosc nie jest dobra, ja tez sie zlapalem wielokroc ze bylem za ostry :twisted: , ale niektore laski tego wymagaja... :twisted: :twisted: :twisted:


aristo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości