PATTERN ,KTÓRY POJECHAŁEM LASCE NA DYSKOTECE...SPRAWDŹ!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

PATTERN ,KTÓRY POJECHAŁEM LASCE NA DYSKOTECE...SPRAWDŹ!!

Postautor: klocek » wt kwie 20, 2004 3:02 pm

CO JEST ZIOMY?
POWINNIŚMY TU WIĘCEJ CIEKAWYCH PATTERNÓW WRZUCAĆ ,BO TRZA SIĘ WSPIERAĆ W GRZECHU 8) PRAWDA?
NA POCZĄTEK ,BY ZACHĘCIĆ WAS DO PISANIA ,WRZUCE TEKST ,KTÓRY POOJECHAŁEM LASCE NA DYSKOTECE I SPRÓBUJ NIE MYŚLEĆ O TYM , AK POŻĄDLIWIE CHŁONEŁA KAŻDE MOJE SŁOWO... :D

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się podczas tańca wejść w taki trans ,że zapomniałaś oo całym świecie?
to jest tak ,jak wtedy gdy rozmawiasz z fascynującą osobą (ps).Ze mną.jest tak ,że uwielbiam to robić.Kiedy to robisz ,to cały świat zewnętrzny schodzi na dalszy plan.Możesz się poruszać sie w swoim ulubionym rytmie, w swoim ulubionym tempie,w swojej najodpowiedniejszej pozycji.Możesz nawet krzyczeć ze szczęścia ,słysząc ,że osoba ,z którą to robisz odczuwa to samo.To daje nieprawdopodobne szczęście, wręcz rozkosz.Możesz także tanczyć sama ,ale najważniejsze jest poczuć się cudownie ,przeżyć niezapomniane chwile i się dobrze bawić.Przecież życie to zabawa.Ze mną.jest tak ,że uwielbiam się bawić.Wiesz jak to jest ,kiedy czujesz się wolna i robisz to co sprawia Ci największą przyjemność , jednocześnie chrzaniąc to (pk) :) czy inni ocenią to jako dobre postępowanie...

BYŚ MÓGŁ W PEWNYM MOMENCIE , Z JAKICHŚ NIEZNANYCH POWODÓW POCZUĆ NIEODPARTĄ CHĘĆ DORZUCENIA CZEGOŚ KREATYWNEGO OD SIEBIE TO NA POCZĄTEK NAPISZ CHOCIAŻ , JAK BARDZO PODOBA CI SIĘ TEN TEKST.ZAJEBIŚCIE DOBRZE BĘDZIE , JAK POWRZYCAMY TU WIĘCEJ DOBRYCH MATERIAŁÓW ,ZAMIAST PRZEKONYWAĆ CIECIÓW I NIEDOWIARKÓW ,ŻE TO DZIAŁA ..................3MAJCIE SIĘ . PEACE BWG!
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » wt kwie 20, 2004 4:18 pm

Witam :)


Twoj patern jest absolutnie rewelacyjny :) I bardzo podoba mi sie ze w koncu obudził sie ktos po ostanim NLS-ie i nagle zauwazyl ze paterny to zajebista sprawa :)


Pozdrawiam Damian
PS Jak tam kopułka ?? znajac Cie nie tylko patern rzuciles pewnie :) ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt kwie 20, 2004 5:23 pm

RZUCIŁEM SAM PATTERN ,ALE TO PRAWDA - KOPUŁĄ I PIERŚCIENIEM BAWIE SIĘ W KAŻDEJ WOLNEJ CHWILI.W PONIEDZIAŁEK JECHAŁEM NA STOPA DO SZKOŁY I ZATRZYMAŁ SIĘ KOLEŚ CO JECHAŁ Z ŻONĄ. JA USIADŁEM NA TYLNIM SIEDZENIU (ZA ŻONĄ) I ZACZĄŁEM ROBIĆ PIERŚCIEŃ .AŻ MIŁO BYŁO POPATRZEĆ W LUSTERKU JAK ZACZĘŁA SZYBKO I ENERGICZNIE PRZEZUWAĆ GUMĘ :D . GDY DORZUCIŁEM KOPUŁKĘ TO SIĘ ODWRÓCIŁA NA CHWILE NIBY TO SPOGLĄDAJĄC PRZEZ TYLNĄ SZYBĘ :D . DOBRZE , ŻE MAM DUŻY PLECAK - MOŻNA SIĘ ZASŁONIĆ WYCHODZĄC Z SAMOCHOCU BY NIC NIE WYSTAWAŁO POZA NATURALNĄ PŁASZCZYZNĘ SPODNI :D :D
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 20, 2004 5:55 pm

hmm gratuluje pomyslowosci w patternowaniu, mam nadzieje ze sie nie obrazisz :twisted: , ze po malej modyfikacji , kiedy tylko wyjde na imprezke, zazuce go jakies dupeczce :twisted:
Apropos kopulki i pierscienia, czy kiedy to robicie musicie sie skupoic, bo w czasie gadania szczegolnie kiedy ty mowisz jest troche trudno

aristo

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt kwie 20, 2004 6:03 pm

DZIAŁAJ BRACIE . A JEŚLI MODYFIKACJE BĘDĄ POWAŻNE TO PODZIEL SIĘ TYM Z NAMI WSZYSTKIMI .AMEN.

NO TROCHE TRUDNIEJ JAK ROZMAWIASZ ,ALE PO ĆWICZENIACH CORAZ ŁATWIEJ . I LASKA POWINNA BYĆ FAJNA ,BO JUŻ MI SIĘ NIE CHCE DAWAĆ PRZYJEMNOŚCI PIERWSZEJ LEPSZEJ :D
KIEDY ROBISZ KOPUŁE I JESTEŚ BLISKO LASKI ,TO OPRÓCZ SAMEGO WIZUALIZOWANIA SOBIE JEJ WYOBRAŹ SOBIE ,ŻE JESTEŚCIE TAM SAMI - TAK JAKBY DOOKOŁA NIEJ KOŃCZYŁ SIĘ ŚWIAT ,A ZOBACZYSZ ,ŻE ONA POCZUJE TO SAMO .FAJNA ZABAWA.
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 20, 2004 7:31 pm

patternik prima sort, choć trafiło mi się jedno miejsce które może ją zakuć w uszy :

Możesz nawet krzyczeć ze szczęścia ,słysząc ,że osoba ,z którą to robisz odczuwa to samo.

słyszeć że odczuwa ?? [wiem że to słyszenie odnosi się do krzyku, ale cos mi tu się nie klei :D]

Możesz nawet krzyczeć ze szczęścia i ...
... czuć całą sobą, że poza wami zewnętrzny świat przestał istnieć
... odbierać wszystkimi zmysłami, że nadajecie na tych samych falach

zreszta tutaj wsadzać można co się chce, możliwości jest tyle ile pomysłów :D

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » śr kwie 21, 2004 11:54 am

KRZYCZEĆ ZE SZCZĘŚCIA SŁYSZĄC ŻE OSOBA Z KTÓRĄ TO ROBISZ (czyli tańczysz)ODCZUWA TO SAMO (czyli szczęście)..

PS:OCZYWIŚCIE ,ŻE MOŻNA - NAWET WSKAZANE JEST MODYFIKOWAĆ I WYKRĘCAĆ NA RÓŻNE SPOSOBY ,BO TO DAJE CI SWOBODE ,ŻE ZAWSZE MOŻESZ Z WSZYSTKIEGO WYBRNĄĆ ,ZAMIAST UCZYĆ SIĘ PATTERNU NA PAMIĘĆ...
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » pt kwie 23, 2004 8:00 pm

Witajcie BRACIA

Bracie Klocek przeczytałem Twój pattern i tak się złożyło że dziś ide na balety ze swoją partnerką i przypomniało mi się to co usłyszałem kiedyś ze źródeł trzecich o tym co powiedziała kiedyś na baletach moja partnerka " tak dobrze mi się tańczyło z tym facetem że w pewnym momencie poczułam takie podniecenie że byłam gotowa oddać mu się nawet na parkiecie" ale to bradzo stara historia.

Nawiązując do tego co mi się przypomniało i czytając Twój tekst napisałem taki pattern (prośba bracia to mój pierwszy pattern opublikowany na forum bądźcie cholera bardzo ale to bardzo krytyczni w ocenie :P :P :P )

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się będąc na baletach podczas tańca z mężczyzną wejść w trans... zatracić się w tańcu z tym mężczyzną do tego stopnia , że w pewnym momęcie z jakiś tajemniczych powodów zaczynasz odczuwać ciepło podniecenia ogarniające Twoje ciało, a rytm muzykii widok tego mężczyzny (PS) potęguje to uczucie.
Po prostu tańcząc widzisz tego mężczyznę (PS) i w pewnej chwili zaczynają przychodzić Ci do głowy różne myśli ... uczucia ... fantazje...i czujesz że to podniecenie narasta ... narasta w Tobie do tego stopnia że jesteś gotowa oddać się TU i W TEJ CHWILI sexualnemu uniesieniu...Ze mną. Tak jest ,że jak Tańcze z partnerką i jest to zgrany taniec w rytm muzyki to odczuwam tą pzyjemność.

Pozdrawiam
Bez komentarza :D :D

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » sob kwie 24, 2004 4:34 pm

Na balety mam troche inny sposob.

Podchodze do laski, krótka gadka zapoznawcza a potem:

ja- Powiedz mi czemu wy wszystkie takie jestescie?
ona- ?
ja- większość z was przychodzi na imprezy tylko po to zeby zostać poderwaną a jak dochodzi co do czego to się wymigujecie i odpychacie faceta (mozna pokazac jakiegoś gostka)
ona- blablablablablabla (w kazdym bądź razie już nie czuje się podrywana, chce mi coś wytłumaczyc)
ja- ok, rozumiem Cię , ale powiedz mi co ty robisz kiedy przed Tobą na imprezie pojawia się zajebisty koleś i rozmawiając z nim....... (tu wklejcie sobie co chcecie)

działa elegancko

3mta się.
Native Linguistic Speaker

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » sob kwie 24, 2004 5:34 pm

Bracie whoomen dzis to zrobię w 3 poziomach w klubie w Katowicach podejde i tak zagadam :) :):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Erw Rabarbar Be junior
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:39 am

Postautor: Erw Rabarbar Be junior » sob kwie 24, 2004 10:11 pm

Co to jest kopułka? Byłem na NLSie przed rokiem i nie przypominam sobie tego; przynajmniej nie pod tą nazwą. Może ktoś chociaż napisać, czym to skutkuje?
Erw Rabarbar Be junior

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz kwie 25, 2004 10:10 pm

hmm kopułki pewnie wtedy nie było jak byłes na treningu, a w ogóllnej ramie wygląda to tak że koncentrujesz swoją uwagę na danej lasce [ale nie wzrok :D]. Dla wzmocnienia efektu możesz sobie wyobrazić złotą kopułę w której wszystko jest ze złota, a wy siedzicie, a całe otoczenie jest odsunięte na dalszy plan, poza ww. kopułę :D

każdy sobie wyobraża to na własny sposób, jednym łatwiej jest sobie wyobrażać obrazami, inni bawią sie w odczucia gorąca czy wypływającej energii z ciała, czyli trochę :P kinestetyki :D

każdy ma swój sposób, który mu działa :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Erw Rabarbar Be junior
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 11, 2003 12:39 am

Postautor: Erw Rabarbar Be junior » pn kwie 26, 2004 12:52 am

Dzięki. Domyślam się, że laska po czymś takim sama lgnie do ciebie. Czego to ludzie nie wymyślą.
Erw Rabarbar Be junior


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości