sms-pattern

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » ndz lis 28, 2004 7:48 pm

Witam

A gdyby moc tylko jednym sms'em wywolac stan podniecenia?

W 160 znakach to jest wyzwanie, moje przyklady calkiem dobre wrazenie robia:

Skladam na Twe rece... Propozycje... Czy masz ochote na... Na wspolna...
Jutro... Razem... Wycieczke po krainie... zwanej gielda ok 12 jak tak to daj ->

Gielda to u nas takie targowisko

Drugi przyklad

Odkrywam Twe...Mysli... Te... Ktorych wstydzisz sie ujawnic...nawet najblizszej przyjaciolce...Wiem o tym...Ta chec... Rosnie... Rosnie... Kisiel miec pragniesz


Jeden problem bowiem jak zakotwiczyc ja po takim sms'ie. POMOZCIE!!!!
Z gory wielkie dzieki

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn lis 29, 2004 3:13 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:34 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw gru 02, 2004 8:33 pm

Moje trzy grosze:

Dobranoc, (Renato...)...
Zanim jeszcze zaczniesz zauważać pierwsze oznaki tego, że pojawiają się w Tobie te bardzo przyjemne znajomeuczucia, wiesz, jakie, połóż się w najwygodniejszej pozycji, rozluźnij wszystkie mięśnie Twojego ciała, i zacznijsię relaksować coraz głębiej, i głębiej...
Możesz już zacząć zauważaćjak zmienia się tempo Twojego oddechu, i rytm Twojego serca staje się bardziej wyczuwalny... Spróbuj zasnąć spokojnie i nie myśleć już o naszej rozmowie...
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw gru 02, 2004 8:35 pm

Dobranoc, (Renato???)

Rozkosznie cudownych snów! Niech Twoja wyobraźnia zabierze cię w taką wspaniałą podróż w takie rejony twoich pragnień, których istnienia do tej chwili nawet nie podejrzewałaś...
Oby moc Voodoo .... była z Wami!



If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw gru 02, 2004 8:39 pm

i jeszcze:

Spróbuj jeszcze przez chwilę powstrzymać się od wyobrażania sobie, że słyszysz mój głęboki głos, i czujesz, że przechodzą cię dreszcze... Po prostu zamknij oczy. Gdybyś miała przekonać się jak daleko potrafi posunąć się Twoja podświadomość w tej niesamowicie rozkosznej podróży do wnętrza twoich fantazji... Ze mną tak jest, że gdy mija wyobraźnia podsuwa mi te przyjemne barwne obrazy zaczynam się zastanawiać, co jeszcze mógłbym zrobić by przeżyć to naprawdę..
Oby moc Voodoo .... była z Wami!



If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » czw gru 02, 2004 8:43 pm

Albo:

Rozkosznie przyjemnych snów, (renato...;)). Gdybyś miała wyobrazić sobie że zaczynasz zauważać narastające niesamowicie silne podnieceniei pojawiają się te znajome uczucia, które tak dobrze znasz, jeszcze intensywniejsze niż dotąd, jak wiele przyjemności zaczęłabyś czuć w tej chwili? Wiesz, jak to jest, możesz leżeć już w łóżkui czuć sie tak niesamowicie odprężona, Twoje ciało może odczuwaćto wszystko naprawdę wyjątkowo...Ciekawe jak wiele rozkoszy można wytrzymać...
Oby moc Voodoo .... była z Wami!



If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn gru 13, 2004 5:11 pm

Witajcie!

To złożona sprawa z tymi sms-ami. Jeśli piszę coś do laski wieczorem, to moim celem jest wywołanie stanu przyjemnego podniecenia, co osiągam (I hope so) przez negację: Kolorowych Ci życzę! Tylko przed snem bądź grzeczną dziewczynką i nie myśl o tych miłych i poruszających rzeczach, które mogłyby spowodować sny erotyczne... Nawet, kiedy czujesz rozchodzące się po całym ciele dreszcze i narastającą błogość...

I w tym stylu. Zwykle dostaję dwa rodzaje odpowiedzi: 1. Ty to umiesz podniecić... 2. Absolutnie o tym nie myślę :-P

Sms jest fragmentem większej całości komunikacji z kobietą i sam w sobie dobrze IMO wspiera całokształt.

Pozdrawiam I


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości