ZBLIŻA SIĘ LATO - PATTERN NA PLAŻE...SPRAWDŹ KONIECZNIE!!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

ZBLIŻA SIĘ LATO - PATTERN NA PLAŻE...SPRAWDŹ KONIECZNIE!!!

Postautor: klocek » śr kwie 21, 2004 6:12 pm

CO JEST ZIOMY?
POWINNIŚMY TU WIĘCEJ CIEKAWYCH PATTERNÓW WRZUCAĆ ,BO TRZA SIĘ WSPIERAĆ W GRZECHU PRAWDA?


ZBLIŻA SIĘ LATO .PEWNIE JUŻ TERAZ MOŻECIE SOBIE WYBRAZIĆ , JAK W PIĘKNY SŁONECZNY DZIEŃ WBIJACIE SIĘ NA PLAŻE PEŁNĄ ROZPALONYCH KOBIET I KU ZDZIWIENIU WSZYSTKICH PSFów I KU SWOJEMU ZADOWOLENIU PODCHODZISZ DO WYCHODZĄCEJ Z WODY ,UPATRZONEJ SUCZKI Z TAKIM OTO TEKSTEM :

PRZEPRASZAM. ZAUWAŻYŁEM ,ŻE ŚWIETNIE PŁYWASZ. KIEDY OBSERWOWAŁEM CIE , STOJĄC TU NA POMOŚCIE, ZAUWAŻYŁEM , ŻE TWOJE CIAŁO WYKONUJE NIEZWYKLE SPRĘŻYSTE I DYNAMICZNE RUCHY. WIEM , ŻE SAMA DO TAKIEGO WNIOSKU MOŻESZ SZYBKO DOJŚĆ. :D ZE MNĄ. JEST TAK , ŻE RÓWNIEŻ UWIELBIAM PŁYWAĆ. NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁAŚ , ŻE KIEDY PŁYNIESZ I KIEDY CAŁE TWOJE CIAŁO DELIKATNIE OBMYWA ORZEŹWIAJĄCA WODA, TO JEST TO TAK PRZYJEMNE, ŻE POZWALA CI ZAPOMNIEĆ O CAŁYM OTACZAJĄCYM CIĘ ŚWIECIE. I TAK SOBIE MYŚLE , ŻE TO JEST TAK WTEDY , GDY ROZMAWIASZ Z FASCYNUJĄCĄ OSOBĄ (ps), GDY CAŁKOWICIE ZAPOMINASZ O TYM WSZYSTKIM CO CIĘ OTACZA , A JEGO GŁOS(ps) PODOBNIE JAK TA WODA , DOSŁOWNIE OWIJA SIĘ WOKÓŁ CIEBIE , SPRAWIAJĄC , ŻE CZUJESZ SIĘ CUDOWNIE .
PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ TERAZ, JAK ROZMAWIAŁEM Z MOJĄ KOLEŻANKĄ SYLWIĄ , KTÓRA TAKŻE UWIELBIA PŁYWAĆ I UPRAWIA TEN SPORT(pk) W KLUBIE PŁYWACKIM POD OKIEM DOŚWIADCZONEGO TRENERA(ps). CZĘSTO TAKŻE JEŹDZI NA ZAWODY I ONA POWIEDZIAŁA MI , ŻE UWIELBIA TO UCZUCIE , KIEDY CZUJESZ OBOK SIEBIE OBECNOŚĆ DRUGIEJ OSOBY , KTÓRA SWOJĄ OBECNOŚCIĄ MOTYWUJE CIĘ DO JESZCZE WIĘKSZEGO WYSIŁKU (pk), KIEDY WASZE CIAŁA ZNAJDUJĄ SIĘ TAK BLISKO SIEBIE , ŻE NIEMAL OCERAJĄ SIĘ O SIEBIE , A SYTUACJA ZMIENA SIĘ BŁYSKAWICZNIE : RAZ TY JESTEŚ GÓRĄ , RAZ TA OSOBA(ps), ZNÓW TY I ZNÓW NA ODWRÓT. :D JA. UWAŻAM , ŻE TO CUDOWNE UCZUCIE , KIEDY POT I ZMĘCZENIE MIESZAJĄ SIĘ Z UCZUCIEM OGROMNEGO SZCZĘŚCIA , GDY WIESZ , ŻE JUŻ ZA MOMENT BĘDZIESZ FINISZOWAĆ. :D ZE MNĄ. JEST TAK , ŻE TEŻ LUBIĘ PŁYWAĆ I NAWET WYPŁYNĄĆ NA GŁĘBOKIE WODY , GDZIE MOŻESZ POCZUĆ TEN DRESZCZYK EMOCJI , KTÓRY TOWARZYSZY CI , GDY WIESZ , ŻE ZNAJDUJESZ SIĘ W ŚRODKU FASCYNUJĄCEJ PRZYGODY...(ze mną :D itd. w nieskończoność...)

NIE WIEM CZEMU TAK RZADKO MOŻNA TU ZNALEŹĆ NAPRAWDE DOBRY PATTERN. MOŻE NIE CZUJESZ JESZCZE TEGO NAPŁYWAJĄCEGO Z KAŻDEJ STRONY PRAGNIENIA , KTÓRE ZBIERAJA SIĘ W CZUBKACH TWOICH PALCÓW OD RĄK , TAK SZYBKO , ŻE AŻ ZACZYNASZ ODCZUWAĆ JAK ZACZYNAJĄ SIĘ PALIĆ DO TEGO , ABY W TEJ CHWILI DORZUCIĆ TU , NA TYM FORUM COŚ TWÓRCZEGO I KREATYWNEGO OD SIEBIE. NA POCZĄTEK (BY NIE ZAUWAŻYĆ ŻE ZA SZYBKO RUSZASZ:)) NAPISZ ,JAK BARDZO PODOBAŁ CI SIĘ TEN PATTERN. ZAJEBIŚCIE BEDZIĘ , JAK UMIEŚCIMY TU WIĘCEJ DOBRYCH MATERIAŁÓW ZAMIAST WDAWAĆ SIĘ W KŁÓTNIE Z FRAJERAMI ,CO TO ZACHOWUJĄ SIĘ JAKBY PRZEKONANIE ICH O SKUTECZNOŚCI NLSu BYŁO W NASZYM INTERESIE.FRAJERZY !!!

POZDRO: 3MAJCIE SIĘ BWG!!!
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZBLIŻA SIĘ LATO - PATTERN NA PLAŻE...SPRAWDŹ KONIECZNIE!

Postautor: taopai » czw kwie 22, 2004 5:04 pm

klocek pisze:CO JEST ZIOMY?
POWINNIŚMY TU WIĘCEJ CIEKAWYCH PATTERNÓW WRZUCAĆ ,BO TRZA SIĘ WSPIERAĆ W GRZECHU PRAWDA?

<wielkie ciach>

WDAWAĆ SIĘ W KŁÓTNIE Z FRAJERAMI ,CO TO ZACHOWUJĄ SIĘ JAKBY PRZEKONANIE ICH O SKUTECZNOŚCI NLSu BYŁO W NASZYM INTERESIE.FRAJERZY !!!

POZDRO: 3MAJCIE SIĘ BWG!!![/b]


zajebisty pattern, podoba mi sie porownanie wody i glosu. ja go bede musial troche pozmieniac (kosmetyka), bo nie umiem plywac :)

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » czw kwie 22, 2004 8:11 pm

tak Klocku masz calkowitą absolutną rację !!! Jak czytam to co Ty piszesz to tak sie czuje jakbym czytał moje myśli. bardzo dobrze ujaleś to że nie ma co tu udowadniac frajerom PSF-om ani z nimi sie kłucić, ale ja poszedłbym troche dalej w Twoim kierunku otóż poprosmy admina aby założyl tu wielka ksiegę paternów abysmy nie mieszali pytań natury technicznej z paternami ??
Bracia jak myslicie ?? Jakby to było jakby istniało oddzielne forum gdzie byloby coraz obszerniejsze w paterny na kazdą niemal okazję???


Damian :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » śr kwie 28, 2004 7:23 pm

DAMIAN : ABSOLUTNIE POPIERAM!
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw kwie 29, 2004 7:24 am

Niom zgadza się Damian .

Oj zdała by się czasami taka "WIELKA KSIĘGA" patternów i nie po to by iść na gotowe (sam jestem przeciwnikiem łątwizny )ale od czasu do czasu dobrze by było zajżeć poczytać a nóż widelec, łopatka , siekierka (mu w plecy heh he he to nie ten kontekst) człek dostanie natchnienia albo złapie pomysł na nowy pattern.

Przglądam Forum i wiem że jest tu troche patternów ale takie skakanie i szukanie to strata czasu, który można wykorzystać do innych celów :lol: :lol: :lol: wiadomo jakich :wink: :wink: :wink: .

Pozdrawiam Brać
Bez komentarza :D :D


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości