3 palce :D:D heheheh
Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy
-
Gość
3 palce :D:D heheheh
Witam Bracia. Mam jedno pytanie gdyż kiedy laska zaczyna wymieniac 3 cechy mężczyzny o jakim marzy zawsze te cechy wilaczam na palcach i ona to widzi. Tutaj mam pytanie czy gdybym tymi trzema palcami przy mówieniu paternu wskazywał na siebie czy to by miało jakies działanie gdyż dziewczyna zdaje sobie sprawe że te palce to cechy mężczyzny jakiego pożąda.
hehehe mój maly pomysl a co wy na to bracia. Zaznaczam jestem poczatkujacy 
Żeby było Ci łatwiej to jak ona wylicza te cechy na swoich palcach Ty pokazuj też swoje, żeby zakotwiczyła na Twoich.
Myślę, że później przy okazji mówienia o sobie, przy każdorazowym słowie JA, MNĄ MNIE, możesz pokazywać któryś z tych palców.
Try to do it:)))
Hugo
Myślę, że później przy okazji mówienia o sobie, przy każdorazowym słowie JA, MNĄ MNIE, możesz pokazywać któryś z tych palców.
Try to do it:)))
Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo
-
Lech Dębski
- Master Trener
- Posty: 208
- Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontaktowanie:
Robisz to trochę inaczej. Wyliczając te cechy pokazujesz palce, potem pocierasz te palce o kciuk mówiac, jak trudno znaleźć mężczyznę, które łączył by te cechy- i pokazujesz kciukiem na siebie.
Pozdrawiam, Lechu
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości