NLS-erzy łączmy się!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

NLS-erzy łączmy się!

Postautor: Total » wt kwie 20, 2004 7:31 pm

NLS-erzy łączmy się!

...rzuciłem się więc w (podróż) przyszłość jakby ogarnięty szałem z początku nie przyszło mi na myśl zatrzymać się nie myślałem z goła o niczym doznawałem tylko nowych wrażeń...

Komu z nas nie zdarza się wyjechać gdzieś służbowo czy prywatnie do nowego miasta z którego to jeszcze nie wiadomo ile można czerpać przyjemności... A żeby nie tracić czasu na szukanie dobrych terenów łowieckich, warto w tym mieście pogadać z kimś "wtajemniczonym" kto zna sie na rzeczy, pójść na małe polowanko czy polewanko ;-) i porozmawiać na tematy NAPRAWDE interesujących...

Dlatego też stworzyłem ten wątek dla tych, co planują jakiś wyjazd i lubią wymienić doświadczenia miedzy sobą... Swoją drogą przydałby się jakiś zjazd NLS-erów (mała dygresja)
Ostatnio zmieniony czw kwie 22, 2004 11:01 am przez Total, łącznie zmieniany 2 razy.

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » wt kwie 20, 2004 7:32 pm

W ten weekend (23-25 IV) będę w Warszawie. Jeżeli ktoś z tamtejszych braci w grzechu ma czas lub będzie akurat ktoś przebywać w tym miescie to zapraszam na priv.

Pozdrawiam
-Grzegorz

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 20, 2004 8:27 pm

no dobra, powiem Wam, ale nie wiem czy jak to powiem, to czy przeżyję przyszły tydzień :D

mam na przyszły tydzień zaplanowany objazd po całym kraju, musze odwiedzić oddziały firmy w której pracuję i zrobić spis przed końcem roku fiskalnego [firma amerykańska, rok fiskany kończy sie w maju :D]

i będę w takich miastach [kolejność jeszcze nie ustalona, musze obrac jakąś marszrutę, tak żeby na koniec miec jak najbliżej, na pomorze zachodnie :D mam na to 5 dni :D czyli jeden oddział na jeden dzień :D no i codziennie noclegi w tych miastach :D:D:D:D:D:D]:

ŁÓDŹ
KRAKÓW
WROCŁAW
POZNAŃ
GDAŃSK

A potem na długi weekend majowy będę ... e no tak, na pomorzu zachodnim :D

czy moi bracia jakieś sugestie .... mają ??

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
po,
mj

nowe wieści :

troche mi chujoszki szefowie plan zmienili, obowiazujący jest taki [wklejka z maila infomującego oddziały :D] :

- w poniedziałek od rana bedę w Łodzi, później wyjeżdżam do Krakowa i tam nocuję
- we wtorek od rana bedę w Krakowie, później wyjeżdżam do Wrocławia i tam nocuję
- w środę od rana bedę we Wrocławiu, później wyjeżdżam do Poznania i tam nocuję
- w czwartek od rana bedę w Poznaniu, później wyjeżdżam do Gdańska i tam nocuję
- w piatek od rana bedę w Gdańsku, a potem POMORZE ZACHODNIE :D.

po,
mj
Ostatnio zmieniony śr kwie 21, 2004 12:45 pm przez mcjackal, łącznie zmieniany 3 razy.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » wt kwie 20, 2004 9:55 pm

McJackal - jeżeli będziesz w Łodzi, proponuję spotkanie Brother.Jest tam kilka fajnych.......Łodzianek, więc zdaj sie na mnie 8) , bo lepiej jeść tort z przyjacielem, niż samemu................. :)

Anyway będzie ciekawie, i nie piszę byś nie wyobrażał sobie, bo to i tak wyobrażenie przekracza, wszak sam na Black Belcie byłeś.......


po
TomaszXBL
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt kwie 20, 2004 11:14 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:11 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr kwie 21, 2004 12:02 am

Regularny "Podziemny krąg" nam się zaczyna robić- I LOVE IT!

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: kbd » śr kwie 21, 2004 12:37 am

bracie mcjakal...to zabrzmialo jak TOURNEE po Polsce :) w dodatku NLS.

moge zyczyc tylko owocnych lowow :)

pozdro braders
____
KBD

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

Długi weekend...

Postautor: VIGORE » śr kwie 21, 2004 11:17 am

To McJackal:
Nie wiem bracie czy już teraz w tobie zaczynają się pojawiać znajome uczucia sygnalizujące że wydarzy sie coś na co czekałeś od pewnego czasu.
Gdybyś miał sobie wyobraźić jak to będzie kiedy spotkamy sie na Pomorzu Zachodnim z kilkoma osobami które rozumieją potrzeby i naturę kobiet to jak by to było...
Wiem, że jeszcze nie powinniśmy myśleć co sie wydarzy fascynującego....

W takim razie pozdrawiam wszyskich tych z którymi spotkam się w długi weekend jak również tych którzy postanowili zaniepokoić inne części kraju i wstrząsnąć zmysłami kobiecymi....

Jak by to było bracia gdybyście byli bohaterami niekończącej się opowieści podboju kobiecych serc... która z biegiem czasu przerodzi się w legędę... legędę która dotrze do miejsc w których nie byliście...
Co raz częściej słysze pytanie:"...co?...co ty mi robisz?... ja nie wiem jak mam to nazwać?
JA: "To życie i... magia ":D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 12:38 pm

Lech Dębski pisze:Regularny "Podziemny krąg" nam się zaczyna robić- I LOVE IT!

Pozdrawiam, Lechu


ok mogę zacząć, bo przecież zatoczę krąg po kraju całkowity :D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 12:40 pm

kbd pisze:bracie mcjakal...to zabrzmialo jak TOURNEE po Polsce :) w dodatku NLS.

moge zyczyc tylko owocnych lowow :)

pozdro braders


nie mam takich nadziei ...


... JA TO WIEM !!!! :D:D:D:D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » śr kwie 21, 2004 1:40 pm

W nawiązaniu do wypowiedzi brata mojego serdecznego Vigore z dziką cholera przyjemnością uzupełnię, że w długi majowy weekend odbędzie się w Szczecinie PPKR, czyli Pierwszy chrzaniony Konkurs Recytatorski :lol: Udział już potwierdzili Bracia: McJackal, Vigore i Tupak, czekamy jeszcze na potwierdzenie Demattha. Ojojojjjj, będzie się działo;)
Ostatnio zmieniony śr kwie 21, 2004 2:24 pm przez ruchmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 21, 2004 1:48 pm

hhhhhmmmmmm..... Bracie Ruchmistrzu chyba zapomniałeś o jednym uczestniku tego spotkania, bo ten gość pisze się na to spotkanie wszystkimi pięciama łapkami :D :D :D.

I tylko nie myśl i nie zaprzątaj sobie głowy tym że zpomniałeś i nie będziesz miał z tego powodu pewnych wyżutów sumienia objawiających się co rusz przychodzącym ni z tąd ni z owąd do głowy słowem "POGRZEB"pisanego pieprzonym złotym kolorem :D :D :D

Pozdrawiam
Bez komentarza :D :D

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » śr kwie 21, 2004 2:22 pm

Fazunia oczywiście również gościnnie wystąpi:) Pogrzeb? Jaki kurrrwa pogrzeb?? 8O

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 21, 2004 2:31 pm

Wiesz Barcie Ruchmistrzu też się cholera zastanawiam czemu w pewnej sytuacji w obecności pewnej osoby przychodzi mi ni ztąd ni z owąd do głowy słowo "POGRZEB" i w pewnych chwilach zaczynam widzieć wyraźnie wszystkie żólte kolory :D :D :D


I wiesz zastanwiam się tylko czasami jak przychodzi mi do głowy to słowo to co ono miało znaczyć cholera nie wiem :?: :?: :?:

Oczywiście ja też będę już nawet rezerwuje sobie wolne :D :D :D od pewnych obowiązków
Bez komentarza :D :D

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Warszawa

Postautor: Total » czw kwie 22, 2004 2:03 pm

Witajcie!

Gdyby ktoś jeszcze chciałby sie spotkać w W-awie, to już niema mnie w sieci ...

Tel 888 064 967


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości