Autozahipnotyzowanie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Autozahipnotyzowanie

Postautor: seedman » sob kwie 17, 2004 10:13 pm

O ile pewne rzeczy są już nudne i monotonne to od czasu do czasu napotykam na jakieś nietypowe zachowania, reakcje i historie. Nie dalej jak wczoraj siedzac z laską... dosłownie oniemiałem 8O

Laska mówiła do mnie patternami w pierwszej osobie!
"...denerwuje mnie jak wiekszość mężczyzn, którzy mnie zaczepiają robi to tylko dla samej zaczepki, natomiast zaintrygowałeś mnie swoją postawa..."

"...kiedy przebywam razem z toba to zaczynam się czuć tak bezpiecznie... i sprawia mi to relaks..."

"...szkoda, że jest tak niewiele facetów..."

i dosłownie dziesiątki innych... doszła sama aż do zakochania :-) To spotkanie wyglądało mniej wiecej tak, że siedziałem na ławce... i tylko mówiłem: "Masz racje", "To prawda" etc. Czy zdarzyło wam się spotkać taką kobiete? ;-) A może coś nieświadomie jej zainstalowałem... musze przeanalizować nasze spotkanie raz jeszcze.


P.S. Z innej beczki.... I co odpowiedzieli byscie na pytanie kobiety: "Szukasz kogos na stałe czy tylko tak na chwile?"
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz kwie 18, 2004 10:43 am

Pamiętasz o czwartej drodze do umysłu kobiety? Bardzo ładnie ją wykorzystałeś, brawo! Podwójne brawo, jeśli pamiętałeś o założeniu jej kotwic na stan w który się wprowadziła. Potrójne brawo,jeśli ukradłeś jej własne kotwice na ten stan :)

Pozdrawiam, Lechu
PS. "Nigdy nie robię z góry takich planów. Gdy poznaję kobietę, która budzi moje zainteresowanie, to nigdy nie wiem, czy przeżyjemy ze sobą namiętny romans który będziemy nawet po latch wspominać jako cudowną przygodę, czy też będzie to dłuższy związek który pozwoli nam przez dłuższy czas odkrywać wszystko co nas łączy." W zalezności od sytuacji możesz bardziej rozwinąć korzyści płynace z jednego lub drugiego rodzaju związku, a potem przejść do różnic miedzy krótkim, namietnym romansem i długotrwałym związkiem albo miłością i pożądaniem etc. Jeśli dotyczy to tamtej dziewczyny, która ewidentnie woli by uwiedzenie było jej własnym doświadczeniem, możesz się spytać: "A jak to jest u ciebie? Jak odrózniasz faceta z którym chcesz przeżyć gorący i namietny seks, od takiego, z którym chcesz byc na dłuzej?" (ew. mozna dodać "i cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania")
Mozecie prześledzić wszystkie presupozycje (ukryte założenia) zawarte w przytoczonych przeze mnie przykładach. Warto też zwrócić uwagę, by nie kupować powszechnie spotykanej w naszej kulturze presupozycji, że dłuższe związki są czyms "lepszym" lub "głębszym" (cokolwiek by to nie znaczyło)
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » ndz kwie 18, 2004 3:38 pm

Lechu, pamiętasz kiedy po raz ostatni ktoś zaintrygował Cie na tym forum? Ze mną tak jest, że nie mam pojęcia (jeszcze) o 'czwartej drodze do umysłu kobiety' od strony teoretycznej jak się okazuje! Czyli będe musiał czekać do lipca, do BB aby dowiedzieć się co takiego przypadkiem zastosowałem, ze zaczeła prowadzić dialog z samą sobą, w dodatku kotwicząc wszystkie stany na mnie :-) Czy już naprawde pozostało mi tylko ściągnąć spodnie i czekać aż napotkana laska sama wpadnie na to co chciałbym jej powiedzieć? 8)

Życie jest piękne...
Seedman | http://nls.republika.pl



"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz kwie 18, 2004 7:46 pm

Seedmanie drogi,



To czym pisał Lechu to czwarta brama umysłu -poznawanie kryteriów, jeśli się nie mylę :?: :) .

Swoją drogą ,,4-ty poziom umysłu'' z Black Belta jest zaskakująco banalny w zastosowaniu, ale nie byłem, więc się nie wypowiem. :)

HAND
Tomasz
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » wt kwie 20, 2004 4:51 pm

Witam Drogi Seedmanie :)


Hi widzisz ja tez mam dziwna sytuacje wchodze sobie na o2 i tak zagadauje do lasek mam tam konto i czekam na odp i wiesz znalazlem tam laske co w zainteresowaniech ma napisane jedno hasło NLP ??
I co Ty na to ?? ladowac paterny ?? Jak myslisz to by była jazda jak laska byłaby po NLP a szczególnie po sekspilu :)


Pozdrawiam Damian
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 20, 2004 6:09 pm

Panowie mialem cos podobnego w dzialaniu, podczas rozmowy z laska i badaniu jej kryteriow okazalo sie ze jest zainteresowana chipnoza i nlp, kotwiczy nawet sobie pewne stany. Kiedy mi to powiedziala bylem zaskoczony, i nie moglem sie powstrzymac od smiechu, ale udalo sie smialem sie do siebie, i mowie jej: wiesz nlp jest naprawde ciekawe ale uwazam ze malo ludzi to zna i stosuje, ciesze sie ze moge pogadac z kobieta ktorej to nie jest obce, to swiadczy ze jestes naprawde otwarta kobieta. Puzniej zapytalem czy probowala kogos zahipnotyzowac ona mowi ze nie, i zapytala mnie a ja: jasne ciagle chipnotyzuje ...ciebie(pausa) i tu zrobila duze oczy :twisted: ,i puzniej mowie wiesz mysle ze kazdy na swoj sposob nawet nie znajac hipnozy, hipnotyzuje w pewien sposob droga osobe, to jest wlasnie to co sprawia ze tak milo i fantastycnie nam sie rozmawia...

p.s
ciekaw jestem do dzis czy ona wie ze stosowalem na niej patterny i kotwce, przeciez laska po nlp moze to poznac

aristo

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt kwie 20, 2004 6:43 pm

Czy poznała co stosujesz, zależy od tego od kogo uczyła się NLP :)

A skoro juz rozmawiacie o hipnozie, a ona jest tym zainteresowana i się nie boi, to przejdź do robienia na niej rozmaitych demonstracji. Łatwo mozna przerobić ET pattern na hipnozę. Jeśli byłeś na Black Belcie, to zastosuj blissnozę :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 20, 2004 6:53 pm

Lechu,

na black belcie niestety jeszcze nie bylem :( , ale ale, tak jak piszesz mistrzu, podchwycilem to ze ja to interesuje i zaczelem robic wszelakie wizualizacje, dziala rewelacyjnie, zamyka oczy i chce jeszcze:). Nie wiem od kogo uczyla sie nlp, ale ponos jej matka w tym robi i z tad ma tą wiedze. Pozdrawaim

aristo

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn kwie 26, 2004 1:14 pm

4ta droga czyli kryteria i metaprogramy mają to do siebie że dwie osoby które znaja te techniki i jes stosują w czasie rozmowy potrafia się dogadać w niesłychanie krótkim czasie - to takie sprzężenie zwrotne.
4 droga wymaga jednak umiejętnego zadawania pytań tak aby rozmówca ne czuł się jak na przesłuchaniu. Ale szczóły to uż na kursie NLP.

Najlepsze jes to że np na czacie jak tego używasz to kobitaka opowiem o sobie bardzo dużo a po 30 minutach zaskoczy i " wiesz ja tak wiele o sobie napisalam a nie wiem jeszcze nic o Tobie"
:))

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn kwie 26, 2004 10:04 pm

Niezaleznie od tego którą drogę stosuję, dość często słyszę: "mam wrazenie, jakbyś wiedział o mnie wszystko", niektóre potem dodają: "a ja o tobie nic nie wiem" :). Gdy stosujesz patterny pobudzasz jej wyobraźnię lub wspomnienia i mówisz w sposób, z którym łatwo jej się zidentyfikować. Stajesz się w ten sposób AUTORYTETEM w dziedzinie jej wewnetrznych przeżyć- bardzo dogodna pozycja do dalszej zabawy!

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » pn kwie 26, 2004 10:20 pm

W takim razie Lechu szykujcie jeden fotel więcej na lipcowym NLSie i BB 8) Acz podobno Sensei wyczekiwał mnie już w marcu ;-)
Seedman | http://nls.republika.pl



"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości