NLS-erzy łączmy się!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 23, 2004 9:22 pm

faza69 pisze:hhhhhmmmmmm..... Bracie Ruchmistrzu chyba zapomniałeś o jednym uczestniku tego spotkania, bo ten gość pisze się na to spotkanie wszystkimi pięciama łapkami :D :D :D.

I tylko nie myśl i nie zaprzątaj sobie głowy tym że zpomniałeś i nie będziesz miał z tego powodu pewnych wyżutów sumienia objawiających się co rusz przychodzącym ni z tąd ni z owąd do głowy słowem "POGRZEB"pisanego pieprzonym złotym kolorem :D :D :D

Pozdrawiam


zaraz zaraz, czy ja o czymś nie wiem ?? kto jeszcze będzie ??
FAZA ??!!!!?? BĘDZIESZ ??!!??
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » sob kwie 24, 2004 11:10 am

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że tak.
Moja skromna osoba też będzie (wszak mieszkam zaledwie 40 km od Ruchmistrza :D )

Chyba że wystąpi siłą wyższa np. awaria w pracy (mnie zawsze ściągają jako pierwszego wiesz to jest szpital więc wszystko musi grać )

Ale takowych nie przewiduje :lol: :lol: :lol:
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 29, 2004 8:15 pm

ani mi się waż nie przybyć :D
a i pracą sie nie zasłaniaj, wszak 3 dni będziemy, wiec wyrwać sie musisz ... jakoś :D


a ja już kończę objazd, byłem w miasto łódź, cracov, Wroclav, Pozen, Trójmiasto [jestem w chwili obecnej] jutro do brata Ruchmistrza uderzam, do Szczecina ;d

Po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » czw kwie 29, 2004 9:26 pm

Do szczecina???
ja właasnie wale wódke w szczecinie i wychodze na dupeczki, a tak poza to ja studiuje w szczecinie...........heheh :wink:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt kwie 30, 2004 12:30 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:14 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » pt kwie 30, 2004 3:56 am

Sorry tupac, ale juz wyjezrdzam wpizdu do domu i wracam w czwartek w nastepnym tygodniu ale nie wiem czy beede miał czas bo mam nagrane ruchanie..............ale dam znac jak bede mial wolne rece..........heheh.........szkoda, ale naprawde nie moge.....
pozdro
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości