K o m p l e m e n t y

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

K o m p l e m e n t y

Postautor: Jup » ndz kwie 18, 2004 12:14 pm

Zdaje sie, ze takiego watku nie ma jeszcze wiec postanowilem go zalozyc. Wrzucajcie tutaj swoje komplementy wlasne lub zaslyszane. Na pewno komus sie przyda!!!

oto kilka utartych, ale moze ktos nie slyszal:
"dawno nie widzialem osoby, która emanuje tak niezwykle dynamiczna energia"
"Ma Pani fantastycznie dobrane kolory ubrania"
"Musze Pani powiedziec komplement na temat tego wzoru na Pani sukience - jest niezwykle dynamiczny"
"Masz bardzo gustownie dobrane ubranie(obuwie,torebke)"
"ma Pani niezwykle dynamiczny sposób poruszania się i jednoczesnie jest w tym mnostwo gracji"
"Wygladasz mi na osobe, która naprawde bardzo starannie dobiera kosmetyki, a doswiadczenie mowi, ze to się laczy z bardzo tworczym umyslem i bogatym wnetrzem"
"ma Pani fascynujcy sposób chodzenia"
"ma pani niezwykle , wrecz fantastyczny talent do dobierania sobie kolorow"
"zauwazylem ze....... a to oznacza ze......"
"Poruszasz sie z wielka gracją i zmyslowoscią. "

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » ndz kwie 18, 2004 9:49 pm

Mimo, ze jestem poczatkujacy zauwazylem prawidlowosc, iz laski popadaja w uwielbienie gdy skomplementuje im sie sposob "wymakijazowania" oczu. Wiekszosc "moich" lasek byla niesamowicie zaciekawionia gdy walnalem cos w stylu:
"Przepraszam ale chcialbym Ci cos powiedziec. Mianowicie Twoj tusz do rzes wysmienicie podkresla Twoje ciemne/jasne oczy. Niesamowicie uwypukla to Twa kobiecosc."
pozdrawiam
Uruk-Hai

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » ndz kwie 18, 2004 11:37 pm

Witam!

Ja z kolei zauważyłem, że dobrze działa komplement na biżuterię. A i poruszanie się z gracją i wdziękiem jest o tyle dobre, że bardzo rzadkie i niespotykane. Laskom się otwierają oczy ze zdumienia... :-) Raz tylko z biżuterią miałem wpadkę, bo po komplemencie usłyszałem w odpowiedzi: a co takiego szczególnie Ci się w niej (biżuterii) podoba? I musiałem strasznie ściemniać :-)

Pozdrawiam

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn kwie 19, 2004 2:59 pm

Ulubiony text w klubie to

Czy trenujesz sztuki walki / taniec towarzyski gdyz poruszasz sie z wielkim wdziekiem i elegancja a to b. rzadkie i atrakcyjne połączenie...

Rada:
Komplementy należy układać takie, na co ona ma wpływ...
styl, sposób, dobieranie kolorów...

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr kwie 21, 2004 12:21 am

Liczyłem po cichu, że trenerzy coś od siebie dorzucą :( :( :( :cry:

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 21, 2004 7:20 am

Bracie Jup

Trenerzy owszem może i coś dożucą , ale nie ma to jak własna kreatywność w końcu dali nam tylko narzędzia , a nie gotowe wzorce :twisted: :twisted: :twisted: .

Bo powiedz sam co to za sztuka nauczyć się na pamięć ?
Przypomina mi się w tym momencie film dla dzieci z moich młodzieńczych lat kiedy to telewizja czarno-biała :D :D :D to była codzienność.... wracając do filmu to pewien dzieciak dorwał magiczny lejek , za pomocą którego można było wlać sobie wiedze do głowy , no i ten chłopak poprzez ten lejek "wlał" sobie do głowy całą książkę i w chwili kiedy został zapytany na lekcji o wiersz... zarecytował go jednym tchem, ale w chwili kiedy nauczyciel spytał go o znaczenie treści, morał itd. to dzieciak tylko recytował ten wiersz no bo przecież był w jego głowie ale co z tego jak nie był w stanie zrozumieć treści ani ją interpretować :cry: :cry:
I jaki wynika z tego marał ?
Kreatywność, kreatywność,..... kreatywność

Owszem są na forum posty w których brać pisze swoje patterny i dobrze jest móc porównąć , a nawet dać do oceny tudzież poprawy swoją "twórczość" ewentualnie zaczerpnąć natchnienia,ale uczenie się "gotowców na pamięć to nie do końca dobra rzecz bo co będzie jak zapodasz lasce gotowca , a dalszy ciąg rozmowy pójdzie w innym kierunku ? pytam co wtedy ? karpik i plama na całej lini ?

Dlatego ja sam (a jestem świerzym łowcą po marcowym NLS) pisze patterny i tylko od czasu do czasu korzystam z pomysłów Braci bo gotowiec gotowcem , a życie życiem.

Pozdrawiam i sukcesów w łowach
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 8:37 am

text jak rwiesz dwie laski [choć można go użyć i do jednej :D]:D :

... musicie pracować gdzies w reklamie, bo tylko te osoby mają taaaki gust by tak ... [i tu inwencja :D :D] :
można "przyczepić" się do wszystkiego, ubrań, makijażu, fryzury, etc

a potem doddać [żeby wyjaśnić dlaczego obie są ładne :D a przecież nie ubierają się identycznie :D]

... bo jesteście tak rózne, a równie perfekcyjne/gustowne/trendy/szałowe, etc [albo gustownie, lub perfekcyjnie, etc dobrane cośtam :D]

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » pn kwie 26, 2004 8:51 pm


Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » wt kwie 27, 2004 7:22 am

:twisted: :twisted: :twisted:

".... "oczy"mistrza sowy 8O 8O 8O ....wiesz ten delfinek(z masy perłowej) na łańcuszku idealnie wspólgra z Twoją opalenizną mmm....do tego te niezwykle gustownie dobrane kolory Twojego ubrania mmm... i ten kolor włosów powoduje iż Twoja osoba w sposób szczególny wyróżnia się z pośród tłumu innych kobiet... i powoduje to że oderwanie wzroku od Twojej osoby jest niezwykle trudnym zadaniem..."


:twisted: :twisted: :twisted:
Bez komentarza :D :D


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości