sms-pattern

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

sms-pattern

Postautor: faza69 » śr kwie 21, 2004 1:57 pm

Bracia mamy już na Forum posty związane z patternami do zastosowania w realu jak i na necie , a może by tak post z przykładowymi patternami do wykorzystania poprzez sms ?

Pozdrawiam
Bez komentarza :D :D

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » śr kwie 21, 2004 2:32 pm

"Nikt nie ma szczęścia u kobiet. Chodzi tylko o to, by nie robić z tego dramatu" ???
Oczywiscie, ale to idzie u nas inaczej "Nikt nie ma szczescia u kobiet bo to nie totek :-) NLSer ma technologie i narzedzia, wiec mu los niepotrzebny"

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 21, 2004 2:44 pm

Zgadza się Bracie nie potrzebujemy szczęścia gdyż my są łowcy i sorki widze że znowu musze zmienić podpis :D :D :D
Bez komentarza :D :D

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » śr kwie 21, 2004 7:05 pm

a widzisz to ze to pejsing ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 7:16 pm

pejsing end liding :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Hm

Postautor: damian » śr kwie 21, 2004 8:09 pm

No tak Mcjackal jak ty bys gdzies nie dal swoich 5 groszy to nie mogłbys w nocy chyba zasnąć :):):) ale oczywiscie masz rację !!!
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 10:55 pm

wręcz przeciwnie, ale odnosze wrażenie że to wlasnie twoje odczucia są takie że nie pójdziesz spać jak mi tego nie wypomnisz :D

intencji twej tylko nie dostrzegam, moją jest niesienie pomocy, dopełnianie :D, czy twoja to kąśliwe zwracanie uwagi, komuś kto pomaga ??

<powagi koniec:P>
ha ha ha

peace 4 U :D
po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » czw kwie 22, 2004 4:04 pm

Oki mcjackalu juz nic nie mowię :):):) Pozdrawiam :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
bandit
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 03, 2003 7:47 am
Kontaktowanie:

SMS-pattern

Postautor: bandit » wt kwie 27, 2004 4:07 pm

Witam Brać,
wysłałem rano takie oto 2 esy dziewczynie jako odpowiedź na jej SMS-a jak to bardzo tęskni za spotkaniem ze mną.

‘...wspomnienie czułych słów szeptanych do ucha tak rozbudzających zmysły i fantazje budzących, wywołującego fale dreszczu delikatnego dotyku powoli acz konsekwentnie wędrującego po rozpalonym ciele, niezapomniane chwile miłosnych uniesień... ...i ta nieznośna tęsknota w oczekiwaniu na kolejne spotkanie...’

Chciałem zastosować przeniesienie tzw. punktu odniesienia - nie pisze konkretnie czyje wspomnienie i kto ma tęsknić :) czyj to dotyk i kogo przechodzi dreszc :idea :P
Dodam jeszcze, że ona jest osobą otwartą na emocje i bardzo łatwo wizualizuje sobie to o czym mówie :)

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pt kwie 30, 2004 4:25 pm

Panowie, moze wiecej wypowiedzi napiszecie na temat :twisted: , pisanie smsow moze byc naprawde przydatne, a jak do tej pory tylko jedna propozycja...

aristo

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw maja 20, 2004 10:35 am

Do niej :

"Jakby to było gdybyś dzisiaj wieczorem została wybudzona delikatnymi pieszczotami twoich stóp jednoczśnie czując ze zdziwieniem że zaczyna w Tobie narastać uczucie komfortowego relaksu... i w miare jak te pieszczoty będą się posuwać coraz dalej... i wyżej... zaczniesz odczuwać narastającą przyjemność która sprawia że masz ochote oddać się temu uczuciu, a to wszystko co do tej pory powstrzymywało Cię przed tym ...gdzieś znika w oddali ... przestaje istnieć i czujesz że ta przyjemność zaczyna przeradzać się w podniecenie... takie jak lubisz... i na jakie masz ochote... i wiesz że jest to uczucie które powoduje że czujesz się kobietą ... "

Od niej:

"Tak naprawde to niewiele o mnie wiesz "

Do niej :

" Być może masz rację ... zastanawiam się tylko nad tym na ile jesteś odważną i zdecydowaną kobietą abym mógł się przekonać na ile Cię znam ..."


:twisted: :twisted: :twisted: WALCIE SIĘ FRAJERZY !!!
Bez komentarza :D :D

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw maja 20, 2004 10:43 am

"Spróbuj sobie wyobrazić : ładna pogoda, słońce świeci jest ciepło...w domku na Miedwiu (.... cenzura....),przed domkiem stoi grill na nim wesoło skwierczą kawałki kurczaka (...cenzura...) Ty leżysz na materacu i łapiesz pieszczotliwe promyki słońca które z niezwykłą czułością pieszczą Twoje ciało i czujesz się niezwykle zrelaksowana , odprężona,radosna jednocześnie czując narastające podnieconie i czujesz jak to uczucie narasta ...narasta , i z jakiś tajemniczych powodów masz ochote na to by oddać się szalonej namiętności. Ze mną .Tak jest że będąc w takim miejscu i sytuacji czuje bardzo dobrze"

(....cenzura....) - prywatne czyli nie dla wszystkich :P


WALCIE SIĘ FRAJERZY !!!! A CO ?
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 20, 2004 11:45 am

ee jak jej powiesz spróbuj sobie wyobrazić to ona sobie tego nie wyobrazi :D

albo napisz postaraj sie jak najbardziej nie wyobrażać [/nie myśleć] wtedy jest to co chciałeś osiągnać, ona zrobi ci na przekór i sobie własnie wyobrazi :D

a skad te podniecenie ?? nic wczesniej nie było takiego co mogłoby ją podniecić :D

i jeszcze jedno według mnie jest zbyt bezpośrednie to :

z tajemniczych powodów masz ochotę

lepiej było by nabierasz ochoty, albo zaczynasz mieć ochotę :D

dobra dobra czepiam się :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw maja 20, 2004 1:03 pm

Dzięki bracie nie ma we mnie ani troche żalu do Ciebie o to że się czepiasz

Toć to jedne z moich pierwszych wypocin

A ze jestem człek otwarty na wszelką krytyke i uwagi to powiem tylko DZIĘKI BRACIE MCJACKAL wszelkie uwagi jak i krytyka Twoja i Braci jest mile widziana.

Bo gdzie człek ma szukać krytyki i uwag ? jak nie na Forum naszem

Po za tym wiem już że ten drugi tekst był niedociągnięty i ma braki :twisted: :twisted: :twisted: [/i]
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 20, 2004 1:12 pm

faza69 pisze:Dzięki bracie nie ma we mnie ani troche żalu do Ciebie o to że się czepiasz

Toć to jedne z moich pierwszych wypocin

A ze jestem człek otwarty na wszelką krytyke i uwagi to powiem tylko DZIĘKI BRACIE MCJACKAL wszelkie uwagi jak i krytyka Twoja i Braci jest mile widziana.

Bo gdzie człek ma szukać krytyki i uwag ? jak nie na Forum naszem

Po za tym wiem już że ten drugi tekst był niedociągnięty i ma braki :twisted: :twisted: :twisted: [/i]


PIERWSZEGO JESZCZE NIE CZYTAŁEM TO NIE WIEM :p
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości