Zjazd braci!!??!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Zjazd braci!!??!!

Postautor: aristo » wt kwie 20, 2004 7:03 pm

Ostatnio rozmawialem z kolezanka i opwiadala mi jak to, uczestniczy w jakims forum i czesto jezdzi na tzw. zjazdy uczestnikow, wtedy wpadl mi do glowy pomysl. Co byscie powiedzieli na to by w jakis piekny dzien, a takich teraz nie bedzie brakowac, zrobic spotkanie naszych braci w mozliwie pieknym:) i obfitym w urodzajne, soczyste owoce...miescie. Wtedy wymienic sie swoimi doswiadczeniami i oczywisci wspolnie potrenowac zrywanie soczystych owocow, konsumpcje kazdy odbedzie prywatnie(chyba ze sa zwolennicy gang bandow :twisted: ) Czekam na opinie i ewentualne propozycje miejsca i czsu.

aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 20, 2004 8:19 pm

to dodatkowo do spotkań, na następnych edycjach NLS'u, które są własnie po to by się spotykac z byłymi uczestnikami, zajebisty pomysłek :D

im więcej takich spotkań tym lepiej :D

ale z drugiej strony, wydaje mi się że zorganizowanie tak wielkiego zjazdu jaki ma miejsce na kolejnch seminariach NLS musiałby być conajmniej tak samo wcześniej ustalony i wsio dograne [a i uczestnicy musieliby się okreslić czy będą, bo nikt nie ma takiej chaty żeby pomiescić kilkudziesięciu wilków :D] trza by zapewnić jakiś hotelik, i to tani, bo brać w większości studencka :D po co powielać ??

można zostać przy Wielkim zjeździe jakim jest NLS, a inny, mniejszy, czy może bardziej lokalny zlocik, jest bardziej prawdopodobny, bo i łatwiej się skrzyknąć i coś razem już wtedy zorganizować :D :D

trzecia pozycja precepcyjna mi sie nasuwa jedna, ale hooyova więc jej nie przytoczę i zostanę przy dwóch :D

cóż ... frustracja :D taki mały wybór, może ktoś dorzuci cosik ??

hehe
po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » śr kwie 21, 2004 11:37 pm

pomysł jest zdecydowanie dobry...realizacja....trochę trudniejsza...strach tylko o to czy te śliczne kobietki przeżyją takie skondensowany napływ rozkoszy do miasta w którym się spotkamy... ale trudno... w końcu jesteśmy po to stworzeni... :twisted:

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » czw kwie 22, 2004 7:47 pm

Pomysl jest bardzo dobry z reszta juz pare razy spotkalem się z bracmi z mojego regionu w którym mieszkam i tak postanowilismy spotykac sie jak sie uda to przynajmniej raz w tygodniu :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: kbd » czw kwie 22, 2004 9:11 pm

"powinnismy bardziej zewrzec nasze szeregi"

Moze by tak od skali micro do macro zajac sie zlotami. Najpier ci z klatek , blokow osiedli do dzielnic miast i wojewodztw. :) hehe
Pozniej stowrzymy reprezentacje PL... a ak powaznie. To mzoe panowie cos nieabwem ( tylko taki sponton kontrolowany).... co poniektorzy znaja sprawe :) ???

pozdro braders
____
KBD

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt kwie 23, 2004 1:16 am

jak oglądaliście fight club to znacie sprawę :D :D:D:D:D:D:D:D :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości