Jakie "cukierki" stosujecie?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Jakie "cukierki" stosujecie?

Postautor: iad1 » sob kwie 17, 2004 9:47 pm

Witam!

Pytam jak w temacie. Ciekawe jakie mieliście najskuteczniejsze cukierki, które zabieraliście? Chodzi mi w szczególności o początkowy etap, kiedy podchodzicie do laski. :-)

Pozdrawiam (z Wawy :-) )

PS. Wychodzi na to, że w Sz. odbywają się regularnie nieoficjalne "meetings" w celu ćwiczenia wzroku jednego z uczestników :-))

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Jakie "cukierki" stosujecie?

Postautor: tupak » ndz kwie 18, 2004 11:56 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:40 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz kwie 18, 2004 2:21 pm

hmm... nie wiem czy mozna to potraktowac jako zabranie cukierka, ale co tam.

wyslalem pewnej pannie e-mail z patternem z kawa. zaczynal sie "czesc kasiu" podczas gdy moj cel ma na imie zosia. za chwile wyslalem nastepnego o tresci "czesc zosia, chyba wyslalem ci przez pomylke mejla. nie mysl o tym. pozdrawiam" 8) . na nastepny dzien dostalem sms'a i zobaczymy, czy cos z tego bedzie.

pozdrawiam

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » ndz kwie 18, 2004 11:38 pm

A jakie macie doświadczenia z intuicją na jej tema? Laski na to lecą? Jak wprowadzić ten tekst, by był NAPRAWDĘ intrygujacy dla laski?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn kwie 19, 2004 8:06 am

Ja w sobotę zapodałem taki:
Wiesz po tym co mi powiedziałaś dochodzę do pewności, że moja intuicja na twój temat jest absolutnie celna, (tu spojrzenie na zegarek - chociaż nigdzie sie cholera nie wybierałem bo dupa rewelacyjna) niestety przykro mi bo własnie muszę lecieć na spotkanie do znajomych...
Oczywiście oczy miała ja 5 zł z rybakiem, i pytania a co to za intuicja, czy to ważne spotkanie, czy moglibyśmy się jakoś styknąć, etc.
Ale miałem radochę jak po długich namawianiach ona z triumfem odczuwała, że udało jej sie mnie namówić na pozostanie w knajpie (a ma chłpaka i na początku rozmowy wydawała się być niedostępna:)))))

I LOVE IT!!!!!!!!!!!!

Hugo

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn kwie 19, 2004 8:54 am

iad1 pisze:A jakie macie doświadczenia z intuicją na jej tema? Laski na to lecą? Jak wprowadzić ten tekst, by był NAPRAWDĘ intrygujacy dla laski?


ja to robie tak. jak widze jakas fajna laske na fotce, ktora ma gg.
"czesc. musze ci cos powiedziec. mam pewna intuicje na twoj temat. ale i tak pewnie nie interesuje cie to, bo nawet mnie nie znasz" potem wale tekst o tworczej wyobrazni. nastepnie ona pyta "skad ty to wiesz" 8) a potem strzelam "wiesz, jak to jest..." z tym, ze czesto sie zacinam i musze konczyc w stylu "no... wiesz... ciezko mi to niesamowite uczucie opisac". :)

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 20, 2004 5:44 pm

Jesli chodzi o intuicje, to mowie cos w stylu:

" wiesz stajac tu sluchajac i patrzac na ciebie mam pewna intuicje na twoj temat,.....ale pewnie cie to i tak nie interesuje(reakcja jest oczywista). Mysle ze kiedy sie kontaktujesz z kims kogo naprawde lubisz i kto cie przyciaga(ps), mozesz poczuc ten szczegolny klik..to cieplo ktore....., i mozesz rowniez zauwazyc ze coraz bardziej jestes zrelaksowana i swobodna, z kazda chwila to uczucie absolutnego przyciagania narasta w twoim ciele a ty przekonujesz sie ze ten facet(ps) coraz bardziej zaczyna cie intrygowac."

sprobujcie, dziala piorunujaco, szczegolnie powiedziane na samym poczatku znajomosci

aristo

VOLVO
Posty: 68
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:33 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Jakie "cukierki" stosujecie?

Postautor: VOLVO » ndz lut 27, 2005 12:24 pm

Najpierw dostala cukierek do polizania, w formie kilku slow zajawki, wiec obiecala ze musi teraz isc, ale na pewno zaraz przyjdzie.

jedno pytanie, bo nie zrozumiałem o co chodzi - co znaczy KILKA SŁÓW ZAJAWKI :?: jakieś nietypowe otwarcie :?:
Przegrywa tylko ten, kto sam się poddaje.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Jakie "cukierki" stosujecie?

Postautor: tupak » ndz lut 27, 2005 7:04 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:40 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » ndz lut 27, 2005 7:37 pm

Czesc...
Tupak...to nie jest komisja śledcza:) gdzie nikt nic nie pamieta...
Jezeli to naprawde zrobiles, to wiesz co mowiles...wiec podziel sie...

Pozdrawiam,
Rafal

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » ndz lut 27, 2005 8:08 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:40 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » ndz lut 27, 2005 11:05 pm

no co Ty...nawet na mysl mi nie przeszly, ze kto kolwiek tutaj mogl by ściemniać;-)
Pozdrawiam,
Rafal


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości